Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves NŐtársaim! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves NŐtársaim! Nektek komolyon ennyire nincs tartásotok?

Figyelt kérdés

Csak ámulok pár kérdést olvasva, hogy egyesek mikre nem képesek egy pasiért.. hogy képesek vagytok mások kapcsolatába önzően belerondítani, megalázkodni a pasi előtt. Na meg futtok utánuk mintha átállt volna a rendszer a fejetekben, hogy nektek kell behódolnotok.. jóhogy nem ti vesztek virágot nekik. Ez nem a MI feladatunk. Ráadásul úgy kezelitek magatokat mint egy zsák búzát, csak úgy odadobjátok magatokat nekik, csodálkoztok ha kihasználnak? Hogy nézzenek rád, ha te is csak egy rongyként kezeled magad? Csak nálam állt meg a világ és vagyok képtelen lesüllyedni ilyen szintekre egy pasiért?


(Nem kislányok véleményére vagyok kíváncsi, ők már reménytelenek...)


2012. dec. 9. 15:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
66%

Én egyetértek veled. Sose futnék férfi után. A mai fiatalság már teljesen máshogy vélekedik ezekről a dolgokról.

Engem is nagyon érdekel egy meglett férfi, de sose mennék oda hozzá megmondani, hogy figyelj ....! nagyon tetszel nekem. A férfinak meg kell hagyni, hogy ő szerezze meg a nőt... már ha akarja. Persze a nő választ alapban, csak a férfinak vennie kell a lapot.


Sajna ma már ez nem így működik. Mármint a mai tizen- és huszonévesek világában.

2012. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem "ők" a reménytelenek hanem te. Én pl a kisujjamat meg nem mozdítanám egy beképzelt, szellemileg visszamaradott feminimim ribancnak aki elvárja, hogy egész nap ott lihegjek körülötte mint valami pincsi plusz lehozzam neki a csillagokat az égről és, ha szerencsém van 100k kútba dobott lé után megszán egy szájrapuszival.
2012. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
73%

szerintem te jo nagyokat csalodhattal a ferfiakban; nem ertem miert kell a nemek kozti kapcsolatokat valami kemeny strategiai haborunak tekinteni.Hogy egy kapcsolatban melyik fel enged vagy eppen dominal az normalis embereknel szemelyfuggo, nem kell hogy koze legyen a nemhez.

En az oszinteseg hive vagyok.

Ez a sok strategiazas meg a sovinizmus csak meregkent hat a kapcsolatra.Te hogyan mergezed magad?

30F

2012. dec. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Na ez a január jól beszólt nektek!

Hát ilyen lett a világ.

2012. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Végre valaki, első:) Én sem kezdeményeztem soha, szerintem ez sem a nő feladata. Az igazi pasikban benne kell lennie a vadászösztönnek..:)
2012. dec. 9. 16:09
 6/43 anonim ***** válasza:
75%

#2-nek


Én a #1 vagyok és nem vagyok ilyen pl. amit írtál. Utálom a nyálas pasikat, akik kinyitják az ajtót, akik kihúzzák a széket, hogy le tudjak ülni és a stb... stb...


Nem így értettem. Úgy értettem, hogy az első randimeghívás és a szerelmi vallomás, hogy tetszik egyik a másiknak és az ilyen dolgoknál az első lépés a férfié kell, hogy legyen.

2012. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező!

Hát az az igazság - amint te is látod a válaszokban - a mai világban már nem értik ezeket a dolgokat. Itt a második hozzászóló is azt hiszi arról van szó, hogy egy nőt mennyire körül kell lihetni. Nem erről beszélünk most adott esetben. Hanem a kezdeményezésről, a futnak a nők a pasi után, mikor a pasit nem is érdekli a nő. Ezekről van szó.


Komolyan mondom átesett a #2 a ló túloldalára. Utálom a nyálas pasikat, akik papucsállatok és mindent megtesznek a nőért. DE AZÉRT BOCSÁSSON MÁR MEG A VILÁG! a férfi kell, hogy a kezdeményező legyen a kapcsolatba.


35L

2012. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
"lihetni" = lihegni
2012. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
36%

Részben egyetértek veled. Sosem udvarolok pasiknak, és sosem dobom oda nekik magam. Viszont ha beleszeretek valakibe (ami ritkán esik meg) el tud menni az eszem eléggé, de azért nem szégyellem magam.

Azt meg jól jegyezd meg, hogy mások kapcsolatába nem lehet belerondítani. Ha mégis, akkor az a kapcsolat olyan is. Ettől függetlenül ilyet én nem csinálok, pedig volt már rá lehetőségem, voltam olyan szituban. Inkább hagytam őket békén, és csendben vártam, hogy vége legyen köztük.

2012. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

A férfinak csak jelezni kell és rávezetni szépen, hogy vegye észre a nőt. A férfinak pedig meg kell tennie az első lépést, hogy a vadászmezőn becserkéssze a nőstényt. Nem pedig fordítva.


(mai fiatalokra nem értem persze - náluk máshogy van)

2012. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!