Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell, érdemes ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell, érdemes ismerkedni szórakozóhelyeken egy 25 feletti nőnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már társat, pasit, régóta vagyok egyedül. Eddig nem nagyon mentem el szórakozni, csak tizenéves koromban. Hogyan kell ismerkedni? Jó, nyílván nem fogok odamenni senkihez hogy ,,mit iszol?", de mégis, hogyan lehet elérni, hogy felfigyeljenek rád?
2013. febr. 4. 09:49
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

A társkeresés neten, egy 25 évesnek elég normális válasz!

Régimódi felfogás az az "árulom magam" dolog, s az esélyeid is nagyobbak, gondolj bele, mielőtt leszólod itt a társadalmat!

2013. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Ha szorakozohelyen szeretnel ismerkedni, jobb tisztaban lenni azzal, hogy ott elsösorban a külsö szamit. Hiszen tömondatokon kivül nincs nagyon esely tarsalgasra.


A masik, hogy a "normalis" pasik altalaban visszafogottabbak. Frusztralo lehet egy lany szamara, hogy egy este folyaman egy tucat taho probalkozik be nala, aki többe kevesbe nyiltan minel hamarabb meg szeretne fektetni, miközben a "normalis" pasi meg mindig összeszedi batorsagat, hogy rad mosolyogjon.


A profi tipp: menj oda az altalad kiszemelt srachoz es mond: "Tancolni szeretnek". Ha nem teljesen tutyimutyi vagy baratnöjevel van ott, biztos, hogy erre raharap.


Ha mar szorakozohelyen szeretnel probalkozni, akkor ennyi batorsag es önbizalom kell!

2013. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy senkit nem fogok leszólítani. Miért olyan normális tanácsot adni?
2013. febr. 4. 10:21
 14/39 anonim ***** válasza:
én egy discoban ismertem meg a későbbi élettársamat és 12 évig éltünk együtt, már vége, de újra megyek. talán majd találkozunk :) 34/F
2013. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 fospuska ***** válasza:

értelmes válaszokat...?

nem tudom,mit nem lehet megérteni azon,hogy ha van egy kellemes külsőd,elég nyitott vagy és beszélgetni is lehet veled (mert van agyad,nem azért, mert tudsz beszélni),akkor az ismerkedés akár szórakozóhelyen,akár bárhol máshol nem feladat. megtalálni azt,aki neked is megfelel,az nehezebb dió,de nyugodj meg,nem fogsz elsőre belefutni. ha tetszik,ha nem,erre időt,energiát kell áldozni és ennyi az egész.

2013. febr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Cseten szoktam ismerkedni mostanában, sok a hülye, de én jól szórakozom. Volt pár randim onnan, amire nem is azért mentem el, mert hűha de érdekelt a pasi, inkább bemelegítő gyakorlatnak szántam. Volt egy hosszú kapcsolatom, és rég ismerkedtem. Talán próbáld meg ezt, vagy ahogy írták, ülj be valahová, és ismerkedj. Ha van kisugárzásod, tuti felfigyelnek rád.
2013. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Bocs, de mit tartanál normális tanácsnak?

Net nem jo, mosoly/szemezés nem jó, tánc nem jó.

Ha azt írtuk volna, hogy tedd ki a csöcsöd és idd magad ribancosra megértenem, hogy elégedetlenkedsz, de így úgy gondolom, hogy neked semmi sem lenne jó.

2013. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

"Neeem, nem fogom magam ,,árulni" az interneten"


Akkor nézd meg hány privát üzit kaptál :D

2013. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Viselkedési tippekre gondoltam, amikor feltettem a kérdést, nem pedig arra, hogy pakoljam fel magam egy társkeresőre. Állítólag szép vagyok, adok magamra, megnéznek az utcán, buszon stb, de ennyi. Nem történik semmi. Én meg biztos nem fogok leszólítani egyetlen pasit sem.
2013. febr. 4. 10:32
 20/39 A kérdező kommentje:
Az, hogy felteszek egy fórumon egy kérdést, nem jelenti azt, hogy innen akarok valakit találni...
2013. febr. 4. 10:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!