Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart míg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart míg valaki feldolgozza a felesége halálát? Hogyan csábíthatnám el? Milyen trükkök vannak, hogy elfeledtessem vele?

Figyelt kérdés
A fiam ovis csoportjában van egy kislány. Az anyja meghalt, az apja neveli őt is, a húgát is. Én is egyedül vagyok a fiammal. Ezért mindkettőnknek csökkentettek az esélyei párkeresés téren. Úgy gondolom jó pár lennénk, nem csak "muszájból" nekem tényleg bejön, helyes, van pénze, a gyerekeit is szereti úgy látom. Bár biztos nehéz lenne három ovis gyerekkel, de valamit valamiért... A gondom csak az, hogy más közegben nem nagyon találkozunk, ilyenkor meg rohan. A karikagyűrűt is viseli még, ami nem tudom, hogy megszokás e, vagy még nem lépett túl azon, hogy meghalt a felesége (egyébként már 1 éve) De nekem nem olyannak tűnik (tényleg nagyon jó a kisugárzása is...) aki azóta nem "él", nem volt nője. De nem tudom, csak hihetetlen róla ezt elképzelni. Szerintetek hogyan kellene bevetnem magamat?

2013. márc. 20. 09:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 A kérdező kommentje:

Nézd te ugyanazokat ismételgeted.

Igen most a gyerekem az első. Utána az én igényeim. Nem egy képzeletbeli vagy egy ábrán pasi. Ha már együtt lennék valakivel akkor nekem is a gyerek, férfi, én lenne a sorrend. Ez teljesen természetes. Ha szeretünk valakit és tudjuk hogy megérdemli (azért is vagyunk vele) akkor magunk elé helyezzük. De míg nincs ilyen addig nincs ilyen, vagy még nem ismertük meg addig nem. MOST az elején tudom kiszűrni a nekem való pasikat. Amikor még nincsenek érzelmek, nincs tét. Nyilván egy szeretetteljes kapcsolatban ha pénzügyi gondok vannak azt együtt megoldja az ember. Lejjebb ad az igényekből, azért nem dobnék ki senkit mert elveszti az állását (ha nem keres helyette másikat hanem otthon fekszik kényelemből akkor igen- ismerek ilyen "boldog" házasságokat, ott a nő csinálja ezt) Szóval teljesen más a helyzetünk, ezt már leírtam egyszer. Kérlek te se keverd a szezont a fazonnal.

A 70 éves bácsikát meg meghagyom neked :) De tudod mit, ha nem lenne a fiamnak mit enni és hol lakni minden igyekezetem ellenére akkor őt is bevállalnám:)

2013. márc. 20. 15:30
 92/92 anonim ***** válasza:
Neked lesz rá szükséged, nem nekem! De köszi, aranyos vagy :) persze, hogy azt fújom, de te is a tiédet. Nem, nem az lesz a sorrended és tudod miért? Mert addig totálisan kiégsz, mire találsz egy igényeidnek megfelelőt!
2013. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!