Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A művész lányok között miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művész lányok között miért kevés a nőies, csinos nő? Hogy lesz így feleségem valaha is?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és már olyan kapcsolatot szeretnék, ami tart valami felé és nem csak szórakozásnak tekintjük. Én zongorista vagyok és ebből adódik, hogy mindig a művészeti beállítottságú nők érdekeltek, nem tudnék együtt lenni pl. egy közgazdásszal. De mivel férfi vagyok és szeretem a szép nőket, én is a magukra sokat adó, nőiességüket megtartó lányokat preferálom, akik nem ódzkodnak a magassarkútól, vagy a hosszú hajtól. Többnyire olyanok vesznek körül, akik bár értelmesek, mégis hiányzik belőlük az a fajta nőiesség, ami vonz egy férfit. Vagy mondjak le erről, sosem fogok találni filozofikus, de dekoratív nőt? Mindig csak a rasztahaj, tornacipő, garbó, rövid haj..még ha szép is az arca, nem tudok rájuk úgy nézni.
2012. dec. 27. 14:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom a válaszaidat, te tényleg művész lélek lehetsz...

Ne akarj már most 27évesen elköteleződni. Most még élvezd az életet, jó csajok, szex mi egyéb.

2012. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

Azért én a te helyedben nem adnám fel mert sose tudhatod, hol találod meg az igazit.


Az a helyzet, hogy sokan nem azt csinálják, amit szeretnének. Valahogy kikötnek egy pályán.

Talán mert jól fizet de nem érdekli őket, vagy valamit csinálni kellett akkor, amikor még nem volt kialakulva az érdeklődési kör, vagy csak szimplán nem tudták elérni és megvalósítani az álmaikat valamilyen okból.


Én csak magamból indulok ki. Szeretek nő lenni, szépen öltözni. Szeretem a művészeteket. A komoly zenét, a festészetet, szobrászatot, a képző és iparművészetet,az irodalmat, más kultúrákat, stb. Bírom a hóbortos művész embereket, szeretek beszélgetni, filozofálgatni,tanulni új dolgokat, elgondolkodni. Eléggé lelki lény vagyok.


Szerettem volna valami olyan munkát ahol alkothatok valamit, pl. porcelán festés, szőnyeg szövés, tiffany-üveg készítés, sokáig pl.író akartam lenni.


De nem jött össze. Nincs kézügyességem, alkotói fantáziám, és pénzem se volt tanulni ezeket.

Kikötöttem recepciósként, néha adminisztrálok és takarítottam is.


Mindig utáltam,a munkáimat, amit csináltam és ha olyan emberrel találkoztam, akinek valami művészi foglalkozása volt vagy akár hobbi szinten is ilyesmit csinált azzal nagyon prímán el tudtam beszélgetni.


Szóval ne add fel mert lehet, hogy az a szerencsétlen közgazdász lánynak is tele a puttonya a melójával csak épp itt látott lehetőséget érvényesülni.


Az az igazi klasszikus nőiesség, kifinomultság, amit te egy nőben keresel hát az nem szakma függő és a te korosztályodban már nem nagyon fogod megtalálni. Egészen másképp értelmezik a nőiességet már ha egyáltalán tudják mi az. Sokan még az idősebb korosztályból sincsenek igazán tisztában önmagukkal.

2012. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

van egy barátnőm, jogász, a férje, zenész (kalsszikus zene) 10x éve bolgok egymással. Rendszeresen eljár a férje koncertjeire, tetszik neki, és a barátnőm jár táncolni, és az előadásokat a férje is meg szokta nézni...


A problám talán ott van, hogy téged nem érdekel más csak a zene. Hogy te nem tudsz mással azonosulni. Hogy nem tudod értékelni, ha a másik valami másban sikeres, vagy ott jut eredményre, vagy valamit bejön neki és ezt élvezi.


A választ egyébként megírtad, olyanok vesznek körül.... Akkor talán más helyen kellene keresgélni. :) nem csak aki az orrod előtt van.

2012. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én grafikus vagyok, közgazdász, és szerintem nőiesen öltözködök. Ne lásd a világot fekete-fehérben. Pont neked kellene nyitottnak lenned, és meglátnod az emberek különböző "színeit". A közgazdászok nem matekagyú karrierista lények (bár elég sok) és a művészek se rasztahajú nőietlen valamicsodák. Miért nem keresel egy átlagos lányt, aki nőies, van benne művészi hajlam, de nem feltétlen MŰVÉSZ. Ne a szakma alapján ítélj, hanem anélkül hogy tudnád mi a foglalkozása, kedvelj meg valakit.
2012. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Csellistával kell összejönni, ők nagyon jól néznek ki. Rohmann Ditta pl. baromi dögös volt mindig, az utóbbi 2 évben nem tudom mi történt vele.
2012. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én pont művész beállítottságú, fiús nő vagyok, szóval megértem a kérdésed. Én erre csak annyit tudok mondani, hogy megfelelő férfi kell a nőhöz, hogy igazán nőnek érezze magát. Én most, úgy fél éve kezdtem el igazán nőként viselkedni. A vőlegényem ezt hozta ki belőlem. Már nem én viselem a nadrágot a kapcsolatban. Sőt, fizikailag is szoknyára váltotok néha-néha. xD

Szóval az én esetemben valószínűleg az volt a baj, hogy egy igazi férfira volt szükségem, aki érezteti velem, hogy nő vagyok. Nem ismerlek, nem tudhatom hogy te mennyire viseled a nadrágot, erre a kérdésre csak te tudsz válaszolni.

A másik dolog, hogy szerintem egy rövid hajú, tornacipős, értelmes nőben is meg lehet találni a szép nőiességet. Én művészlélekben mindenkiben meg tudom találni a szépet, gondolom ez nem csak nálam működik.

2012. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Eléggé kiéltem már magam és ebbe is bele lehet unni, 18 éves korom óta úgy élek, hogy mindig kipróbálni valamit, a munkán kívül semmi állandóság nincs. Mielőtt még kiégnék, szeretném lekötni magam olyannal, akivel le tudom élni az életemet izgalmakkal, de mégis hűséggel és szeretetben.
2012. dec. 27. 15:21
 18/25 anonim ***** válasza:
Így már érthető. Ez esetben azt tudom tanácsolni, hogy járj nyitott szemmel és sokfelé. Valahol csak ráakadsz a számodra ideális nőre.
2012. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
91%
a garbóban mi nőietlen van?
2012. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen körökben mozogsz, de én sem konziban, sem a zeneakadémián nem nagyon látok nőietlen nőket...
2012. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!