Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell, érdemes ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell, érdemes ismerkedni szórakozóhelyeken egy 25 feletti nőnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már társat, pasit, régóta vagyok egyedül. Eddig nem nagyon mentem el szórakozni, csak tizenéves koromban. Hogyan kell ismerkedni? Jó, nyílván nem fogok odamenni senkihez hogy ,,mit iszol?", de mégis, hogyan lehet elérni, hogy felfigyeljenek rád?
2013. febr. 4. 09:49
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki nyugodtan azokat a csöcsöket, mert az eszedért nem fognak elrabolni sem!
2013. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan rohadtul nehéz lenne rámosolyognod arra a szerencsétlen pasira aki tetszik?
2013. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Idáig ha mertem mosolyogni senki nem mosolygott vissza!
2013. febr. 4. 10:38
 24/39 fospuska ***** válasza:

viselkedési tippeket...? menj, engedd el magad,oszt jóvan.nem kell másként viselkedni egy szórakozóhelyen,mint amilyen vagy. ha másképp viselkedsz,mint amilyen vagy,azt egy normálisabb pali azonnal vágja és nem feltétlen érsz el vele kellő hatást.

igen,buszon,utcán nem fognak leszólítani,olyan helyre kell menni,ahova ezért-vagy többek között ezért-járnak az emberek.

2013. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Figyu királykisasszony, nem minden jön össze elsőre, meg sokszor másodikra sem.
2013. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ez a fórum nem akármilyen fórum, hanem olyan fórum, hogy még házasságok is születtek innen.
2013. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ezért gondoltam szórakozóhelyekre, ahova szintén velemkorúak járnak, nem tizenévesek. Ezért meg le vagyok osztva, kapom a privát üzeneteket, hogy ne menjek szórakozóhelyre stb. De ha egyszerüen nincs más lehetőségem? Egy nyamvadt kis faluban élek, ahol semmi nincs. Így egy közelebbi nagyvárosba mennék, természetesen nem egyedül (annál félősebb vagyok), hanem barátnőkkel.
2013. febr. 4. 10:43
 28/39 fospuska ***** válasza:
menj mulatni és ne görcsölj. ez a recept.:)
2013. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
De én már nem azért mennék el hogy bulizzak hanem hogy találjak valakit, és így nem is tudok úgy elindulni hogy csak bulizni. :(
2013. febr. 4. 10:55
 30/39 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy több a férfi, mint a nő a te korosztályodban, 106 férfira jut 100 nő.


Úgyhogy még válogathatsz is ;)

2013. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!