Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ilyen hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ilyen hatalmas szakadék ismerkedésnél a nők és a férfiak között? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és tegnap ilyentájt beregisztráltam egy társkereső oldalra, mint 22 éves nő.:D Átlagos csajról tettem ki profilképet és így is 306 rendszerüzenetet kaptam 1 nap alatt, ebből 82 levelet.

[link]

Kíváncsi voltam a nőket mennyire rohanják le a férfiak és az eredmény megdöbbentő volt.:( Volt olyan férfi, aki már rögtön el akarta kérni a lakcímem, hogy küldhessen virágot és természetesen volt sok szexmániás és apajelölt is. Az érdeklődők 95%-a előfizető VIP tag volt. Ekkora a gond párkapcsolatok terén ebben az országban? :O Mért van az, hogy a nők nem rohanják le a férfiakat csak a férfiak a nőket? 2 hónap alatt csak egyetlen csaj mert kezdeményezni nálam. Csajok mért nem vagytok bátrabbak???


2013. jan. 6. 06:16
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

9-es: Neked HATALMAS mázlid volt akkor valóban.


10-es: Inkább nem nevezném meg melyik oldal, mert nem akarok negatív reklámot csinálni. Nem ez volt a célom hanem, hogy megosszam ezt a tapasztalatot minél több emberrel és ne kelljen másoknak is kipróbálni.

2013. jan. 6. 07:07
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

A 3-masnak igaza van.

Én erotikus társkeresőn vagyok (nő), férfi 5-ször annyi van regisztrálva, mint nő.

De MILYEN férfi!

Ha kiveszem a travikat és akik nem keresnek lányt, akkor felére csökken a létszám. A maradék 50%-a a Biszex negyedben van, be van állítva, hogy hölgyeket és urakat keres, de a szövegben ott van, hogy csak nagy farkúak jelentkezzenek (??:))... újabb nagylétszámú csoport kilőve.

A maradék meg:

1. hölgyet VAGY PÁRT keres, esetleg csoportot;

2. párban van;

3. félholtra akarja verni a nőt, esetleg lelkileg megalázni, valamint több férfivel egyetemben félholtra dugni.

Hetero, aki NŐT keres, és nem gruppenhajlamos, és szeretni akar, van tizedannyi, mint párkereső nő!

Ezeknek meg fele rögtön feleséget, gyerekeket akar...:D:D:D

A nők fele meg hivatásos.


Ez a körkép.:)

2013. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Én is egyszer chat.hu-n felmentem csaj névvel.Mondanom sem kell kapásból rám lépett vagy 20 férfi :D
2013. jan. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, a különbség abból is adódik, amint már többen is kérdezték itt, hogy miért nem írnak rá a lányok, hát kiderítettük, hogy ezért nem, mert semmi infót nem rak fel magáról. Mégis mi alapján válasszon ki 500 üres reglapból 100 tárkereső lány egyet?:)

A másik kupac, aki azt hiszi, hogy a nők férfiak, és majd fotóra gerjednek, ezért azt föltesznek, de írni azt nem írnak ki semmit. Ez tuti bukta.

2013. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért az értelmesek kedvét ne akarjuk elvenni a társkeresőtől. Vannak ismerőseim, akiknek összejött. Mondjuk ők nem hülyéskednek ilyenekkel, hogy lány nevében beregsztrálnak, és hasonlók.
2013. jan. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Az adatlapra írt bemutatkozó szöveg terjedelme sem mindegy. Ha keveset írsz ki, akkor elvegyülsz a többi 50 férfi között ha sokat, akkor lustaságból nem olvassák végig. Két hónapos próbálkozásom alatt egyszer írt rám önszántából egy lány Randivonalon. Nem is volt ronda, de sajnos dohányzott és én nem akartam olyan partnert, emellett a távolsággal is voltak gondok. Viszont akkor ott előfizető voltam és mivel elég drága egy hónapnyi tagság, ezért kevés ott a VIP. Tudni kell, hogy ott csak azok tudnak üzenetet küldeni, akiknek van előfizetésük. Előfizetéssel rendelkezőknek viszont a nem előfizetők is tudnak írni. Talán érdemesebb kicsit több pénzt kigombolni a sokkal nagyobb esélyekért...nemtudom.
2013. jan. 6. 07:27
 17/41 anonim ***** válasza:

" ha sokat, akkor lustaságból nem olvassák végig"


Ez jó!

Már az első szűrőn fennakadnak a lusták.:D

Nem később kell idegeskedned amiatt, hogy rossz jellemű emberekkel kell kontaktálnod.

2013. jan. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én sem fizetek elő csak azért, hogy megmondjam, hogy bocsi, de el sem olvastad az adatlapomat, amin ott áll, hogy aki nem ebből a korosztályból, nem ebből a magasságból, stb-ből ír, annak nem válaszolok...

Azon az oldalon, amit most említesz, majdnem mindig ez van.

Ha 20-25 éves 170 centis 70-75 kilós budapesti, hosszúhajú egyetemistát keresek, akkor 92 kilós 3 gyerekes 57 éves nyíregyházi családapa erőlteti a titkos szeretői kapcsolatot...

Ennyit erről.

Feladsz egy mosógéphirdetést, és csőstöl jönnek a macskáért...

2013. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Ja, és még kopasz is volt.
2013. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

De mondjuk nagyon drágállom.

Az erotikus társkereső, amiben vagyok, ingyenes.:)

Lehet elő is fizetni, az is 2000 Ft 180 napra...:D

Szóval összehasonlíthatatlanul jobb.

2013. jan. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!