Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok, depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, depressziós. Fogalmam sincs, én mit tudnék adni egy lánynak, és úgy érzem, még jó ideig nem lesz barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, mi kell a lányoknak (erő, önbizalom, dominancia, rosszfiúság, titokzatosság, humor), de én képtelen vagyok ezeket megadni. Gyereknek érzem magam. Kimaradt a kamaszkorom, és tudom, az én koromban már milyen tűzön-vízen átesett tapasztalt csajok vannak. Nincs esélyem a lányoknál, a "kicsit szép" szinttől felfele rám se néznek. Nem tudom eldönteni, mit tanuljak, nem volt 20 évesen egy kapcsolatom, a kamaszkoromat a szobámba bezárkózva töltöttem, sokszor őrjöngve és keseregve. Mire vagyok jó? Mi lesz így belőlem? Hová jutnak az ilyen emberek?
2013. márc. 14. 22:13
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

"Egyébként megnéztem, és látszik, hogy dilettáns vezeti az oldalt. Igénytelenül és helytelenül ír, a válaszai meg olyanok, mintha a Józsi bácsit kérdezném meg az utca végéből."


Nagyon "empatikus" vagy-.- nem csoda hogy aggkocsány lettél. Te tudod... sírhatsz-ríhatsz, de mondok neked valamit. 20 éves korba se késő elkezdeni változtatni a testeden, akkor is 'kondizhatsz' a saját testsúlyoddal akár otthon is tee... 'mama kedvence' ;)

2013. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
Látom, egyebek mellett az "empatikus" jelentésével sem vagy tisztában.
2013. márc. 23. 10:10
 43/49 A kérdező kommentje:

Az empatikus együttérzőt jelent, te ostoba. Empatikus mondjuk az, aki képes beleélni magát egy másik ember helyzetébe, amikor az elveszt egy rokont. Képes a megértésre, együttérzésre.


Én miért kellett volna, hogy együttérezzek veled? Annyi történt, hogy linkeltél egy oldalt, én meg megmondtam róla a véleményem, és ez neked nem tetszett, mert ez a Te Menő Oldalad, és azt hitted, valami nagyon kafát alkottál. Ez nem az empátia hiánya, mert nem arról van szó, hogy valaki megsértette az oldaladat, és én most biztosítalak az együttérzésemről, hanem max. az udvariaskodásé. Neked a keresetlen nyersességem nem tetszett, nem a beleérzés hiánya. Max. azt kérhetnéd rajtam számon, hogy nem vagyok diplomatikus.


Nem kell többet ide írnod. Biztos jó fej vagy, és segíteni akarsz de nem tudsz. Ez nem sértés, 18 évesen az ember általában nem tud segíteni olyannak, aki depressziós. Én se beszélek a barátaimnak ezekről a dolgokról, akik nem 18, hanem 20 évesek, mert tudom, hogy egyszerűen nem értenék, nem élték meg ezeket és nem tudnának benne segíteni.

2013. márc. 23. 11:12
 44/49 A kérdező kommentje:
Menjél, csajozzál, örülj neki, hogy te ilyen faszagyerek vagy. És ne sértegesd itt azokat, akiknek nehezebb az életük, mint a tied.
2013. márc. 23. 11:13
 45/49 anonim ***** válasza:

Még mindig csak a kifogásokat keresed és gyártod hogy alátámaszd azt, hogy márpedig akkor is neked van igazad.


Nem tudjuk megválogatni a családunkat, mondhatni a barátainkat sem, vagy csak kis mértékben, de azt igen hogy mit hogy élünk meg. Ez pedig fejben dől el.


Egy visszautasítást vagy lecseszést megélhetsz úgyis hogy "igaza van, sz@r ember vagyok" meg úgy is hogy " ki ez a gyökér ki engem kritizál?" avagy "igen részben igazat mondott, jó lenne erre a későbbiekben odafigyelni"


gyerek példát kár felhozni, te már nem vagy gyerek. Múltat meg el kell fogadni, mert az már a múlt amin nem változtathatsz.

2013. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Ejha... elolvasgattalak itt és én aztán tudom miről beszélsz... ugyanebben a cipőben járok/jártam, csak én 7 évvel idősebben is ott tartok, hogy nem volt még senkim. Az a baj, hogy senkit nem fog érdekelni igazán, hogy mi lesz veled, és ettől be vagy szarva. Nem szégyen ez, nagyon kemény dolog. Az egót nehéz elpusztítani, nekem sem sikerült.

El van cseszve a "szoftver" a fejedben, ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Az egód elengedése lenne a megoldás, de ezt azért nehéz megtenni, mert csillapíthatatlan szomja van, mivel még alig kapott valamit. Szánalmasnak számítunk a mai világban, és ez nem fog változni. Sőt, egyre inkább annak fogunk számítani. De a gyk nemhogy segíteni, de egyenesen ártani fog neked. Én is a csapdájába estem annak idején, csak a szerencsének köszönhettem, hogy egyszer találtam itt valakit, akivel véletlenül egyeztek az érdekeink, és végül nem bántam meg, h ide tévedtem.

Tudom, fájdalmas, hogy a múltad olyan amilyen, de ez már így marad. Neked is, nekem is, a többi sorstársnak is. Én nem ítéllek el, tudom, hogy mit élsz át. Sajna ha nem engeded el az egódat, akkor a következő évek kemények lesznek, kitartást hozzá. Járj több szerencsével, mint én.


Még annyit mondok, hogy az előttem válaszolónál nem fogsz jobb tanácsadót találni. Amit leírt, abba nem lehet belekötni. Ott a lényeg benne.

2013. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 David82 ***** válasza:
Próbálj meg például tanulásra koncentrálni. Ha az iskolában jó tanuló vagy, és elismernek, máris boldogabb leszel. És nem utolsó sorban még a lányok is jobban fel fognak rád figyelni. Menj egyetemre, ott sokra viheted.
2013. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Rájöttem ma egy fontos dologra. Túlságosan anyukám hatása alatt vagyok. Túlságosan mindig anyuci rendes kisgyereke voltam, mindig úgy érzem, hogy mindenhez szülői engedély kéne. Hát, ennek most véget vetek.



Amúgy nincs itt olyan csaj, aki kipróbálni velem lábfétist? =)

2013. jún. 18. 22:52
 49/49 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,te nagyon hasonlítasz rám,hasonló dolgok játszódnak le az én fejemben is.Bár nekem még barátaim sincsenek olyan igaziak,csak pár haver azt annyi.Bár depressziós nem voltam soha,sokszor közel kerültem hozzá és 7 év alatt nagyon sokszor próbálkoztam embereknél lányoknál főként kapcsolat céljából,fiúknál haver barátkozási célból,de valahogy sosem jött össze egyik sem.De a csajoktól még egy biztató szót nem kaptam a 7 év alatt.Pedig volt,hogy odamentem csajokhoz dumálni,1 héten 5 nap voltam bulizni haverokkal akkor se lett semmi belőle.Szóval együtt érzek veled,ha gondolod szívesen beszélgethetünk még ilyenekről. :/
2013. jún. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!