Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lennék? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Intellektuális felmenők, én is diplomás ember leszek. Sikeres élet, mindenben helytállok. Van mit fölmutatni, kitartó személyiség vagyok. Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről. Ő segített megtalálni önmagam és belátni az igazságot. Véleménye szerint egészséges önbizalomnak lennie kell, s ez még a határon belül van. Tehát ebből adódóan sosem voltam nagyképű, illetve így nevelve sem. Sosem arra voltam nevelve, hogy a külsőség számítana.. egy igaz bnőt szeretnék, aki hasonló értékrendű mint én, és ugyancsak hosszútávon akar egy olyan társat mellé, akire bármikor bármiben számíthat és mindig szeretni fogja.. sosem találkoztam még rendes lánnyal, eddig csak r.bancokkal futottam össze. nem ítélek öltözet alapján, de amelyik leányzón >=7cm magas magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna. nem skatulyázok be senkit, sőt. nekem a külsőség szinte semmit nem számít.. a belsője kell hogy megfogjon és lenyűgözzön.. a külsőség múlandó, tudjátok..
2013. márc. 1. 22:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/203 Delly ***** válasza:
0%
Azt írta,hogy 'nagy hátránnyal indulna'..nem azt,hogy egyáltalán nem adna lehetőséget egy olyan csajnak,aki magas sarkút hord..vannak olyan pasik,akik szívesebben választanak egy visszahúzódóbb,szolidabb lányt,mert azoknál kisebb a kockázat,mint a p*csaruhát,és magassarkút viselő lányoknál..nem értem ezért a kijelentésért miért támadtátok be :D:D:D
2013. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/203 anonim ***** válasza:
3%
Ott, hogy teljesen hibás!!! Megkérdeztem volna előbb utóbb, hogy hány éves, hol él, stb, de qrvára nem tartozik rád. Elszámolással tartozom neked talán?
2013. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/203 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem tartozik rám, akkor privátban kellett volna írnod, mert amit ide írsz, az mindenkire tartozik, aki elolvass.
2013. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/203 anonim ***** válasza:
65%

38., na látod, még a 36. is megmondta, nem csak én :D

És ne fáradj a privátokkal kérlek, mert blokkoltalak.

2013. márc. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/203 A kérdező kommentje:
muszáj pont az én kérdésemnél sz@rakodni ?:DDD
2013. márc. 1. 23:23
 36/203 anonim ***** válasza:
89%

édes,itt te vagy az egyetlen ovis

mit vársz?

"Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?"

nem gondoltál még bele hogy nem a "divatos"fiúk kellenek,a pénzes pasik?meg ez az önreklámozás nem vall valami kiemelkedő belsőre,nem árt az egészséges önbizalom,de az egoizmus taszító,"a külsőség múlandó"de te még is kiemelted és nem érted hogy miért nincs nőd,olvasd el hogy miket írtál

2013. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/203 anonim ***** válasza:
92%

1. Minden nap magassarkút hordok, mert irodában dolgozom, gyakran járok konferenciákra, előadásokra, PR eseményekre, így az elegáns megjelenés alapelvárás. Részben azért, mert diplomás vagyok. Ergo, attól nem lesz valaki ri.banc, ha magassarkút hord. És tudod mit? Pont én, a magassarkút hordó lány vagyok, aki nem szótárból keresi ki a releváns szó jelentését, és nem csak akkor használja, ha kérdést ír ki a GYKra. BTW én épp akkor fogalmaznék egyszerűbben, de ez már másik kérdés.


2. Van néhány ordas helyesírási hiba a megszólalásaidban.


3. Öntelt vagy, nem is kicsit. Mindent elárul, hogy azt helyezted első helyre, hogy "rengeteg" pénzed van. Csak hogy tisztázzuk a vagyoni viszonyokat: neked nincs még semmid. A szüleidnek van rengeteg pénze, legfeljebb. Te legfeljebb egy érettségit tettél le, slussz. Azt elég nehéz millió forintokra váltani.


4. Az, hogy a szüleid pénzén bekerültél egy felsőoktatási intézménybe, korántsem jelenti azt, hogy el is fogod végezni. Gyere vissza kisfiam, ha már letettél valamit az asztalra. Addig meg vegyél vissza az arcodból, és akkor talán barátnőt is könnyebben találsz.


25/N

2013. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/203 anonim ***** válasza:
76%
amennyire észrevettem leírták a véleményüket,neked nem tetszett és reagáltál,nem sz*rakodnak,a véleményüket mondják el,ha nem vagy rá kíváncsi akkor ne tegyél fel kérdést
2013. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/203 anonim ***** válasza:
89%

Jah, és hogy a kérdésre válaszoljak: érdekes önreflexió. Épp azért nem talál rád az igaz szerelem, mert ez a kérdés ebben a formában megfogalmazódik benned, és képes vagy még le is írni.


25/N (44-es)

2013. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/203 anonim ***** válasza:
90%

Foglaljuk ossze, csak hogy jol ertem-e a problemad.

18 evesen gazdag szulok gyerekekent, magadat szinte tokeletesnek tartva es az eddigi kemeny eleted minden kihivasanak maximalisan megfelelve megsem talaltad meg a not, aki mellett leelned az eleted.

Pedig a pszichdokid is megmondta, hogy meg eppen nem vagy onelegult, meg nem is ugy lettel nevelve.

Szerintem kar meg ezen izgulnod, majd 10 ev mulva, ha nem talalod meg a nagy O-t, akkor terjunk vissza a problemara, addig elvezd az eleted.

2013. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!