Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A művész lányok között miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művész lányok között miért kevés a nőies, csinos nő? Hogy lesz így feleségem valaha is?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok és már olyan kapcsolatot szeretnék, ami tart valami felé és nem csak szórakozásnak tekintjük. Én zongorista vagyok és ebből adódik, hogy mindig a művészeti beállítottságú nők érdekeltek, nem tudnék együtt lenni pl. egy közgazdásszal. De mivel férfi vagyok és szeretem a szép nőket, én is a magukra sokat adó, nőiességüket megtartó lányokat preferálom, akik nem ódzkodnak a magassarkútól, vagy a hosszú hajtól. Többnyire olyanok vesznek körül, akik bár értelmesek, mégis hiányzik belőlük az a fajta nőiesség, ami vonz egy férfit. Vagy mondjak le erről, sosem fogok találni filozofikus, de dekoratív nőt? Mindig csak a rasztahaj, tornacipő, garbó, rövid haj..még ha szép is az arca, nem tudok rájuk úgy nézni.
2012. dec. 27. 14:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én itt győrbe csak csinos nőies zenész lányokat ismerek és kikérem a nevükben is!


Amúgy meg, ha téged a személyiség nem vonz, akkor miért nem szedsz fel plázalányt?

Annak esze semmi, nagyon jól idomítható és nagyjából a napja felében csak a nőiességét építi. Szerintem az a neked való.

2012. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, pl. komolyzenei koncerten általában minden zenész nő nagyon elegáns, kivágott fekete estélyi+magas sarkú az általános viselet, ennél mi nőiesebb kéne?!
2012. dec. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

"Amúgy meg, ha téged a személyiség nem vonz, akkor miért nem szedsz fel plázalányt? "


- A kérdező egy szóval sem mondta, hogy a személyiség számára nem fontos, egyszerűen olyan nőt szeretne, aki külsőleg ÉS belsőleg is megfelel neki.


Egyébként én is sok olyan nőt ismerek, akik művészlelkűek, filozófikusak, de emellett dekoratívak is.


Mellesleg az igazi, klasszikus, nagybetűs nőiesség sajnos nagyon kevés nőben van meg. :/

2012. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szamomra is kicsit furcsa, amiket irsz, mert ahol en tanultam fosulin, ott volt zeneszkepzes es a legcsinosabb, legnoiesebb lanyok eppen azokrol a szakokrol kerultek ki... na mindegy.


Egyebkent pedig:


"Többnyire olyanok vesznek körül, akik bár értelmesek, mégis hiányzik belőlük az a fajta nőiesség, ami vonz egy férfit."


Gyakorlatilag ra is tapintottal a problemara. Bovitened kellene a mozgasteredet, ha van egy kis szabadidod es lehetoseged, el kellene kezdened uj helyekre jarni, uj embereket megismerni, csak ugy van eselyed hozzad illo part talalni, ha kicsit kimozdulsz a megszokott keretek kozul.

Vagy megprobalkozol a netes ismerkedessel, peldaul itt is valaszoltak olyan lanyok, akikkel talan erdemes lenne megismerkednetek, mert soha nem lehet tudni, mi sulne ki belole...

2012. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen megértem a problémát... Sajnos a művész fiúk között is igen kevés férfit látok. Bár én leginkább csak a vizuális területeken mozgok. Igazából nem is a külső számítana (persze azért jó, ha igényes öltözködésű), hanem inkább a határozott, férfias fellépést hiányolom. Szerintem egy igazi nő vagy férfi farmerben, pólóban vagy akár pizsamában is tud olyan megjelenéssel rendelkezni amitől egyértelműen nőies, illetve férfias kisugárzású.
2012. dec. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!