Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart míg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart míg valaki feldolgozza a felesége halálát? Hogyan csábíthatnám el? Milyen trükkök vannak, hogy elfeledtessem vele?

Figyelt kérdés
A fiam ovis csoportjában van egy kislány. Az anyja meghalt, az apja neveli őt is, a húgát is. Én is egyedül vagyok a fiammal. Ezért mindkettőnknek csökkentettek az esélyei párkeresés téren. Úgy gondolom jó pár lennénk, nem csak "muszájból" nekem tényleg bejön, helyes, van pénze, a gyerekeit is szereti úgy látom. Bár biztos nehéz lenne három ovis gyerekkel, de valamit valamiért... A gondom csak az, hogy más közegben nem nagyon találkozunk, ilyenkor meg rohan. A karikagyűrűt is viseli még, ami nem tudom, hogy megszokás e, vagy még nem lépett túl azon, hogy meghalt a felesége (egyébként már 1 éve) De nekem nem olyannak tűnik (tényleg nagyon jó a kisugárzása is...) aki azóta nem "él", nem volt nője. De nem tudom, csak hihetetlen róla ezt elképzelni. Szerintetek hogyan kellene bevetnem magamat?

2013. márc. 20. 09:23
 51/92 A kérdező kommentje:

Az áthívás jó ötlet!! :)


Köszi aki megért. És tudja hogy nem az számít csak egy pasiban hogy f.sz legyen és hó végén számoljuk, hogy mit vehetünk meg!

2013. márc. 20. 10:46
 52/92 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod magad eltartatni, jó, elhiszem. Azt is, ha nem akarsz mást eltartani. Ez mind rendben is van. Csak akkor nem tudom, miért gond az, ha mondjuk keres valamennyit, de nem sokat. Mert azt írtad, hogy ha 100 e. alatt hozna haza, már nem is kellene. 100 ezer forint alatti keresettel, ha nem is sok az, de eltartani nem kell senkit.
2013. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:

Elolvastam, éppen ezért írtam, amit írtam.


Te ne haragudj, de egyedül kb. nem vitted semmire, viszont mástól ezt elvárod.

Nekem mondjuk tényleg mindegy, nem én vagyok egyedül gyerekkel anyuékkal, szóval 8, de egy kicsit mérlegelhetnél.


Ha nem lennének szüleid most te is albérletben lennél és még kevesebb lenne.

2013. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 A kérdező kommentje:

Akkor számoljunk:)

Nekem van egy 170es bevételem. A pasinak 70. Az összesen 240

Ebből albérlet rezsi: 100, kaja 100. Marad 40. Ez ha HÁROM felé meg mit csinálunk??? Mit tudok megvenni a gyerekemnek?

Most marad 100 arra, hogy éljünk. Ebből kajára úgy 50 elmegy. (mivel van hogy anyukám főz) Marad 50 KÉT emberre ÚGY, hogy pluszba már félretettem 30 ezret, amihez lehet nyúlni ha kell.

Ha 170ből egyedül albérletbe mennék, Akkor legyen 80 rezsi, albérlet (kisebb kell, kevesebbet fogyasztunk) Kaja legyen 70, mert akkor mindent én fizetek. Marad 20. Félretenni nem tudok. Ezért is nem megyek albérletbe. Megtehetném, de nem megyek. Ha rossz lenni itthon akkor viszont lenne rá LEHETŐSÉG.


Na én így számolok. Most élek a legjobban a 3 közül. Ezért is nézem meg ki hogy keres. Mert vagy úgy jöjjek ki ahogy most, vagy jobban. Más opció nálam nem játszik.

2013. márc. 20. 10:55
 55/92 anonim ***** válasza:
27%

Egy ferfi nagyon hamar túlteszi magat a gyászon! Kivetelek vannak, hogy erösitsek a szabalyt. Sok nö hiszi azt, hogy az ö halalan a ferje sose tudna tultenni magat, es nelkule megall az idö, de nem igy van.

Tapasztalat: 4 özvegy ferfit ismertem, szomszedok meg ismerösök, akik feleseguk halala utan par hettel mar tartós kapcsolattal flangáltak elöre hatra. Ha a pasi hordja a gyurut, esetleg erdekeskedik, tudtara adja minden nönek, hogy nincs komoly szandeka.

Engem nem ejtettek a fejemre.

Egy ferfi ferfi, es mind kutyák

2013. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
100%
Most mit mondjak erre a kombinációdra? Magadat meg a gyerekedet egyedül eltartani nem tudod. Mástól várod el, hogy húzzon ki ebből az állapotból. Most a szüleidet, majd a párodat. Erről beszéltem korábban.
2013. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
94%

"Ebből albérlet rezsi: 100, kaja 100"

Te amúgy melyik bolygón élsz? Kaja 100 000 két felnőttre és kisgyerekekre?? Nem sok ez egy kicsit. Szerintem te nagyon nem tudod beosztani a pénzt, de az elvárások megvannak. Elb@sznál annyit csak kajára, mint másnak az egész fizetése?

2013. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 A kérdező kommentje:
De miért ne tudnám eltartani magamat és a gyerekemet? Ott írtam hogy el tudnám!!! csak nem ilyen szinten, ha albérletbe mennék. De éhet nem halnánk. Más is van aki ennyiből él, és megél valahogy. Mivel nekem szerencsére van másik lehetőségem megtehetem, hogy nem csak az a 20ezer marad a zsebembe a kötelezők után, és nem kell mindent a turiból összeszednem és csak ingyenes programokra menni a gyerekkel (és még magamra is jut egy kevéske) Hülye lennék nem kihasználni a lehetősége, hogy itthon élhetünk a szüleimnél.
2013. márc. 20. 11:09
 59/92 A kérdező kommentje:
Nem elb.sznék 100at a kajára, de most is költünk kb. 50et úgy hogy azt is esszük amit anyukám főz. És nincs mellettem egy férfi aki sokat eszik. Ez nem olyan sok pénz. A gyereknek is meg kell venni ezt-azt, nekem is jól esik néha egy danette, vagy hogy elmenjünk mekibe, pizzázni néha. Ezek azért nem olyan nagy dolgok. Az élelmiszer árak egyébként is rengetegbe kerülnek (ha nem tescos virslit eszik az ember) Inkább nézz körbe te.
2013. márc. 20. 11:12
 60/92 anonim ***** válasza:

Mindegy, másként gondolkodunk. Én úgy vagyok vele, hogy ha emelni vagy csak szimplán megtartani szeretném az életszínvonalamat, akkor tennék érte és nem mástól várnám el. De tényleg azt csinálsz igazából, amit akarsz.

Sok sikert!

2013. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!