Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell, érdemes ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell, érdemes ismerkedni szórakozóhelyeken egy 25 feletti nőnek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már társat, pasit, régóta vagyok egyedül. Eddig nem nagyon mentem el szórakozni, csak tizenéves koromban. Hogyan kell ismerkedni? Jó, nyílván nem fogok odamenni senkihez hogy ,,mit iszol?", de mégis, hogyan lehet elérni, hogy felfigyeljenek rád?
2013. febr. 4. 09:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Annyival egyszerűbb dolgod lenne a neten.

Nem csak társkereső oldalak vannak, máshol is lehet ismerkedni, csak fórumokon nem tudsz külső alapján szűrni.

Majd ha a 30ik szülinapodat is egyedül ünnepled megváltozik a hozzá állasod a társkeresőkhöz is, de reméljük erre nem kerül sor.

2013. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Ne erősködjetek már!!! Nem fogok neten ismerkedni! Szánalmasnak tartom.
2013. febr. 4. 11:03
 33/39 anonim ***** válasza:

Nem fogok neten ismerkedni! Szánalmasnak tartom.


Mintha szórakozóhelyen nem lenne az... Nem tudom milyen komoly kapcsolatot lehetne ott összehozni... Nem hiszem el, hogy a munkahelyeden vagy egyetemen, vagy ismerősökön keresztül nem találsz valakit. Ha nem akkor menj el ilyen 5perces randis estékre, ahol sok embert ismerhetsz meg rövid idő alatt.

2013. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

1. A munkahelyemen kb. 10en dolgozunk, mindenki házas.

2. Nem járok egyetemre.

3. Az ötperces randit ami rapidrandi-t is röhejesnek tartom.

4. Azért gondoltam szórakozóhelyre, mert ott sok ember van.


De tudjátok mit, akkor oda se megyek. Sikerült elvenni a kedvem az egész párkeresési dologtól. Nagyokosok. Itt, egy fórumon, arc nélkül könnyű leoltani a másikat, nem okoskodást kértem, hogy hova menjek, hanem ha elmegyek egy szórakozóhelyre hogyan viselkedjek hogy felfigyeljenek rám. Erre hova terelődött a téma? Az internetes társkeresésre. Ti mindannyian az interneten jöttetek össze? Kétlem. Akkor nem értem, miért mindenki csak ezt tudja tanácsolni.

2013. febr. 4. 11:21
 35/39 anonim ***** válasza:

"ha elmegyek egy szórakozóhelyre hogyan viselkedjek hogy felfigyeljenek rám" - jól kell kinézni és aztán le se vakarhatod őket. Ennyi.


De ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor neked kell észnél lenni a jelentkezők szelekciójánál.

2013. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Akkor ne menj, pont leszarom, hogy összejön-e neked valami. Mi próbáltunk segíteni, de nem a barátnőid vagyunk, hogy azt mondjuk amit hallani szeretnél

Kaptál 6-7 értelmes választ arra, hogy mit kellene tenned, ha mennél.

2013. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
várod a sült galambot ahogy a többi, nem olyan nagy szám
2013. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ülj le a pultnál ott igyál valamit valószínűleg le fognak ülni melléd beszélgetni. Ha valaki tetszik akkor kezdj a közelében táncolni hátha észrevesz, ha nem akkor "véletlen meglököd". Mindjárt itt van a Valentin nap biztos rendeznek valentin party-t sok helyn tele lesz megszerezhető hapsikkal. Ha nem tudsz táncolni akár el is mehetsz egy tánciskolába, ott összeraknak egy úriemberrel (úgy helyezkedj, hogy aki tetszik az legyen a közeledben.
2013. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 fospuska ***** válasza:
ne p.csáskodj már! menj el egy k.rva szórakozóhelyre, érezd jól magad és ennyi. vagy egy nyomorult barátod sincs,aki elmenne veled,egyedül kéne elindulni? viselkedj úgy,ahogy jól esik,azért mész oda. ki a lóf@sznak akarsz megfelelni??? majd lesz olyan,akinek épp az tetszik,amit csinálsz.
2013. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!