Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az jó, ha kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó, ha kerek perec rákérdezek, hogy mit akar tőlem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egyszer randiztam, azt mondta akar folytatást, viszont a találka óta már több, mint 1 hét eltelt és azóta nem igazán érdeklődik irántam (nem ír rám, nem hív). Úgy döntöttem várok még néhány napot és ha továbbra is ez lesz, akkor megkérdezem tőle, hogy mi a helyzet. Őszinte srácnak vallotta magát, szóval nem értem, akkor miért nem mondja/írja meg, ha nem akar már semmit tőlem.
2013. márc. 17. 17:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A félénkség ki van zárva, nagy szájú és nyitott személyiség. Rá fogok kérdezni az a legtisztább.


Köszönöm mindenkinek a válaszát :)

2013. márc. 17. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!