Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ilyen hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ilyen hatalmas szakadék ismerkedésnél a nők és a férfiak között? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és tegnap ilyentájt beregisztráltam egy társkereső oldalra, mint 22 éves nő.:D Átlagos csajról tettem ki profilképet és így is 306 rendszerüzenetet kaptam 1 nap alatt, ebből 82 levelet.

[link]

Kíváncsi voltam a nőket mennyire rohanják le a férfiak és az eredmény megdöbbentő volt.:( Volt olyan férfi, aki már rögtön el akarta kérni a lakcímem, hogy küldhessen virágot és természetesen volt sok szexmániás és apajelölt is. Az érdeklődők 95%-a előfizető VIP tag volt. Ekkora a gond párkapcsolatok terén ebben az országban? :O Mért van az, hogy a nők nem rohanják le a férfiakat csak a férfiak a nőket? 2 hónap alatt csak egyetlen csaj mert kezdeményezni nálam. Csajok mért nem vagytok bátrabbak???


2013. jan. 6. 06:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

26-osnaküzenem (9-es vagyok)

Visszaemlékezve a mi randinkra: a párom eléggé könnyűvérű volt akkoriban (viszonylag sok futó kalandja volt előttem mintutólag bevallotta, persze nem ezzel nyitott:), de nem siettünkel semmit. Nem is erőltettem a szex témát (semmilyen módo még csak szóba sem került, ez ismerkedés,nem arról szól),komoly kapcsolatot kerestem. Nálunk valahogy úgy volt, hogy találkoztunk 3-4-szer, addig ebszolút semmi, valamikor akörül az első csók, majd valamikor később a tapi. Pettingig olyan másfél-két hónap alatt jutottunk el:) És máig sem bánom!

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem csak szexéhes férfiak vannak ott, hanem komoly kapcsolatot keresők is.

2013. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

21-es igazából nem értem mi olyan nagy probléma, az erotikus társkeresőkek nem ez a lényege? Itt a kereső testén van a hangsúly ebből adódódig, hogy alkalmi kapcsolatot keres. Bár nem tudom, az én felfogásom szerint, egy erotikus társkeresőn csak szexet keresnék mást nem igazán.


Bár én nem táomagtom a társkeresőket, számomra ez olyan illúzióromboló az egész.

2013. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

21-es vagyok ismét. Nos valakivel kevertek, én teljesen normál társkeresőn vagyok fent, nem erotikuson!!! Ha ott lennék nem csodálkoznék semmin.

A személyes találkozó híve vagyok, nem vagyok már tini, nem levelezgetek hetekig feleslegesen senkivel! A pasik meg remekül tudnak vetíteni! Az adatlapjukon azt írják, hogy tartós kapcsolatot keresnek, közben meg csak az ágyukba akarnak dönteni minden nőt! Biztosan vannak kivételek, csak én még nem találkoztam velük...

2013. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

@21

Hány éves vagy királylány?

És még hiszel a mesében?


Ha azt írnák az adatlapjukra, hogy akut puncihiányban szenvednek a legtöbbel egy nő sem állna szóba. Másrészt meg a komoly kapcsolat kitétel sem vonatkozik mindenkire!

Magam részéről szeretek előszűrni, első sorban intelligenciára, de egy két megjegyzést elejtek a szex terén is, sokat le lehet szűrni a lányok reakcióiból.

Mindenesetre nem érzem elvesztegetett időnek.

2013. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki az erotikusban van.

Na, ezért is jobb, mert ott azt írják, amit gondolnak.

(Az más szint, hogy kevés ember van tisztában saját magával, hogy valóban úgy működik-e, ahogy írja, arra vágyik-e, attól lesz-e boldog, amit kitalált magának, ezért aztán többször futottam már üres köröket, pl. legutóbb egy olyan fiút leltem itt, akit valójában nem is érdekel a testiség.)

Aki mailben kérdezte, annak itt válaszolom, hogy ez az eropolis.hu.

Azért kell hozzá gyomor, találkoztam már kakis képpel is, amire azért nem számítottam főképként a reglapon. Ha ír valaki a perverziójáról, amire kiváncsi leszek, akkor azért mielőtt bemegyek az adatlapjára, tudok számítani rá, hogy esetleg akár miket is láthatok.

2013. jan. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Nem, már nem hiszek a mesében! :) Mostanra már feladtam, rájöttem, hogy a neten nem fogok normális pasit találni! Így aztán berendezkedek a magányra... :(
2013. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy macskát, az olyan vénlányos.

Bár jobban tennéd, ha inkább nem mondogatnád ezeket a rossz dumákat, mert a végén még elkezdesz hinni bennük.

2013. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
36-os azt ne tedd!
2013. jan. 7. 18:56
 39/41 anonim ***** válasza:
Mi mást tehetnék? Amúgy kutyám van! :) Nem kell macska!
2013. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Az nem jó, neked macska kell, a kutya az bácsis.

Tudod, mint a Frakkban, aki Károly bácsié volt, mert Irma néninek macskái voltak.

2013. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!