Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenéért akar füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért akar füvezni szex előtt?

Figyelt kérdés

Hello, van egy barátom, akivel 1 éve vagyunk együtt, nemrég felvetette, hogy elszívna némi füvet együttlét előtt, én nem tudtam hova tenni a dolgot és enyhén szólva furcsán néztem rá, fogalmam sincs, ez neki miért lenne jó? Ő nyilván elmondta, hogy miért jó, benyomott egy olyan szöveget, hogy teljesebben akarja megélni a kapcsolatunkat, de én nem tudom felfogni, vajon ez a valós indok, vagy sz.r vagyok az ágyban? És honnan tudjam, hogy akkor nem lesz-e valami bajom, ha nincs magánál?

21/L


2012. dec. 22. 22:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%
Apám :D A haverjaim fele füvezik, van, aki már vagy 10 éve, aki kipróbált már kokót anfetamint, meg ilonkát, de a fű, amit szív, rendszeresen, heti 1-2 cigi, 10 éve. Aki füvezik, nem biztos, hogy a heroinnál köt ki, van ilyen is persze, de, nagyon sokan csak a füvet prbálják ki. És azért, mert elszív egy joint-ot nem fog leesni az ágyról, és nem fog embert ölni. Sőt! Hivatalos, orvosok által felügyelt mérések alapján betépve, jobban odafigyelsz a környezetedre, a NAtGEO-n volt egy műsor, ahol a faszi betépve jobban vezetett, mint tisztán! Pszichológus szerint azért, mertjobban öszpontosít az útra, már, csak azért is, mert tudatában van annak, hogy be van szívva. 2. a fű lenyugtat, ha be vagy szívva mindenkit szeretsz!
2012. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem te vagy a primitív hanem a szokás. A rokonaimat pedig nem én választom, főleg a távolit. :)


Egyébként megjegyzem, hogy a legkeményebb fűtől is maximum olyan állapotba lesz mintha megivott volna 3 sört. Kemény.


Annyira hülyék vagytok, hogy leírhatatlan. Az egész világ egy színjáték. Mutatják nektek a példát, a követni valót, megmondják nektek, hogy mi a helyes, ti birkák pedig elhiszitek. Parázzál csak rá, hogy szívni akar a pasid szex előtt, aztán edd a tartósított(=mérgezett, biológiailag megölt)kaját, az évi 50 kilo cukrot és idd klórozott vízet. Légy kiváló tagja ennek a csodálatos társadalomnak! :D Ébredjetek már fel...

2012. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
52%
22-es! Én sem mondhattam volna jobban!
2012. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
35%
Persze ettől szíve joga a kedves kérdezőnek hogy mit csinál, de teljesen fölösleges hülyeségekkel jönni. Félsz attól hogy megvadul és bántani fog? Mondd el neki, szívjon előtted csak szimplán egyszer kétszer, látni fogod, hogy teljesen fölösleges aggódnod. Nyilván más a helyzet ha érzelmileg instabil a barátod, vagy más mentális betegsége van, akkor kerülendő a használata, csakúgy mint más pszichoaktív szernek(pl.alkohol).
2012. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Jó na nyugi már:D Naná, hogy ráparázok, az alapjelleme sem egy nyugis fazoné, legtöbbször kiszámíthatatlan és csak nézek. Műkaja nálam nem játszik, reformkajákon nevelkedtem és nem kapnék munkát, ha adalék okozta narancsbőr mosolyogna a fenekemről:D
2012. dec. 22. 23:42
 26/30 anonim ***** válasza:
3%

Tipkus drogos/alkesz/cigis duma:


a haverom haverjának az apja is ivott mégis megérte a 100-at tökegészségesen (igaz van 10 000 másik eset mikor az illető gyorsított halálával végződik, de azt CSAK A MÉDIA ERŐLTETI FÚJ!!! az alkohol finom és egésséges mer van benne bé vitamin!!!)


Ugyenez cigis és drogos változatban is sokszor előfordul persze..

2012. dec. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
31%
Úgy más. Persze ismerek olyat aki egy elmebeteg állat, betépve pedig mosolyogva ölelget mindenkit. :D Igazából általánosan elmondható, hogy nyugodt lesz tőle az ember, de elég egy kivétel... Amúgy nem kell semmi komolyra gondolni, csak ha sok az emberben a feszültség és feloldódik a fűtől, akkor nem csak örömet tud okozni a falloszával főleg ha nagy neki. :P
2012. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
67%

Xenophilius:


MÉRTÉK.

2012. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Azért gondolkodj picit, te lány. Fénykoromban én is kipróbáltam ezt-azt, egy ideig hetente-kéthetente toltam metamfetamint, MDMA-t, de soha nem jutott eszembe, hogy bulikon kívül, pláne szex előtt betépjek. Egy alig egyéves kapcsolatnak még pezsegnie kellene, akkor valami nem kerek köztetek. Mondom, nem a füvezés miatt vetnék keresztet erre a kapcsolatra, hanem mert máris kevés vagy neki az ágyban.
2012. dec. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"MÉRTÉK."


Magyarországon nemigen ismert kifejezések egyike...


A magyarok mindent túlzásba visznek, a süteményzabálától a drogig mindent.


Lásd listavezető pozicíónkat érrendszeri betegségeknél, cukorbajnál, alkoholfogyasztás arányaiban, depreszióban... A magyar minden csak nem mértéktartó! Talán a "nagy öregek" még azok, de a fiatalok (én korosztályom is) egyáltalán nem az. Igaz ebben a média is nagy szerepet játszik sajnos.

2012. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!