Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves NŐtársaim! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves NŐtársaim! Nektek komolyon ennyire nincs tartásotok?

Figyelt kérdés

Csak ámulok pár kérdést olvasva, hogy egyesek mikre nem képesek egy pasiért.. hogy képesek vagytok mások kapcsolatába önzően belerondítani, megalázkodni a pasi előtt. Na meg futtok utánuk mintha átállt volna a rendszer a fejetekben, hogy nektek kell behódolnotok.. jóhogy nem ti vesztek virágot nekik. Ez nem a MI feladatunk. Ráadásul úgy kezelitek magatokat mint egy zsák búzát, csak úgy odadobjátok magatokat nekik, csodálkoztok ha kihasználnak? Hogy nézzenek rád, ha te is csak egy rongyként kezeled magad? Csak nálam állt meg a világ és vagyok képtelen lesüllyedni ilyen szintekre egy pasiért?


(Nem kislányok véleményére vagyok kíváncsi, ők már reménytelenek...)


2012. dec. 9. 15:56
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Ez így elég oké:

". Az igazi férfi nem parancsol, hanem irányít. És a nő nem engedelmeskedik, hanem bízik a férfiban."


De továbbra is tartom, hogy nem illik futni egy nőnek a férfi után!!!! És hogy általánosságban a férfi feladata lenne a kezdeményezés, nem a nőé.

2012. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményedet előző válaszoló.

A kérdezőnek valószínűleg belerondítottak a kapcsolatába, mert nem szereti a párját rendesen, nem adja meg neki a törődést-igazi amerikai nő gondolkodása van-és most itt nyavalyog, mert a palija talált egy olyat, aki törődik vele.


Nem a mi bajunk kérdező, hogy te birtokolni akarsz és nem szeretni.

2012. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Két oldala van ennek a dolognak szerintem. Az egyik esetben vannak a kelendő férfiak, akik jól néznek ki, népszerűek, szexuálisan nagyon izgatóak, ők azok, akik után futnak a nők. Róluk beszél a kérdező is.

A másik csoportba a kevésbé szerencsés,/önbizalom nélküli/zárkózott fiúk tartoznak, ők pedig azok a srácok, akik szeretnének barátnőt, próbálnak udvarolni, de csak a bukó lepattintásokat kapják, mert a lányok szabályosan sértésnek veszik, ha egy ilyen "semmirekellő" be merészel próbálkozni náluk.

De róluk nem beszél senki. Engem ez az egész egy kicsit az aranylázra emlékeztet: Voltak, akiknek bejött és meggazdagodtak, velük volt tele a hírek-ugyanígy azokról a srácokról beszél mindenki, aki képes kismillió nő fejét elcsavarni.

És vannak azok, akiknek nem jött be a dolog, ők meghaltak a pusztában/hegyekben/folyóvölgyekben vagy jó esetben kulimunkásként névtelenül elhunytak évekkel később. A mostani fiúkra kivetítve ez úgy jön le, hogy mellékesen megemlítik a nevüket egy-egy beszélgetésben: "Ja igen, mer ott volt még xy is, mondjuk sok vizet nem zavart."

Ezt le kellett írnom.

2012. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

#20

Bénán?

No és aztán? Egy igazi férfi megpróbál akkor is kezdeményezni. Régen ez mindig így működött, de kihalóba van. Ha egy nő kezdeményezne... no neeee.

Egy férfi kockáztat. Régen a pasi felmérte pl. hogy mikor jön el a pillanat az első csókra. Ma már???? Ma már a csajok esnek neki a pasiknak!


Maradok a régi verziónál!

2012. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Akkor mi a ti feladatotok? Hanyattvágni magatokat néhanapján, és a pénzt kunyerálni?
2012. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

#17 köszi az idézetet, ez tényleg jó!

nem háborúzom és nem veszekedést akarok szítani, csak látok itt GYK-n egy szélsőséget a nők körében, ami sztem rendellenes.. és utába a sok sírós kérdés is gyűlik, hogy "miért ilyenek a pasik????!

2012. dec. 9. 16:35
 27/43 anonim ***** válasza:

Akkor mi a ti feladatotok? Hanyattvágni magatokat néhanapján, és a pénzt kunyerálni?


Fenntartani számotokra egy élhető otthont családot nyugalmat biztosítani kielégíteni az ágyban főzni mosni persze keresni is mellette

Azért ez így elég sok,nem?:)

2012. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó mondatod padlóra tett.

Nos, 17 vagyok, és mivel engem senki ne kezeljen 'rongyként', ahogy írtad, szerintem nyugodtan biggyeszd csak oda, hogy tisztelet a kivételnek, mert egyetértek. Egyébként meg offolni fogok, mert a megszólítás nem vonatkozik rám, sőt, a leírás sem, és szánalmas, ami mostanában történik. Nekem van egy ilyen ismerősöm, és komolyan a sírás fojtogat.:'Úristen, ott van, oda kell mennünk azonnal!! Azt mondta menjek hozzá minden szünetben, leszarom, hogy a Tanár nem enged ki, rohanoook.' Áá... már inkább semmit nem mondok, mert akkor meg én vagyok az antiszociális, hogy nem tudok pasit fogni, az ilyen világi ny*mi pasik meg hozzászoknak a talpnyaláshoz, és így tovább és így tovább... Persze tisztelet a kivételnek... Amúgy szerintem nem növi ki az ember. Nem abban a korosztályban vagyok, ahol már nem változunk, de 100 pofáraesés után is képesek megcsinálni ugyan azt. Akkor meg hagy nézzék őket h*lyének.

2012. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Manapság a lányok többsége meg sem tud szólalni, ha leszólítom az utcán és megpróbálok vele ismerkedni. Néz nagy szemekkel, remeg a szája aztán motyog valamit. Jobb esetben elküld. Rosszabb esetben azt gondolja, jó party leszek és kihasznál.


25/F

2012. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

#22 én boldog párkapcsolatban élek:D nem tapasztaltam még ilyet, csak ezt látom és ezt rossz látni.


Sok nő valóban képtelen normálisan lereagálni helyzeteket, ilyen esetekben tényleg a pasikat sajnálom.. sokak biztosan ezért állnak el a kezdeményezéstől.

2012. dec. 9. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!