Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart míg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart míg valaki feldolgozza a felesége halálát? Hogyan csábíthatnám el? Milyen trükkök vannak, hogy elfeledtessem vele?

Figyelt kérdés
A fiam ovis csoportjában van egy kislány. Az anyja meghalt, az apja neveli őt is, a húgát is. Én is egyedül vagyok a fiammal. Ezért mindkettőnknek csökkentettek az esélyei párkeresés téren. Úgy gondolom jó pár lennénk, nem csak "muszájból" nekem tényleg bejön, helyes, van pénze, a gyerekeit is szereti úgy látom. Bár biztos nehéz lenne három ovis gyerekkel, de valamit valamiért... A gondom csak az, hogy más közegben nem nagyon találkozunk, ilyenkor meg rohan. A karikagyűrűt is viseli még, ami nem tudom, hogy megszokás e, vagy még nem lépett túl azon, hogy meghalt a felesége (egyébként már 1 éve) De nekem nem olyannak tűnik (tényleg nagyon jó a kisugárzása is...) aki azóta nem "él", nem volt nője. De nem tudom, csak hihetetlen róla ezt elképzelni. Szerintetek hogyan kellene bevetnem magamat?

2013. márc. 20. 09:23
 31/92 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással nem csoda, hogy ott tartasz ahol. Ez persze nem feltétlenül rossz dolog. Szóval ha 120at keres az már ugrott...és ilyen emberek nevelnek gyerekeket..
2013. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 A kérdező kommentje:
Nem elváltam, nem voltunk papíron házasok. Ő el akart költözni Szlovákiába (vagyis el is költözött) a családja miatt, én pedig nem. Ez volt a fő ok, persze más gondokkal együtt, de így már sok volt, nem találtunk kompromisszumot.
2013. márc. 20. 10:13
 33/92 anonim ***** válasza:
Azt még meg lehet érteni, hogy nem kell egy naplopó, aki téged is csak lehúz, mert így is nevelsz egy gyereket és már nemcsak magadra kell figyelned. De ez a van pénze szempont nekem is kiszúrta a szemem. És ha összejöttök, de megbukik a vállalkozása és csóró lesz? Akkor is vele maradsz?
2013. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
100%

Mi a 0-ról kezdtük, férjemnek volt egy jó kereső állása, fél évig, utána megszűnt, nem kellett sehova. Én most jóval többet keresek mint ő, és dobjam ki? :)


Ha a saját álomvilágodból indulsz ki (jó pasi, jól fizető állással, tökéletes külsőségekkel) nem hogy elfejeltheted a boldogságot, de még a pénzt is. Ha most összejössz vele, egy ideig menni fog, bár még fog tartani a gyász időszaka, utána lesz nálad jobb, kecsegtető parti, és akkor mit csinálsz. Érvekkel gondolkozz, és elhiszem, hogy a gyerkőc az első és jobbat akarsz neki adni, de a pasikeresésbe szánt idődet fordítsd rá, és majd hozza a sors, mindennek el fog jönni a maga ideje.

Azért mert férjem nem keres jól, ő és a gyermekem a legfontosabb nekem. Ő persze rosszul érzi magát ez miatt de ezt igyekszem minden alkalommal, amikor kibukik belőle, a fejébe verni: ez egy ilyen élethelyzet, nem ezen áll vagy bukik a család!

Én is 30éves vagyok, és teljesen máshogy látom, tehát nyilván leírtam a véleményem, mint mindenki más, az már csak rajtad múlik, hogy ezekből mit fogadsz meg és mit nem!

2013. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 A kérdező kommentje:

Ne értsetek már félre! Egy 120ezres keresetű még nem "ugrott" ha egyébként minden ok, de egy 70-80 vagy egy munkanélküli igen. Ezt már ezerszer megmagyaráztam, nem fogom még egyszer. Akinek nem számít az, hogy tudjon a gyerekére és magára költeni az nem érti. Akinek a gyerek az első az igen.

De nem ez volt a kérdésem!!!

2013. márc. 20. 10:15
 36/92 poiu ***** válasza:
Muramista! A feldolgozás konkrét kérdés, erre tudok válaszolni. Ha van minden (mosott bél, só, paprika), nekem úgy kb. 2 nap a feldolgozás.
2013. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 A kérdező kommentje:

34

Nulláról kezdtétek. És volt gyereked??? mert ha nem akkor nincs miről beszélnünk. Élek valamilyen szinten vele, ettől nem fosztom meg. Történhet baj, velem is, én is elveszíthetem az állásom ami miatt borul az életem. De DIREKT mert anyuci szerelmes lett nem fogok pénz elvenni a gyerekemtől!

Nem igaz, hogy ezt nem lehet megérteni. Nekem a gyerek az első. Utána az én igényeim. És szeretem annyira a fiam, vagyok annyira önző is, hogy nekem ez KELL.

2013. márc. 20. 10:18
 38/92 Kondor Judit ***** válasza:
A gyűrű azért van a kezén mert ő így látja jónak.Lehet,hogy egy jó ideig nem kell neki senki még TE se.
2013. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:

Hol volt? Kérlek, úton! Közölte előtte az orvosom, hogy NEM lehet természetes úton gyerekem, és lám, lett. Én örököltem egy két szobás paraszt házat, előtte szüleimmel éltünk, alkalmi munkákból adtunk haza, a házat férjem megcsinálta, amit kellett, én államvizsgáztam abban a félévben, férjem előttem egy évvel. Tehát már a pocakomban volt. én is szerettem volna magamra költeni de nem sírtam teli a párnámat, hogy most ez nem lehetséges.

Ha neked ezek számítanak, egy 70éves milliomos pasit keress, ő garantálja a jövőtöket.

2013. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kérdező, hogy konkrétat mondjak, nekem 1992-ben halt meg a párom, és 1998-ban lett tartós (ma is tartó) kapcsolatom... viszont azt is el kell mondanom, hogy a haláleset után 1-2 évvel komoly energiáimat vitte el, hogy a hozzád hasonló gondolkodású nőket meredeken lepattintsam... no mert társra vágytam max - egy idő után - nem gazdasági társaság alapításához kerestem partnereket...
2013. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!