Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves NŐtársaim! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves NŐtársaim! Nektek komolyon ennyire nincs tartásotok?

Figyelt kérdés

Csak ámulok pár kérdést olvasva, hogy egyesek mikre nem képesek egy pasiért.. hogy képesek vagytok mások kapcsolatába önzően belerondítani, megalázkodni a pasi előtt. Na meg futtok utánuk mintha átállt volna a rendszer a fejetekben, hogy nektek kell behódolnotok.. jóhogy nem ti vesztek virágot nekik. Ez nem a MI feladatunk. Ráadásul úgy kezelitek magatokat mint egy zsák búzát, csak úgy odadobjátok magatokat nekik, csodálkoztok ha kihasználnak? Hogy nézzenek rád, ha te is csak egy rongyként kezeled magad? Csak nálam állt meg a világ és vagyok képtelen lesüllyedni ilyen szintekre egy pasiért?


(Nem kislányok véleményére vagyok kíváncsi, ők már reménytelenek...)


2012. dec. 9. 15:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Érdekes, én még sose tapasztaltam, hogy egy férfi elvárja tőlem, hogy én kezdeményezzek nála, és nincs semmilyen rossz tapasztalatom a fiúkkal kapcsolatban. De lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsés, és mindig a normális srácok találnak meg. :D

Viszont kérdező, abban igazad van, hogy sok olyan nő van, akiről írsz, de ez nem is baj, mert sok olyan férfi is van, aki ezt várja el egy nőtől. De legalább az ilyen emberek remekül egymásra találhatnak, és az ilyen srácok nem fognak pl nálad próbálkozni, mert ott vannak nekik azok a csajok, akik tepernek értük, nincs ezzel semmi probléma. :)

Szóval nyugi, szerintem a pasik ezt érzik, hogy melyik lánynál hogy érdemes próbálkozni, vagy egyáltalán érdemes-e.

21L

2012. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
a "mai fiatalság" mitől olyan,amilyen? csak kérdezem, ugye, bele lehet gondolni :)
2012. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Férfi meg Nő, ezek csak sztereotípiák. Hogy kinek mi a dolga..

Mindenki érzi, ő mit akar. Én sose mentem oda csajokhoz, hanem inkább a csajtól várom a kezdeményezést, sok téren.

Ja és nekem se kell feminista p..a.

2012. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!