Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lesz pocsék életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz pocsék életem, ha ilyen maradok? Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Szóval meglehetősen tutyi-mutyi vagyok,egyszerűen határozatlan,ilyenek,h boltban leverem a fél polcot,elejtem az aprót fizetésnél,a kabátom beakad az ajtókilincsbe,ezek nem egyszerre történnek,hanem külön-külön,de elég sűrűn,nem tudok megszerelni semmit sem,mert fogalmam sincs,hogyan kezdjek hozzá,mondjuk fater lelépett már régen,szóval nem volt senki,aki bármiben segített volna,amolyan Chandler Bing-típus vagyok,csak nem olyan vicces,mert hát a valóság nem is lehet vicces.

Gondolom nyilvánvaló,h lánynak még közelében sem jártam,még puszi is csak rokonnal volt.

Sztem amúgy nem vagyok csúnya,bár helyes sem,inkább még éppen nem ronda kategória,egyszer volt,h egy üzletben azt hittem egy lányra,h ő is eladó,és odamentem,h tudna-e segíteni,de csak vásárló volt ő is,viszont meglepően kedves volt,meg végig mosolygott,pedig szép volt,amolyan bombanő,de nem gunyoros volt,hanem mintha várta volna,h beszélgessünk,csak nem jutott eszembe semmi,így eljöttem,de lehet csak én hiszem,h akart volna valamit.

Szóval eléggé rosszul áll a szénám,fogalmam sincs,minek tanuljak tovább,mi értelme bármit is megszerezni,ha képtelen vagyok megosztani valakivel,mivel totál fogyatékos vagyok ilyen téren.

Este mindig sírhatnék vagyok,,de mások előtt nem,csak mikor nem látnak.

És hát igen,az öngyilkosság is sokszor felmerült bennem,csakhát még azt sem tudom hogyan kell hurkot kötni a kötélre,h működjön,gyógyszert meg nem tudom,hogyan szerezhetnék,a késtől meg félek.

Igazából csak annyi hülye kérdés van itt,gondoltam én is kiírok valamit,sztem elsem fogják olvasni,mert kicsit hosszú lett.


2013. febr. 14. 11:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mintha engem jellemeztél volna...
2013. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Te mennyi idős vagy?
2013. febr. 14. 11:44
 3/29 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon jót szórakoztam azon,amit leirtál. A világon te vagy az egyik legaranyosabb humorista. Ne törõdj azokkal a dolgokkal, amelyek történnek veled, olyankor nevessél egy jót.

A hülyeségeket meg verd ki a fejedbõl, hiszen életre való ember vagy és leszel.

Fel a fejjel?Egyébként hány éves vagy?

2013. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Neked önbizalom kéne..

Egyébként Chandler jóarc.:)

2013. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Hát igen,sokan gúnyolódnak rajtam,kinevetnek,meg lúzernek neveznek(jogosan),de nem jut eszembe semmi frappáns válasz ilyenkor,úgyhogy inkább hallgatok.

18 éves vagyok.

2013. febr. 14. 11:50
 6/29 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, meg még elég sokan. Ha valamit "elcseszel", ne agyalj rajta sokat, ne stresszelj, csak röhögj, kész. Hidd el, sokkal könnyebb úgy. :D

"Ha nem tudnék nevetni magamon, már nem is élnék." (Chris mondta a Family Guyban, bár nem biztos, hogy pontos az idézet, rég láttam.)

2013. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez mintha csak én lennék:)

De ne add fel, én sem adom fel.

2013. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen,csak sokszor neveztek már életképtelennek(családtagok is),meg minek él az ilyen,azt mondják,meg mondtak olyat is már nekem,h az oxigén is kár belém,és ha ezekre gondolok,mindig elszorul a torkom,meg azért igazság is van bennük.
2013. febr. 14. 12:02
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs veled gond az onbizalomhianyossagon kivul. Aki a sajat bajat ilyen szerintem viccesen irja le, en mosolyogtam a fogalmazas modjan, nem a bajodon. En amugy sokszor amikor kinom van sirasbol elkezdek rohogni a bajomon, aztan amilyen szar kedvem volt hirtelen jobb lesz. Pedig a helyzet valtozatlan, de nem depresszalok be. Neked is csak el kell kezdeni, hinned magadban hogy megtudod csinalni. De ha nem is sikerul minden elsore akkor sem szabad feladni. En hidd el megertelek. Jajj hanyszor bendzsaztam zavaromban, de azon is jot rohogtem. Legalabb van par vicces sztori. :D Ezt igy fogd fel ha neha nem ugy jon ossze ahogy szeretned a dolgok.
2013. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 ivilicious ***** válasza:
elég béna vagyok én is ,de semmi gáz nincs :D
2013. febr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!