Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves NŐtársaim! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves NŐtársaim! Nektek komolyon ennyire nincs tartásotok?

Figyelt kérdés

Csak ámulok pár kérdést olvasva, hogy egyesek mikre nem képesek egy pasiért.. hogy képesek vagytok mások kapcsolatába önzően belerondítani, megalázkodni a pasi előtt. Na meg futtok utánuk mintha átállt volna a rendszer a fejetekben, hogy nektek kell behódolnotok.. jóhogy nem ti vesztek virágot nekik. Ez nem a MI feladatunk. Ráadásul úgy kezelitek magatokat mint egy zsák búzát, csak úgy odadobjátok magatokat nekik, csodálkoztok ha kihasználnak? Hogy nézzenek rád, ha te is csak egy rongyként kezeled magad? Csak nálam állt meg a világ és vagyok képtelen lesüllyedni ilyen szintekre egy pasiért?


(Nem kislányok véleményére vagyok kíváncsi, ők már reménytelenek...)


2012. dec. 9. 15:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Nem vagyok nő.:D
2012. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Én a kérdésedben megemlített erős szavak miatt reagáltam így "megalázkodni, behódolnotok, mi feladatunk, rongyként kezeled magad, lesüllyedni.

Ebből arra következtettem, hogy te egy gyufaszálat sem tennél keresztbe egy pasiért semmilyen körülmények között mert az számodra megalázkodás és behódolás.

Abban egyet értek, hogy a férfi legyen férfi a nő pedig nő de ezt nem lehet minden férfit és nőt ebbe az általános társadalmi nézetbe sablonosítani. Úgy gondolom egy párkapcsolatnak az egymás iránti kompromisszumokról kell szólnia és kölcsönös megértésről.

Így pedig nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy kinek mi a feladata mert ez nem egy mateklecke.


És úgy vélem nem dől össze a világ attól, ha egy lány megy oda egy fiúhoz.

2012. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Egyébként ha már témánál vagyunk (nem ostorozásként, de sajnos a korosztályomban leginkább ezt tapasztalom, kevés a kivétel):

[link]

2012. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatnak attól működik jól, hogy kiegészítik egymást. Mint a jing meg a jang. Ha az egyik fél nem olyan harsány, akkor a másik nagypofájú, ha a feleség mindent tűr, a férj minden határon túl fog menni. Ha éppen a nőnek kell irányítani, akkor fog is. Én ismerek egy csomó olyan házast, ahol a feleség mindent kézben tart, pénzügyek, gyerekek, ház, jóformán a férj csak melózik, esténként más dolga sincs, csak a gyerekekkel legózni. és mégis mindenki boldog. Szerintem attól függ ki hogyan nyilvánul meg, hogy kivel akar élni! Egy félénkebb típustól nem fogom elvárni, hogy mindent ő csináljon, nyilván. De attól még nem halok bele, és nem futkosok utána, ha elhívom valahova. Fő az összhang!
2012. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy a pasi keresi a többet a családba???
2012. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Amúgy kort írhattatok volna!!!!
2012. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
#28 Természetesen tisztelet a kivételeknek (neked:), de a fiatalabbaknál is jellemzőbb ez tényleg mint pl. az a lány is akit említettél, hogy nincs valakinek ennyire önbecsülése.. hát sajnálom.. és még rengeteg ilyen van:(
2012. dec. 9. 16:50
 38/43 A kérdező kommentje:
#32 Igazad van, nem lehet az összes embert egy kalap alá venni. Akkor sem dől össze a világ persze ha egy nő lép, de legyen tekintettel ha van párja. Tudjon tovább állni. Mint ahogy egy pasi is, ha egy ő foglalt. A mefogalmazásom meg tényleg túl harsány lett, de az a pillanatnyi felháborodás miatt volt.
2012. dec. 9. 16:58
 39/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, aki dicsekszik, annak adni kell. :)

De nincsen már időm rád, sajnálom a párod.


Örök viszontlátásra!

2012. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
22-es voltam.
2012. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!