Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lesz pocsék életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz pocsék életem, ha ilyen maradok? Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Szóval meglehetősen tutyi-mutyi vagyok,egyszerűen határozatlan,ilyenek,h boltban leverem a fél polcot,elejtem az aprót fizetésnél,a kabátom beakad az ajtókilincsbe,ezek nem egyszerre történnek,hanem külön-külön,de elég sűrűn,nem tudok megszerelni semmit sem,mert fogalmam sincs,hogyan kezdjek hozzá,mondjuk fater lelépett már régen,szóval nem volt senki,aki bármiben segített volna,amolyan Chandler Bing-típus vagyok,csak nem olyan vicces,mert hát a valóság nem is lehet vicces.

Gondolom nyilvánvaló,h lánynak még közelében sem jártam,még puszi is csak rokonnal volt.

Sztem amúgy nem vagyok csúnya,bár helyes sem,inkább még éppen nem ronda kategória,egyszer volt,h egy üzletben azt hittem egy lányra,h ő is eladó,és odamentem,h tudna-e segíteni,de csak vásárló volt ő is,viszont meglepően kedves volt,meg végig mosolygott,pedig szép volt,amolyan bombanő,de nem gunyoros volt,hanem mintha várta volna,h beszélgessünk,csak nem jutott eszembe semmi,így eljöttem,de lehet csak én hiszem,h akart volna valamit.

Szóval eléggé rosszul áll a szénám,fogalmam sincs,minek tanuljak tovább,mi értelme bármit is megszerezni,ha képtelen vagyok megosztani valakivel,mivel totál fogyatékos vagyok ilyen téren.

Este mindig sírhatnék vagyok,,de mások előtt nem,csak mikor nem látnak.

És hát igen,az öngyilkosság is sokszor felmerült bennem,csakhát még azt sem tudom hogyan kell hurkot kötni a kötélre,h működjön,gyógyszert meg nem tudom,hogyan szerezhetnék,a késtől meg félek.

Igazából csak annyi hülye kérdés van itt,gondoltam én is kiírok valamit,sztem elsem fogják olvasni,mert kicsit hosszú lett.


2013. febr. 14. 11:33
1 2 3
 11/29 Andel válasza:
100%

Mindenki bénázik néha, az ezermesterek már kivesztek, a csajokkal meg mindenki leblokkol olykor.

A különbség a sikeres és a sikertelen ember között annyi, hogy a sikeres tovább tud menni a kudarcok után, nem is veszi őket kudarcnak sokszor. Nagyon a szívedre veszel apróságokat: be kell venni a leszarom tablettát és meglátod, sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben, ami pedig a csajokat is vonzani fogja.


DE! Mindenekelőtt azt javaslom, hogy keress fel egy pszihológust, mert az, amit a végén írtál, elég ijesztő. És nem, nem ciki pszihológushoz járni, sokkal több embernek kéne ezt tenni, mint ahányan valóban kérnek segítséget.


Hajrá!

Andel

21 F

2013. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Pretty Ballerina ***** válasza:

Lóf*szt van benne igazság. Nem véletlenül születtél meg, van dolgod az életben és nem az, hogy keseregj. Azért mert valaki azt mondja, hogy ugorj a kútba, beleugrasz?

Nem csoda, hogy nincs sok önbizalmad, ha ilyen emberekkel vagy körülvéve, akik ezeket vágják a fejedhez. De ez nem az igazság, az igazság az, hogy ha rászánod magad valamire, és megteszel mindent az érdekében, akkor elérheted. Foglalkozz magaddal, és azzal, hogy olyan dolgokat csinálj, amitől jól érzed magad. Kezdj el mozogni, futni vagy bármilyen testmozgás, attól már magabiztosabb leszel.

Tegyél valamit, nehogy már azoknak legyen igaza, akik azt hajtogatják neked, hogy életképtelen vagy! Könnyű hülyeségeket kijelenteni, ha nem az ő életükről van szó. Szóval hajrá, kelj szépen fel és érezd jól magad. Te alakítod az életed.

2013. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"az oxigén is kár belém"

Akik ilyet mondanak azok csesszék meg!

Csak az ócsárolja a másikat, aki saját magával sincs megelégedve.

Nem kell mindjárt elkeseredni, az élet senkinek sem könnyű. Ne aggódj előbb-utóbb eljön a te időd!

2013. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Tényleg van az írásomban vicces momentum?

Mert én nem szántam viccnek semmit,de kicsit jól esik,h ezt mondjátok,mert sokszor szeretnék én is vicces lenni,de általában nem sikerül.

Pszichológushoz meg nem is tudnék menni,mert nincs annyi pénzem,bár nem tudom pontosan mennyibe kerül,meg nem is tudnék személyesen mit mondani egy idegennek.

Egyébként az öngyilkosság gondolata időszakosan jön elő,van hogy egy hónapig sem gondolok rá,csak nem rég volt itt egy baleset,egy srácot elütöttek,aki motoros volt,totál sikeres volt,általánosban osztálytársak voltunk,bár sosem voltunk jóban,szóval sikeres volt,motorversenyeken indult,sok szép barátnője volt,gazdagok is voltak,szóval ilyenkor az jut eszembe,h miért nem én halok meg inkább,neki szép jövője lehetett volna,belőlem nem lesz semmi,persze tudom,h ez nem így működik,de bánt ez is,és nagyon sajnálom őt,ilyenkor még mélyebbre zuhanok.

2013. febr. 14. 12:24
 15/29 anonim ***** válasza:

Megkeseredett emberekkel vagy körülvéve, nem szabad meghallgatni õket. Hallgass a többiekre, amiket már leirtak, ne hagyd, hogy elvegyék az életkedvet tõled.

Amikor teheted menj messze tõlük, meglátod ezek a gondok,amelyeket okoznak neked, mind-mind elfelejtõdik, benned.

Egyébként nem neked kellene pszichológushoz menned, hanem akik ebbe a gondolatokba kényszeritenek.

2013. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

De hát még fiatal vagy, miért gondolod azt hogy nem lesz belőled semmi?

Most azért mert levertél egy polcot, meg mert még nem volt barátnőd, attól még lehetsz valaki.

2013. febr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom,az a fura,h milyen sokan gonoszul bánnak velem,pl. én mindig köszönök mindenkinek,akihez közel lakunk,v. a boltban sokszor találkozunk,de sokszor vissza sem köszönnek,pl. aki elhunyt osztálytársam,a suli után ő sem köszönt már,pedig egy utcában laktunk,meg kiskorunkban sokat fociztunk együtt,szóval nem hiszem,h mindenki másdal lenne baj,hanem inkább velem.
2013. febr. 14. 12:45
 18/29 anonim ***** válasza:

Az egész egy groteszk amit leírtál:D

Sajnállak amúgy... és nem magad miatt hanem azért mert a 'kedves' családod és MÁS lúzerek szavaid elhiszed. Az a lúzer aki ilyeneket mond más emberre, az a véleményem. A te agyadba meg beleépült ez a sok degradálás és életbe lépett a vonzás törvénye. Azt mondom szarj le mkit és élj csak a saját boldogságod javára;) hidd el majd észrevesznek:)

18L

2013. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
*szavait
2013. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Mert azt sem tudom,mi legyek,és biztosan nem leszek sikeres semmiben,ha ennyire "sötétséget" látok magam előtt,az élet legfontosabb eleme talán,h társat találjunk,de én beszélni sem vagyok képes egy lánnyal,megakadok,elpirulok,ha meg pl. megkérdezi egy lány az időt,csak nézek,nem bírok megmukkanni.

Szóval valószínűleg túl mélyen vagyok már,egyre fontosabb lesz a tapasztalat,ahogy idősödöm,szóval minden nappal csökken az esélyem,h valaha barátnőm legyen,a legrosszabb,h tudom,h ez így nem jó,mégsem vagyok képes változtatni.

2013. febr. 14. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!