Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Meddig várjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meddig várjak a válaszára?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, tetszettünk nagyon egymásnak pár hónapja, ő ezt nem is titkolta, de akkor nekem még volt párom. Azóta nincs...pár napja beszélgettünk facebookon, és én hetek óta csak rá gondolok. Aztán nem bírtam tovább, és 2 napja mindent leírtam neki. Hogy mit érzek, mit gondolok. Láttam, hogy elolvasta, de nem reagált semmit, pedig azóta többször fent volt. Vajon miért nem ír? Meddig várjak rá? Elképzelhető, hogy ennyit gondolkozik? Pedig semmit nem kérdeztem tőle tulajdonképpen, csak annyit írta neki, hogy mi a helyzet, hogy sokat gondolok rá, és szeretném őt jobban megismerni, és rajtam nem múlik semmi. Szerintetek meddig érdemes vele foglalkozni komolyabban, és várnom rá, hátha történik valami? Srácok válaszát is várom, férfi szemmel ők hogy látják ezt. :)

Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 21. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Bár nem tudom, hány évesek vagytok úgy gondolom, hónapok alatt sok minden változhat. Főleg az érzelmek ez mind felnőttkorban mind tini korban megesik. Én teljes mértékben megértem a srácot abból a szempontból, hogy (ha jól értelmezem) tepert anno utánad, de neked akkor volt párod. De félreértés ne essék, Te teljesen becsületes módon, nem foglalkoztál vele, mert a párod ott volt, miért is tetted volna. Ez így rendben is van. Ámde, pároddal elváltak útjaitok, azonban a srác is közben lenyugodhatott (érzelmileg) és "leszállt a földre". Aztán rájött, hogy nem is azt érzi igazán, amit érez vagy eddig úgy vélt, hogy érzett és tovább lépett (ezt elég bonyolultanírtam le, dehát az érzelmek is legalább ilyen bonyolultak, ha nem jobban) :). És ekkor leírtad neki minden érzésedet. Na ezt általában a lányoknak/nőknek nem szabad megtenniük, de ez csak a saját véleményem. Tapasztalatom szerint, ilyenkor leszel a legsebezhetőbb, hiszen innentől kezdve nem leszel a kiszemelted előtt titokzatos. Márpedig a férfiak többsége azt szereti legjobban a nőkben. Szóval, mindent összevetve, úgy gondolom, ez egy jó példa volt számodra, hogy a továbbiakban mit tégy vagy mit ne tégy, ha hasonló helyzetet állít eléd a sors. Az emberek többsége fiatal korában kifizeti az ilyen és ehhez hasonló tanulópénzeket. :) Minden jót és azért még hátha válaszol valami kedvezőt. Ha így lesz, ne árulj el többet magadról és az érzelmeidről. Hagyd, had fedezzen fel ő maga. :)

(Elnézést a hosszú válaszért, kissé elragadtattam magam) :D

2012. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Bingó, odadobtad magad. Innentől az egész vadászat el van rontva, az izgalomnak vége. Tudja hogy megkaphat, csak ki kell nyújtania a kezét. Az igazi nő büszke, és sosem adja magát könnyen. Aki könnyen adja magát, az másnak is könnyen adja magát.
2012. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát!

Tulajdonképpen nem tepert utánam, ennyire azért nem volt durva a dolog. :) És nem tudta, hogy nincs párom, mivel annyira nem kommunikálunk sajnos. Amit meg érzek, hetek óta tartogatom, és mikor ráírtam, hogy beszélgessünk, még jobban ezek felerősödtek. Utána nem írt, nem beszéltünk, és nem bírtam már magamban tartani. Ha nem írtam volna le neki, mit érzek, lehet, hogy soha nem tudja meg, és idő közben valaki mással megismerkedik, én meg amiatt búslakodtam volna, hogy elszalasztottam a lehetőséget, hogy nyissak felé. Lehet, hogy nem volt jó döntés, de szerintem ettől még, ha ő is gondol valami komolyabbra, akkor írná, hogy találkozzunk, és még számos más dologban megtehetné az első lépést (pl. csók). Én nem erőltetnék semmit ezek után, barátkozni szerintem lehet ettől függetlenül, lehet össze se jönne a dolog, ha jobban megismerkednénk, csak igazából ez az érdekes, hogy nem válaszol...mert úgy voltam vele, hogy 2 választásom van. Vagy visszautasít, vagy felkeres, és mindkettő jobb, ha időben kiderül, mint húznánk hetekig. Hát mindegy, majd kiderül mi lesz. :)

Egyébként én 22 éves vagyok, ő 24, szóval már nem vagyunk olyan fiatalok. :) Mármint nem tinik... :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 21. 17:06
 14/15 A kérdező kommentje:

Most írt. Azt írta, hogy tetszem neki, nagyon szimpatikusnak és kedvesnek tart, de sajnos sokat dolgozik, ezért nem szeretne komolyabb kapcsolatba belemenni egyelőre. Mindegy, inkább bele se kezdjünk mint elromoljon a dolog. Örülök, hogy őszinte volt velem. És ezerszer bocsánatot is kért, amiért csak most írt.

Hát ez van. :)

2012. nov. 23. 16:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor már nincs nála esélyed, kifogásokat keresett! Fel a fejjel van még más férfi is az életben.
2012. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!