Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves NŐtársaim! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves NŐtársaim! Nektek komolyon ennyire nincs tartásotok?

Figyelt kérdés

Csak ámulok pár kérdést olvasva, hogy egyesek mikre nem képesek egy pasiért.. hogy képesek vagytok mások kapcsolatába önzően belerondítani, megalázkodni a pasi előtt. Na meg futtok utánuk mintha átállt volna a rendszer a fejetekben, hogy nektek kell behódolnotok.. jóhogy nem ti vesztek virágot nekik. Ez nem a MI feladatunk. Ráadásul úgy kezelitek magatokat mint egy zsák búzát, csak úgy odadobjátok magatokat nekik, csodálkoztok ha kihasználnak? Hogy nézzenek rád, ha te is csak egy rongyként kezeled magad? Csak nálam állt meg a világ és vagyok képtelen lesüllyedni ilyen szintekre egy pasiért?


(Nem kislányok véleményére vagyok kíváncsi, ők már reménytelenek...)


2012. dec. 9. 15:56
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Na Jauar meg te harmincas most jól felhergeltelek titeket, ez nem feminizmus, ez a normalitás.. LENNE.

Nem csalódtam soha pasikban, csak azokban akik túl gyávák. Nem panaszkodtam soha pasiügyileg, eddig nagybetűs pasijelleműek találtak rám, nem lihegtek körbe, ès nem is viselnèk el ilyesmit.

2012. dec. 9. 16:16
 12/43 anonim ***** válasza:
Most kíváncsi lennék egy olyan 40 körüli pasi véleményére, hogy(ha nem is veszi zokon, hogy egy nő kezdeményez), de mégis, ugye izgatja a fantáziáját ha neki kell megszereznie? - persze ezt nem biztos, hogy bevallják.
2012. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Én kinyitom az ajtót és kihúzom a széket mert így udvarias, de egy nő ne csináljon úgy mint egy hattyú aki felemelt orral gőgösen jár-kel és elvárja, hogy körülugrálják a pasik.

Én úgy vélem a nőknek is van szájuk van eszük és el tudják mondani, ha pl tetszem neki vagy rám is tud mosolyogni.

Az első lépés az enyém de aztán ne az legyen már, hogy egy bevehetetlen erődöt ostromlok.

2012. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

#6 #7 #9 #10 jókat írtok:)

én sem gondolkodom túlzásokban, hogy a férfinek körbe kell rajongani a nőt, szimplán ízlés határán belül lépést tenni a nő felé.

2012. dec. 9. 16:22
 15/43 anonim ***** válasza:

Hű micsoda sárdobálás lett itt:) azt hiszem beszállok. Hát igen illő dolog,ha a férfi mint FÉRFI csupa nagy betűkkel FÉRFIasan kezdeményez és átveszi z írányítást:)


Nő létemre osztom a férfiak véleményét sok lett a buta feminin p..csa a sok Sex és New York meg hasonló butaságok miatt..Ha szeretek valakit hajnal háromkor is felkelek,hogy lefőzzem neki a kávét,hogy boldogabban induljon a napja,cserébe elvárom a tiszteletet és a megbecsülést. Nem bánhatnak úgy velem,hogy parancsolgatnak. Én nem szeretem,ha én viselem a nadrágot,nem az én dolgom,az ellenkező nem dolga,hogy férfias legyen nem a miénk.

2012. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Jaguar Warrior:)

Egy normális nő nem szórakozik a pasikkal, és sztem ez, hogy jégkirálynőt játszik valaki, az szórakozás és nem fair a pasira nézve. A titok a jelzésekben van, a nőnek is ugyanúgy tisztán kell reagálnia, mosolyogni és fogadni a kedvességet stb:) vagy viszonozni ha úgy vab.

2012. dec. 9. 16:27
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A kérdésedről egy idézetet jutott az eszembe, és ezzel mindent elmondok arról, amit gondolok:

"Megkérdeztem egy táncost a tangó titkáról. Azt mondta: „A férfi parancsol, és a nő engedelmeskedik.”

Ugyanezt megkérdeztem a társától, egy szép és okos táncosnőtől is. Azt felelte: „Jól mondja a párom, ez tényleg így van. Csak a szavaink mások. Az igazi férfi nem parancsol, hanem irányít. És a nő nem engedelmeskedik, hanem bízik a férfiban."

A véleményed túl sarkalatos... részben igazad is van, de nem teljesen. Szeretkezzetek, ne háborúzzatok! Peace! :)

2012. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

No én vagyok az első hozzászóló. Együtt éltem jó sokáig valakivel. Megfőztem a kávét és minden reggel megcsináltam. Sose kellett széket kihúznia vagy ilyenek.


úgy látom nem sokan fogják fel Kérdező, hogy miről beszélünk.

Különítsétek már el a


Férfiak kezdeményezőségét a kapcsolat elején <---> és a papucsállatka életmódot!!!

2012. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

#15

Egy szerelmes viselkedése megint más:)

Az alap, hogy akkor mindkét fél megtesz bármit a másikért.

2012. dec. 9. 16:30
 20/43 anonim ***** válasza:
sok nő bénán küldi a jeleket,úgyhogy ez nem egyoldalúan a mi sarunk.
2012. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!