Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ilyen hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ilyen hatalmas szakadék ismerkedésnél a nők és a férfiak között? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és tegnap ilyentájt beregisztráltam egy társkereső oldalra, mint 22 éves nő.:D Átlagos csajról tettem ki profilképet és így is 306 rendszerüzenetet kaptam 1 nap alatt, ebből 82 levelet.

[link]

Kíváncsi voltam a nőket mennyire rohanják le a férfiak és az eredmény megdöbbentő volt.:( Volt olyan férfi, aki már rögtön el akarta kérni a lakcímem, hogy küldhessen virágot és természetesen volt sok szexmániás és apajelölt is. Az érdeklődők 95%-a előfizető VIP tag volt. Ekkora a gond párkapcsolatok terén ebben az országban? :O Mért van az, hogy a nők nem rohanják le a férfiakat csak a férfiak a nőket? 2 hónap alatt csak egyetlen csaj mert kezdeményezni nálam. Csajok mért nem vagytok bátrabbak???


2013. jan. 6. 06:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Én is közel egy éve társkeresőzöm, de csak negatív tapasztalatom van, ezért nem is kezdeményezek senkinél. Már letettem róla, hogy épkézláb, de főleg épeszű pasit találjak. Most kezdem megérteni azokat, akik azt írják az adatlapjukra, hogy "nem keresek senkit"! :(
2013. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Akkor a nőknek sem olyan egyszerű a dolguk a férfiakkal csak nekik egy halom idióta levél is kijár.:D


Engem úgy próbáltak rábeszélni ezen az oldalon az előfizetésre, hogy:


1) Szeretnél több látogatót magadnak? Fizess elő és garantáltan többen fogják meglátogatni az adatlapod, több üzenetet is fogsz kapni. (férfiként regisztrálva)


2) Máris elárasztottak levelekkel? Fizess elő és magad állíthatod be kik küldhetnek levelet. (nőként regisztrálva)


no comment.

2013. jan. 6. 09:15
 23/41 anonim ***** válasza:

Pfff... nem is tudtam!

Ez inkább ismerkedásakadályozó, szivató szoftver lehet!

:)

2013. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
49%

#21

Egy év társkeresőzés alatt kaphattál több száz, akár ezer levelet is, és mégsem tudtál belőle egy normális jelentkezőt kiválasztani.

Tegyük fel, hogy nem egy álomvilágban élő kishercegnő vagy, szóval mi volt az ami nem volt meg egyben sem ebből a rengeteg pasiból?

2013. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy gyávák vagyunk? Én nem vagyok gyáva, hogy bátrabbnak kéne lennem, egyszerűen csak nálam nem ez az élet célja, hogy bepasizzak, nem erőszakolom ki csak élem az életem, aztán lesz ami lesz.
2013. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem említettem, hogy gyávák lennétek. A gyávaság és a bátortalanság nem ugyanaz.:) Kiéled magad az érthető, de gondolom egy idő után azért rájössz kéne valami család is.
2013. jan. 6. 10:15
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok. Nos, igen sok levelet kaptam, de kb. ezek az arányok vannak; 100 látogató- 10 levél- 1 randi!!! Az egy év alatt 6 pasival jutottam el a randiig, 6-ból 6-an csak szexelni akartak! És nem álomvilágban élő kishercegnő vagyok, és nincsenek hatalmas elvárásaim!
2013. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Hoppá, én egy szóval sem mondtam, hogy kiélem magam! Én nem cigizek, nem bulizok, nem iszok, nem pasizok! Soha. Eddig két barátom volt, rajtuk kívül hozzá sem nyúltam máshoz. Azt mondtam, hogy élem az életem, tanulok, dolgozok stb és bennem nincs ilyen kínzó vágy hogy most azonnal és mindig legyen valakim. Elég gáz ha valakinek csak a kiélés jut eszébe... Családot meg nem a társkereős kell keresni.
2013. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

"Családot meg nem a társkereős kell keresni."


Ezzel totálisan nem értek egyet. Ha hiszed, ha nem sokan azért regisztrálnak be társkereső oldalakra, hogy komoly kapcsolatot keressenek. Futókalandosokat messze elkerülöm és gondolom még nagyon sokan.

2013. jan. 6. 11:11
 30/41 anonim ***** válasza:

@21

Akkor minek randiztál velük? Egy pasiról általában könnyen meg lehet állapítani, hogy a szexre hajt-e, ha még a randi előtt beszélgetsz vele egy kicsit.

2013. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!