Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart míg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart míg valaki feldolgozza a felesége halálát? Hogyan csábíthatnám el? Milyen trükkök vannak, hogy elfeledtessem vele?

Figyelt kérdés
A fiam ovis csoportjában van egy kislány. Az anyja meghalt, az apja neveli őt is, a húgát is. Én is egyedül vagyok a fiammal. Ezért mindkettőnknek csökkentettek az esélyei párkeresés téren. Úgy gondolom jó pár lennénk, nem csak "muszájból" nekem tényleg bejön, helyes, van pénze, a gyerekeit is szereti úgy látom. Bár biztos nehéz lenne három ovis gyerekkel, de valamit valamiért... A gondom csak az, hogy más közegben nem nagyon találkozunk, ilyenkor meg rohan. A karikagyűrűt is viseli még, ami nem tudom, hogy megszokás e, vagy még nem lépett túl azon, hogy meghalt a felesége (egyébként már 1 éve) De nekem nem olyannak tűnik (tényleg nagyon jó a kisugárzása is...) aki azóta nem "él", nem volt nője. De nem tudom, csak hihetetlen róla ezt elképzelni. Szerintetek hogyan kellene bevetnem magamat?

2013. márc. 20. 09:23
 81/92 anonim ***** válasza:
39%
miért kell mindig egymásnak ugrani?? akárhány kérdést látok, a kérdező feltesz egy kérdést (hiszen mire is való ez az oldal??)és mindenki mocskolódik. a kérdező választ várt. ennyire egyszerű.
2013. márc. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ha nem megyek mekibe megspórolok kb 3 ezret. Most akkor ezzel a nagy összeggel mit kezdjek? :)
2013. márc. 20. 12:13
 83/92 anonim ***** válasza:
Nézd, pedig ebből az aspektusból sem tudlak vigasztalni, újabb tartós kapcsolathoz szerintem az 1 év baromira kevés idő... az egy-másfél év kb az a határ, amikor az ember már nem utasítja vissza zsigerből a másik nemet - a randizgatások, rövid távú, eleve kudarcra ítélt kapcsolatok kora... egyszerűen, mert az ember akarva-akaratlanul még állandóan összehasonlítgat...
2013. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
Ejj de jót röhögnék, ha a pasi összejönne egy gazdag nővel...Ő van az életszínvonalán címszóval.
2013. márc. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 A kérdező kommentje:
Ha neki nem kellek akármilyen okból akkor megértem. Gondolom neki is a gyerekei az elsők. Ha szerinte túl "csóró" vagyok akkor így jártam:) Jobb mintha később lenne emiatt gond közöttünk.
2013. márc. 20. 13:34
 86/92 anonim ***** válasza:
100%

Én is végigolvastam a kommentek hadát... Érdekes volt... Az egzisztencia fontos ez egy tagadhatatlan tény. Nekem valójában az igények eltúlzása jött le. 100E/hó kajára? Kicsit meredek. Én mondjuk még nem számoltam ki mennyit eszünk egy hónapban, de szerintem olyan 50-60 körül mozog pizzázással. Itt persze előjönnek a lokalizációs kérdések is, mert vidéki nagyvárosban jó fizetéssel könnyen pattogok, mikor a kérdező lehet, hogy fővárosi illetőségű, ami megint csak dob a dolgon. És megint az igények. Én valahogy mindig jobban szerettem a szerényebb igényű nőket, a mostani párom is ilyen és nagyon örülök neki, hogy ilyen. Neki például nem derogál turkálóból válogatni, és emellett nem igénytelen, 2 gyerek után bárhol büszkén megjelenek vele.

Akaratlanul is a Meseautó c. film jutott eszembe, hogy ugyebár magácska keres 170E forintot én keresek... ésatöbbi. Talán a nagy agressziót a kérdésben felemlített anyagiak szülték. Miért is? Mert az jön le belőle, hogy első számú prioritást élvez. Szerintem valóban nagyon fontos, de párválasztásnál az anyagi helyzet már a kiválasztásnál tudat alatt megtörténik, hiszen egy szerény fizetésű egyén nem forog olyan körökben, mint mi, nem öltözik úgy, ahogy elvárnánk, stb. így külön említése szerintem felesleges, és agressziókeltő.

De a kérdésre rátérve, én is belevágnék, mint férfi mondom biztosan jól esne a baráti (nem feltétlenül flörtölő) közeledés. Mondjuk egy gyerekzsúr, ahová meghívod őket jó ötlet lehet, vagy privát segítség kérése, amint korábban említették. Bár így, hogy a szüleiddel élsz kicsit nehezebb, tekintve, hogy van otthon férfikéz alapvetően. Szóval mindenképp nyiss felé szerintem, de nem rohand le, csak barátkozz, az még egyikőtöket sem kötelez semmire. A közös élethelyzet lehet jó alap.

Bocsánat, kicsit hosszúra sikerült..

2013. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
0%

Ok, hogy a kerdesre valaszoljak es hagyjuk az anyagiakat ki, vegre, gyász es a ferfiak? Röhögnöm kell!!!

Kivetel erösiti a szabalyt ...

2013. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 A kérdező kommentje:

Igazad van, valóban nem kellett volna ezt említsem a bevezetőben, már megbántam:)

Nem tudom mennyire vannak nagy igényeim anyagi téren, de ha ilyen vagyok, akkor ilyen vagyok. Ez ellen nem tudok mit tenni. Ha valami miatt lejjebb kell adni akkor azt megemésztem, de önként nem fogok lemondani róla, ha van más lehetőség. Egyébként nem félmilliós, milliós bevételű pasikról álmodozok alapból, csak akivel meg tudunk élni normálisan. Mert továbbra sem hinném, hogy olyan nagy igényeim vannak.


Köszönöm az alapkérdésre adott válaszokat! :)

2013. márc. 20. 13:52
 89/92 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, kérdező, több dolog is van itt, ami egyértelműen rontja az esélyeidet a férfiak többségénél, nem csak az anyagi elvárásaid... írod pl valahol, hogy "Nem igaz, hogy ezt nem lehet megérteni. Nekem a gyerek az első. Utána az én igényeim. És szeretem annyira a fiam, vagyok annyira önző is, hogy nekem ez KELL." - szóval tudod, a legtöbb férfinak a "szexésnyújork típusú" nőkből pont elég két havonta 40 perc a TV-ben... ezzel jobb, ha kalkulálsz.

És hát a kérdésedben a "csábítani" meg "trükkök" sem jelez éppen tiszta szándékot ebben az élethelyzetben. ahol szerintem minimum, hogy megtiszteljük azt a gyászoló, vagy azon épp túl lévő embert, hogy nem csábítgatunk és nem trükközünk önérdekből.

Ezzel szemben végiggondolva életem napnál hosszabb kapcsolatait:) azt kell látnom, hogy mindegyik úgy kezdődött, hogy valahol felkeltette valamiért valamelyikünk a másik figyelmét, és beszélgetni kezdtünk. Semmi csábítgatás, semmi trükk, semmi taktika és semmi praktika... (bár lehet, hogy ez bizonyos nőknek teljesen elképzelhetetlenül hangzik:)) ... és akkor megtudtunk egymásról dolgokat, megbeszéltük a beszélgetés folytatását, találkoztunk, és tovább beszélgettünk, a köztünk levő kapcsolat meg alakult. Adott esetben úgy, hogy vonzónak találtuk egymást... és kész. Pont ahogy a szexre sem gyártottunk előre elméleteket, alakult ahogy alakult, volt hogy első alkalommal és volt, hogy több hét után...

Nem értem, hogy az egyszerű dolgokat minek túlkomplikálni, miért csábítani akarod azt az ember és miért trükközni akarsz... ahelyett, hogy megismerni akarnád a gondolatait, érzéseit... aztán, ha alakul valami akkor alakul...

2013. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam korábban is: 70éves milliomos bácsi, és biztosítva van elsősorban a gyereked, utána pedig a te igényeid kielégítése.


Nekem az első a gyerekem és a férjem, utána jövök én. Ha neked lesz párod, a következő lesz a sorrend: te, a gyerek és utána az éppen aktuális férfi. Te írtad: a gyereked igényei és utána a tiéd.


Cseppet sem volt más a helyzetem, én 1félévet azért passzíváltattam hogy a szalag mellett 3műszakot lenyomjak, mert nem volt más lehetőség. (haza kellett adni a pénzt szüleimnek, nem álltak jól)

Tekintve a férjem munkahelyét, eléggé ingatag lábakon áll, lehet, holnap már nem lesz hova mennie dolgozni. Most mit csinálnék? Váljak el és dobjam ki? Mert munkanélküli lesz? (én is bármikor állástalan lehetek) = egyáltalán nem más, mint gondolod, én nem úgy veszem, hogy el kell tartani. Te éhes szájnak veszed az ilyet.


Nem bántásnak szántam, és akárhogy is próbálod megmagyarázni, csak is az anyagiakra hegyeződik ki a gondolkodásod, persze, az egzisztencia fontos, de ha szeretetben él az ember, még ha picit is össze kell húzni a nadrágot, még mindig fényévekkel jobb, mint egy jó pénzes pasi mellett sokadiknak lenni. Lehet, melletted eljára máshová, máshoz egy kellemes fél óráért. Megértem azt, hogy a gyereked érdekei, de a kérdésedben pl. azt sem lehet olvasni, hogy a kislányt miennek találod, aranyos, tudnám szeretni, mert szerethető. Ebben az egész történetben csak te vagy és a fiad. A többi pedig tartozék? Igen, vele jár..


Továbbra is tartom magam ahhoz, amit még az elején írtam: várj még.

2013. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!