Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lesz pocsék életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz pocsék életem, ha ilyen maradok? Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Szóval meglehetősen tutyi-mutyi vagyok,egyszerűen határozatlan,ilyenek,h boltban leverem a fél polcot,elejtem az aprót fizetésnél,a kabátom beakad az ajtókilincsbe,ezek nem egyszerre történnek,hanem külön-külön,de elég sűrűn,nem tudok megszerelni semmit sem,mert fogalmam sincs,hogyan kezdjek hozzá,mondjuk fater lelépett már régen,szóval nem volt senki,aki bármiben segített volna,amolyan Chandler Bing-típus vagyok,csak nem olyan vicces,mert hát a valóság nem is lehet vicces.

Gondolom nyilvánvaló,h lánynak még közelében sem jártam,még puszi is csak rokonnal volt.

Sztem amúgy nem vagyok csúnya,bár helyes sem,inkább még éppen nem ronda kategória,egyszer volt,h egy üzletben azt hittem egy lányra,h ő is eladó,és odamentem,h tudna-e segíteni,de csak vásárló volt ő is,viszont meglepően kedves volt,meg végig mosolygott,pedig szép volt,amolyan bombanő,de nem gunyoros volt,hanem mintha várta volna,h beszélgessünk,csak nem jutott eszembe semmi,így eljöttem,de lehet csak én hiszem,h akart volna valamit.

Szóval eléggé rosszul áll a szénám,fogalmam sincs,minek tanuljak tovább,mi értelme bármit is megszerezni,ha képtelen vagyok megosztani valakivel,mivel totál fogyatékos vagyok ilyen téren.

Este mindig sírhatnék vagyok,,de mások előtt nem,csak mikor nem látnak.

És hát igen,az öngyilkosság is sokszor felmerült bennem,csakhát még azt sem tudom hogyan kell hurkot kötni a kötélre,h működjön,gyógyszert meg nem tudom,hogyan szerezhetnék,a késtől meg félek.

Igazából csak annyi hülye kérdés van itt,gondoltam én is kiírok valamit,sztem elsem fogják olvasni,mert kicsit hosszú lett.


2013. febr. 14. 11:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem lesz barátnőd, ha mindig ezen fogsz görcsölni. Ne ess pánikba! Nem szabad idegeskedni, de most tényleg mi lenne ha megpróbálnál nyugodtan élni és jól érezni magadat? Jót tenne. Meglátod sikerül ha elhatározod magad.
2013. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Hát ,köszönöm a pozitív hozzászólásokat,kicsit ez is volt a célom,h felviduljak valamennyire.

A barátnő szerzés azért bonyolultabb ennél szerintem,jó,persze sokszor túlizgulok dolgokat,de több dolog sincs meg bennem ahhoz,h együtt lehessek vkivel.

2013. febr. 14. 13:28
 23/29 anonim ***** válasza:

Annyira beépült valóban a fejedbe a rossz vélemény rólad, hogy valóban egyedül nem tudsz kimász ni belõle. Tudod mit sportoljál valamit, ami tetszene neked, ez egészségileg is jó és sokat erõsödsz lelkileg, magabiztosabb leszel.

Biztosan találni fogsz egy barátnõt is, aki ugyanezt éli,amit te és tudtok egymáson segiteni. Sok sikert!

2013. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Szia,

Nagyon sok mindenben magamra ismertem. Nekem kiskorom óta mondogatta a környezetem, hogy ügyetlen vagyok, nem vagyok elég jó és le kellett volna vetni a Taigetoszról. Családom nincs, sosem volt baráti köröm, szóval szocializálódás terén is nagyon... csökött vagyok. És velem is rengeteg ilyen szerencsétlenség történik, rengetegszer csináltam hülyét magamból, és minél több ilyen ér, annál erősebb az ezektől való félelem és szorongás, és bizony ezek is hozzájárul az ilyen esetek előfordultához. Ördögi kör.

Igazából hirtelen változásra ne számíts, de tényleg kezdj valamit magaddal. Én sem tudom még, hogy mi legyek, és ezt eléggé szégyellem 22 éves létemre, de legalább valami sport, hobby, akármi... Én például 2 éve nekiálltam autodidaktán gitározni tanulni, az például egy nagyon kellemes és lekötő időtöltés. Olvass, nézz filmeket, művelődj, szedd össze magad, próbáld stabilizálni a jellemed. Tudd, hogy mit akarsz, tűzz ki apró célokat, érd el őket, aztán tűzz ki mégnagyobbakat. Nem kell jövő hétre tökéletesnek lenned, de kezdj neki, és idővel kimászol a gödörből, meglátod. :)

2013. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Szia!

Az a gond,h hiába kezdek bele valamibe,és munkát is fektetek bele,szinte mindig kudarc a vége,és hiába próbálok minden részletre odafigyelni,elszúrom,ez pedig már nagyon legyengített.

Nekem sincsenek egyébként barátaim se,olvasni sokat szoktam,kedvenc időtöltésem a sakk mellett,de sakkozni is többnyire magammal szoktam,mert online nem szeretek.

Ha jó idő van, szinte mindig biciklizek,van,h 2 órát is,kissebb pihenésekkel,meg futni is szeretek.

Szóval lekötöm magam,csak mégis magányos vagyok,és ez gyakran letör.

2013. febr. 14. 20:50
 26/29 anonim ***** válasza:

Akkor keress valami társas elfoglaltságot. Mondjuk, ha anyagilag nem állsz rosszul, akkor iratkozz be valami ranfolyamra, vagy suliban menj el szakkörre. Igazából a barátszerzésnek nincs egy egzakt módja. Spontán szokott jönni közös időtöltés és / vagy hely (hobby, munkahely, ilyenek) alapján, szóval ez így nehéz, és nem is lehet erőltetni.

"és hiába próbálok minden részletre odafigyelni,elszúrom"

Szerintem itt az a baj, hogy rágörcsölsz. Nem a részletekre figyelsz, hanem arra, hogy azokat nehogy elrontsd. A kudarctól való félelem van benned ilyenkor, és ezt is hozod létre. Én is megfigyeltem magamon. :)

2013. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Hát nincs sok pénzünk,Anyu egyedül nevel,én meg csak nyáron szoktam dolgozni,olyankor kicsivel több jut "extra" dokgokra.

Igen,nem is szoktam eröltetni a barátszerzést,mert majd biztos alakul magától,bár nem egy gyors folyamat,úgy tűnik.

Most már biztos van bennem görcsösség,de hiába,szabályosan rettegek,h megint elrontok valamit,pedig már úgyis el vagyok könyvelve vesztesnek,szóval simán megnyugodhatnék,de mégsem megy.

Azért próbálom lazábban venni a dolgokat,majd meglátom ,mi sül ki belőle,de ha a közeljövőben lesz vmi kissebb katasztrófa Mo.-on,azért közvetetten ti is felelősek lesztek.

2013. febr. 14. 21:53
 28/29 anonim ***** válasza:
Helyzet?
2013. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nincs semmi,még élek,ennyi pozitívum van,ha ez egyáltalán az.
2013. márc. 19. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!