Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas lennék? Rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas lennék? Rengeteg pénzem van kiemelkedő belsővel-és átlagtól jobb külsővel mégsem talál rám az igaz szerelem, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Intellektuális felmenők, én is diplomás ember leszek. Sikeres élet, mindenben helytállok. Van mit fölmutatni, kitartó személyiség vagyok. Többször voltam pszichológushoz beszélgetni erről. Ő segített megtalálni önmagam és belátni az igazságot. Véleménye szerint egészséges önbizalomnak lennie kell, s ez még a határon belül van. Tehát ebből adódóan sosem voltam nagyképű, illetve így nevelve sem. Sosem arra voltam nevelve, hogy a külsőség számítana.. egy igaz bnőt szeretnék, aki hasonló értékrendű mint én, és ugyancsak hosszútávon akar egy olyan társat mellé, akire bármikor bármiben számíthat és mindig szeretni fogja.. sosem találkoztam még rendes lánnyal, eddig csak r.bancokkal futottam össze. nem ítélek öltözet alapján, de amelyik leányzón >=7cm magas magassarkú van, nálam már nagy hátránnyal indulna. nem skatulyázok be senkit, sőt. nekem a külsőség szinte semmit nem számít.. a belsője kell hogy megfogjon és lenyűgözzön.. a külsőség múlandó, tudjátok..
2013. márc. 1. 22:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/203 anonim ***** válasza:
91%

Látod kérdező,amit a 44-es csinált,arra már lehet ne mondani,hogy "földbe oltalak".

Amúgy ahelyett,hogy válaszoltál volna azoknak akik azt írták,hogy ez tetszik nekik,te csak szítottad a tüzet.

2013. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/203 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Megtisztel az irigységed, de ez a földbe oltás nagyon nem jött össze. Nem nekem vannak gondok sem a szövegértés, sem a szövegalkotás, sem az önértékelés terén.

A reflexből visszatámadás helyett inkább gondolkodj el a leírtakon! Minek teszel fel kérdést, ha nem bírod a kritikát?

2013. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/203 anonim ***** válasza:
*lehetne
2013. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/203 A kérdező kommentje:

jahh, nyugodtan el lehet várni h ne legyek büszke a szüleimre hogy mit értek el a 0-ról és milyen színvonalat biztosítanak a gyerekének.:D Ti hülyék vagytok, ez csak az irigység jele. HA Ti lennétek ilyen helyzetben, a Ti szüleiteknek is ez lenne a természetes, hogy minden sz@rt megad Nektek.


a 44-es próbált érdekes dolgokat mondani, de azért provokált bőven. nah mind1, köszönöm neki azért. de az arcomból nem lesz visszavéve, mert mind mondtam nemvagyok nagyképű. egészséges önbizalmam van, ennyi.

2013. márc. 1. 23:41
 45/203 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván le lett fizetve a pszichológus, ha azt mondta, hogy nem vagy nagyképű. :D
2013. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/203 A kérdező kommentje:
azért köszönöm azoknak, akik próbáltak normálisan válaszolni, mégha picit provokálóak vtak is.:D:D
2013. márc. 1. 23:42
 47/203 anonim ***** válasza:
16%
Megy itt az irigység látom... Akinek tanultak és dolgoztak a szülei azt nagyon lenézik, hogy sikeresebb mer lenni, mint a többség!
2013. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/203 anonim ***** válasza:
18%

xDD nem értem mi van itt... ez a gyerek nem is olyan nagyképű legalábbis pár ismerőshöz mérem akkor harmat :D de olyan összetett oltásokat kap hogy ihajjj :D


A 44es az már hadat üzent :D nem sza*rozik


De legalább minden zseni összegyűlt itt. "Sziasztok tezsvérek" xDD

2013. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/203 anonim ***** válasza:
100%

nehéz mindent megadni ha mondjuk az embert egyedül nevelik mert az egyik szülő meghalt...

amúgy "rengeteg pénzem van",nem a tiéd,ne legyél rá büszke,sz*art se tettél érte úgyhogy ne reklámozd itt magadat,már értem hogy miért nincs nőd

2013. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/203 anonim ***** válasza:
85%

Hogy lehet valakinek ekkora arca?

bunkó

2013. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!