Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenéért akar füvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért akar füvezni szex előtt?

Figyelt kérdés

Hello, van egy barátom, akivel 1 éve vagyunk együtt, nemrég felvetette, hogy elszívna némi füvet együttlét előtt, én nem tudtam hova tenni a dolgot és enyhén szólva furcsán néztem rá, fogalmam sincs, ez neki miért lenne jó? Ő nyilván elmondta, hogy miért jó, benyomott egy olyan szöveget, hogy teljesebben akarja megélni a kapcsolatunkat, de én nem tudom felfogni, vajon ez a valós indok, vagy sz.r vagyok az ágyban? És honnan tudjam, hogy akkor nem lesz-e valami bajom, ha nincs magánál?

21/L


2012. dec. 22. 22:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%
Jó élmény, csak védekezzetek!
2012. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
53%
Valós példa: "Nagyon kedves" rokonom, alkoholista, pár éve karácsonykor úgy berúgott, hogy megitta a folyékony műtrágyát. Most akkor tiltsuk be a műtrágyát vagy mi? :) Nagyon primitív dolog egy tárgyat hibáztatni egy dologért amit egy embert vált ki. Lásd még: kés. :)
2012. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
Csak csinálja, de Te ne véletlenül se. Kisbarátunk pár év múlva már keményebb serkentőkre lesz rászorulva (impotencia foreva) :D
2012. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
46%
betépve jobb a sex mint tisztán tapasztalat és ez mind a 2 félre igaz és szerintem kipróbálhatod te is!!!
2012. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Jó rokonaid vannak, ember. Hát akkor primitív vagyok, nem megszokott dolog ez nálam, hogy betépett pasassal szexeljek, evidens,h nem vágom a helyzetet
2012. dec. 22. 23:12
 16/30 anonim ***** válasza:
59%
Ge*i Itt nagyon sokan úgy szídjátok a füvet, Jajj impotenciát okoz stb.. Miért? mert fű? Cigiből sokkal többet szív el valaki naponta, mint fűből. Azt szídjátok, ami épp szóban forog. Az életemet rá merném tenni, hogy igazából még ismerősötök sincs, aki füvezne, ti meg pláne nem, csak akkor minek jöttök ide okoskodni?! Unatkoztok?
2012. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
31%

Cigi, drog, alkohol - az impotencia szentháromága.


Ismerek alkeszt és kéménygyárat akiknek már nem nagyon megy a dolog :D Egyiket sem kedvelem szóval kissé kárörvendő vagyok mindkettővel szemben. Drogost csak azért nem ismerek, mert a legtöbb meghal MIELŐTT a hatásai kiütköznének.


Persze mértékkel nem lenne vele baj. De a magyar az minden csak nem mértékletes (a cigány sem). És tuti nem állnak meg a kis adagnál egy idő után közepes és nagy adagoknak szipkázik, szurkázik, vagy drogozik egyéb módon és egyre gyakrabban...


Ugyanez a baj az alkeszekkel és a gyárkéménycigisekkel is. Kismértékben nem lenne ezekkel baj... Csak hát mikor a "napi norma" a félliter pálinka meg mellé 10 üveg sör vagy a dobozcigi/nap... Ott már bajok vannak.

2012. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
38%
Van, aki piál előtte. Talán, hogy merjen. Vagy ha nem jön össze indokolhassa.
2012. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Hidd el én se csípem, hogy mindig cigifüstben úszik a hajam de ez van:) Nekem mindegy, h még többet röhög-e majd tőle, csak ne essen le az ágyról és ne öljön meg
2012. dec. 22. 23:29
 20/30 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos tényleg úgy tűnhet füvezés után, hogy intenzívebb az élmény, de ez csak illúzió! Jóformán semmi valós alapja nincs. Ráadásul nem veszélytelen.

Arról nem is beszélve, hogy ha te eddig azt tudtad, hogy már nem füvezik és kiderült, hogy mégis, akkor én a helyedben elgondolkoznék ezen a kapcsolaton.

Hidd el, közhelyes és sokan nem hiszik el, de sajnos tényleg úgy van, hogy először jönnek a "gyengébb" drogok, aztán onnét már folyamatosan csúszik le az ember. (Persze megint különbség van kipróbálás és folyamatos használat között. De sajnos a barátod nem csak a kipróbálók közé tartozik ezek szerint...)

2012. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!