Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart míg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart míg valaki feldolgozza a felesége halálát? Hogyan csábíthatnám el? Milyen trükkök vannak, hogy elfeledtessem vele?

Figyelt kérdés
A fiam ovis csoportjában van egy kislány. Az anyja meghalt, az apja neveli őt is, a húgát is. Én is egyedül vagyok a fiammal. Ezért mindkettőnknek csökkentettek az esélyei párkeresés téren. Úgy gondolom jó pár lennénk, nem csak "muszájból" nekem tényleg bejön, helyes, van pénze, a gyerekeit is szereti úgy látom. Bár biztos nehéz lenne három ovis gyerekkel, de valamit valamiért... A gondom csak az, hogy más közegben nem nagyon találkozunk, ilyenkor meg rohan. A karikagyűrűt is viseli még, ami nem tudom, hogy megszokás e, vagy még nem lépett túl azon, hogy meghalt a felesége (egyébként már 1 éve) De nekem nem olyannak tűnik (tényleg nagyon jó a kisugárzása is...) aki azóta nem "él", nem volt nője. De nem tudom, csak hihetetlen róla ezt elképzelni. Szerintetek hogyan kellene bevetnem magamat?

2013. márc. 20. 09:23
 71/92 A kérdező kommentje:

Pontosan ennyit mondtam!:)

Bár magamat sem értem miért írtam le százszor, ha valaki nem képes ezt megérteni/átérezni, az nem is fogja soha.

Nem mondtam hogy ez az általános helyes gondolkodás, de nekem így logikus, szerintem így képviselem legjobban a gyerekem érdekét.

2013. márc. 20. 11:50
 72/92 anonim ***** válasza:
Úgy képviseled legjobban a gyereked érdekeit, ha anyagilag eléggé független vagy ahhoz, hogy ne kelljen nézni, mennyit keres a pasas.
2013. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem főzök az 50ből, annyit írtam, hogy nem mindig én. A mekitől meg egy hónapban egyszer semmi baja nem lesz (de már ez 3000 ezer körül van kettőnknek 1x) Összejön az az 50 nagyon hamar. Lehet spórolva élni. De miért is, ha lehet máshogy is?? Így is teszek félre, ha annyira csak kidobálnám azt a pénzt akkor nem tenném le azt a 30at minden hónapban, hanem vennék belőle akármit magamnak akár.
2013. márc. 20. 11:53
 74/92 A kérdező kommentje:

72

Szerinted mit kellene még csinálnom? Most komolyan? Szerintem amúgy is ez egy átlag feletti bevétel egyedülálló anyaként. Így kettőnknek tökéletes. Azért nem fogom törni magam, kevesebbet lenni a gyerekemmel, hogy férjhez mehessek:)

2013. márc. 20. 11:55
 75/92 anonim ***** válasza:
55%

Hajajj, végigolvastam az összes kommentet, de egyszerűen nem értelek titeket. Szerintem az égvilágon semmi fura nincs abban, hogy a kérdező ragaszkodik egy bizonyos anyagi szinthez, szerintem egyáltalán nem eltartásról van szó, vagy "sz.rból kihúzásról".

Nincs gyerekem, és ugyanígy gondolkozok, nekem nem kell olyan pasi, aki azért (!!! hangsúlyozom) van rosszabb anyagi helyzetben, mint én, mert semmit nem tesz azért, hogy a minimálbérnél többet keressen. Persze, mindenkinek vannak rosszabb periódusai, és elképzelhető, hogy jelenleg még nem áll úgy anyagilag, hogy azonos dolgokat engedhessünk meg magunknak, de ha látom, hogy küzd és akarja és csinálja, és keményen melózik az rendben van. De ha neadjisten, már el is jutott volna erre a szintre, az még jobb. És most nem milliós fizetésekről meg csillivilli palotáról van szó, meg hogy Audit tegyenek az ember segge alá, hanem, hogy a hó végén ne kelljen azt számolgatni, hogy most akkor eszünk vagy befizetjük a számlákat?

Sajnos nagyon sok ismerősöm van, aki komolyan vért izzad napi 8-12 óra munkával, és megy és csinálja, és hajt, és mégse marad szinte semmije a hó végén. Persze, könnyű arcoskodni, hogy a pénz nem számít, de igazából csak annak nem, akinek már van.

Most egy gyerekkel ez csak hatványozódik, ott már nem arról van szó, hogy akkor még fiatalok vagyunk, pár évig eltengődünk zsíroskenyéren is, meg majdcsak lesz valahogy, ha mégsem, hát igazából nincs semmi, mert láttunk rosszabbat is, mert a kisgyereknek csak és kizárólag te vagy az egyetlen segítsége, neked kell gondoskodni róla, tiéd az egész felelősség, és jobb esetben a szülők nem a minimumot, hanem a maximumot szeretnék nyújtani a gyereküknek.


Most olyan dologért szóljátok le a kérdezőt, ami szerintem az emberek 90%-ban benne van, akár kimondja, akár nem. Lehet álszenteskedni, de ez akkor is így van.


Egyébként, az pedig, hogy mekkora esélye van a férfinál, szerintem még mindig nem attól függ, hogy mekkora a konkurencia, mi az anyagi helyzet, vagy a férfinak éppen egy dögös bögyös huszonéves vagy egy családanya kell. Ha ők ketten úgy érzik, összeillenek, és szerelmesek lesznek egymásba, akkor összejönnek és kész. Ha pedig nem, akkor nem. Egy próbát miért ne érne meg a dolog?

2013. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
A McDoanld's helyett mondjuk sütögethetnétek, és megspórolnátok egy kis pénzt. A spórolás nem feltétlenül rossz, és nem jelenti az élet minőségének a romlását.
2013. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
Kérdező (#71): "szerintem így képviselem legjobban a gyerekem érdekét." - és arra gondoltál már, hogy annak a férfinak ebben az élethelyzetben inkább olyan társ kellene, aki első sorban az ő, meg az ő gyerekeinek érdekeit szeretné képviselni???
2013. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kezdek én soha gyerekes nővel!
2013. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 A kérdező kommentje:

És miért nem lehet az ő érdeke az én érdekem? Nyilván ha ő nem akar majd tőlem semmit, akkor nem lesz közöttünk semmi. Ilyen egyszerű. Ő is felnőtt ember, én is. Gondolom neki is vannak elvárásai, főleg így két gyerekkel. Ha ennek nem felelek meg eleve kiestem.

Én csak azt nem akarom, hogy azért elmenjünk egymás mellett, mert ő még nem érzi magát biztosnak, vagy éppen fél egy ovitárs anyukájával akar kavarni stb. Mert hülyeség lenne ezek miatt elszalasztani. Ha egyébként működne

2013. márc. 20. 12:11
 80/92 A kérdező kommentje:

78

Szerinted gyerek nélkül mindenkivel összejönnék? A gyerek csak egy plusz indok arra, hogy nem csak a szívre kell hallgatni egy komoly párválasztásnál (mert az édes kevés, fantasztikus dolog, csak éppen kevéske mikor jönnek a napi gondok... )

2013. márc. 20. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!