Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart míg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart míg valaki feldolgozza a felesége halálát? Hogyan csábíthatnám el? Milyen trükkök vannak, hogy elfeledtessem vele?

Figyelt kérdés
A fiam ovis csoportjában van egy kislány. Az anyja meghalt, az apja neveli őt is, a húgát is. Én is egyedül vagyok a fiammal. Ezért mindkettőnknek csökkentettek az esélyei párkeresés téren. Úgy gondolom jó pár lennénk, nem csak "muszájból" nekem tényleg bejön, helyes, van pénze, a gyerekeit is szereti úgy látom. Bár biztos nehéz lenne három ovis gyerekkel, de valamit valamiért... A gondom csak az, hogy más közegben nem nagyon találkozunk, ilyenkor meg rohan. A karikagyűrűt is viseli még, ami nem tudom, hogy megszokás e, vagy még nem lépett túl azon, hogy meghalt a felesége (egyébként már 1 éve) De nekem nem olyannak tűnik (tényleg nagyon jó a kisugárzása is...) aki azóta nem "él", nem volt nője. De nem tudom, csak hihetetlen róla ezt elképzelni. Szerintetek hogyan kellene bevetnem magamat?

2013. márc. 20. 09:23
 11/92 anonim ***** válasza:
6 Ejnye. Akkor így válság idején tényleg nehéz dolgod lesz.
2013. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az pénzéhes hozzáállás ha valakinél szempont a másik anyagi helyzete.
2013. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
ha leveszi a gyűrűt, lehet azért mert összejött valakivel. biztos nem csak te "vadászol" rá :D
2013. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
100%
Te is lehetsz bármikor állástalan.
2013. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pénzéhes! De figyelembe veszem ezt is. Nekem nincs nagy keresetem (130) + 25 ezer gyt, ebből a fiammal kijövök úgy, hogy a szüleimnél élek, és 25öt hazaadok, a 30at félreteszek, mert akármi lehet. Szóval élünk ketten 100ból. Na ez kb. semmi. Ha összejönnék valakivel aki keres 70et, és albérletbe mennénk, akkor nem jönnénk ki! Még én tartanám. Ezt nem fogom, inkább a szüleimnél élek, tartósabb kapcsolat nélkül. Csak vágyok már egy kis szerelemre is. Szerintem ez teljesen érthető. Ha van egy pasi aki bejön minden szempontból, akkor az ember elkezd kombinálni. Ez is természetes dolog.
2013. márc. 20. 09:55
 16/92 A kérdező kommentje:
Jó igen, lehetek majd állástalan.. És akkor szerezzek egy munkanélkülit és nézzük a szüleimnél kb. 50ezerrel a plafont? És mit eszik a gyerekem?
2013. márc. 20. 09:56
 17/92 A kérdező kommentje:
Na igen, ha leveszi a gyűrűjét már lehet késő :) Semmi sem jó :)
2013. márc. 20. 09:58
 18/92 anonim ***** válasza:
68%

Most ugrott ki a nyuszi a bokorból. Nyugodtan pontozz le, az én 49%-omnak már oly mindegy! :)

De ezzel elárultad magad.

2013. márc. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
65%

Azt meg senki sem írta, hogy szedj össze egy munkanélkülit.

Csak lehet, ha lejebb adnál az igényeidből, egy átlagos férfi mellett még talán boldog lennél, a gyereked 'kapna' egy pót apát, testvéreket és lehet szűkösebben (ha az adott személy pl minimálbért keres, attól még jó ember, csak az neked nem elég) és még szeretetben, egy családban nőhetne fel.

2013. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 A kérdező kommentje:
Hát kérlek három 49%ot látok, nálam egynél sem mutatja hogy pontozva lett volna valamelyik is akárki által.. Én nem szoktam pontozgatni (még nem jöttem rá az értelmére)
2013. márc. 20. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!