Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolom rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, vagy másnak sem férne az értékrendjébe ez már bele?

Figyelt kérdés

Van egy csomó lány ismerősöm, aki hagyja,hogy fiúk perverzkedjenek vele.

pl: Hátulról/előről, ülve,fekve mintha közösülnének...

1)Szerintem egy lány ne csak arra keljen

2)Régen rossz,ha egy lány megelégszik azzal,hogy kell szexre és kész,érzelem meg semmi.

3)Nem hinném,hogy 16-17 éves korban eddig kellene csak eljutni...


Most velem van a baj,hogy én nem érzek ez iránt semmi vonzalmat?

Velem mondjuk nem csinálják, más úgy fogná fel,biztos csúnya vagyok,de nekem őszíntén nem adna önbizalmat ez a fajta 'játék'.

Vannak emberek akiknek a közösségébe hasonló emberek fordulnak elő?


2013. márc. 22. 17:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

nézd mindenki más,

ha párt alkotnak akkor nincs benne semmi, idősebbek is szoktak ilyet csinálni viccből, a csaj lehajol és mögé áll a srác és pont ugyan ezt csinálják, ez csak egy pl.

mindenhol van ilyen és lesz is, nem kell ezt felvenni, N

2013. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Igen egyébként igaz. Nem szoktam ezen gondolkozni hosszan, csak most eszembe jutott,mert utoljára hasonlót láttam... Na és nagyon elgondolkoztam,hogy miért jó egy lánynak ha csak ennyire kell,most ezzel 10-es lesz az önbizalma mert valakinek kell arra...:) A kérdés az volt,hogy más is találkozik-e ilyennel a közösségébe,vagy én vagyok egyedül olyanba ahol ilyen 'előfordult' már?:)(nem,nem két szerelmesről van szó amúgy)
2013. márc. 22. 17:56
 13/21 anonim ***** válasza:

"Oké perverz a fiú, kanos, ilyenkor még felfedez sok mindent magán, mielőtt érett férfi lesz, de a lány miért elégszik meg vele, ha többet nem akar ezen kívül..."


Rendben van, ha úgy gondolod, hogy szerinted ez egy ízléstelen viccelődési forma, de mi az, hogy miért elégszik meg vele a lány? Meg hogy felfedezi magát a fiú?


Mivel elégszik meg a lány? Azt nem mondtad, hogy le is fekszenek egymással.

És mit fedez fel magán a fiú? Hogy hogyan kell csinálni nemi aktus közben, vagy mire gondolsz?

Elképzelhető, hogy ez kimerül egy szimpla hülyéskedésben. Láttam már srácokat is kicsi a rakást játszani, meg egymás nyakába ugrani (pl. strandon), mégse gondolom azt, hogy melegek lennének és akarnának egymástól valamit.

Nem nagyon értelek.

2013. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak vicc,nem kell komolyan venned,ők sem teszik.Túl merev vagy.
2013. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egy-egy forróbb latin táncot meg se nézz inkább. Nehogy felmerüljön benned a kérdés, hogy a táncosnő hogy érheti be ennyivel...
2013. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez mitől perverzkedés? Ez maximum játék.

És hogy jön ebből, hogy a pasinak "csak arra kell"?

Elárulom, egy halálosan szerelmes pasi is kívánja a szexet, része a párkapcsolatoknak...

2013. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen mit is szeretnél? Egy kitüntetést, hogy milyen rendes lány vagy, és milyen jó, hogy van ilyen ebben a mocskos világban? :D Bukta.
2013. márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Egy kitüntetést, hogy milyen rendes lány vagy, és milyen jó, hogy van ilyen ebben a mocskos világban? '


Hát én valóban nem gondoltam volna,hogy a 'világ' ezen része ennyire megváltozott volna. De tényleg:O

Mármint abból amit írtok,igen ezek szerint ez sok helyen előfordul,azt gondoltam,hogy csak az én környezetemben, mert én eddig nem igen találkoztam ilyennel:O.

De akkor ez egy ideje 'normálissá vált'.:):DHát oook:)

Akkor én nagyon kitünök valóban ebből a helyzetből, rosszjavamra egyedi lettem.

Nekem valahogy nem jön be ez a furcsa viccelődési forma,ha egyszer van valakim.:D(Mint sokaknak ilyen helyzetben,mivel ismerőseim ismerem őket annyira,hogy látom,hogy kézenfogva sétálnak valakivel-->utána pedig 'viccelődnek' mással 17től lejebb,feljebb lévő korosztály is akár):D

Akkor eltévedtem, és akkor igen amúgy merev vagyok, én egy valakinek oda adom a szívem, akkor az nem jelenti azt,hogy a többi 374849959 fiú azt tesz a testemmel amit akar:O:D

2013. márc. 22. 18:24
 19/21 A kérdező kommentje:
Egyébként valaki írt,hogy nem-e vagyok merev. Minden rossz gúny nélkül mondom,hogy akkor valóban én nem tudnám higgadtan kezelni ezt a dolgot,és ez miatt,ha ez miatt én bepöcennék, de engem a hideg ráz a gondolattól,hogy valakihez hozzábujok édeskettesben,megfogom a kezét,megcsókolom Őt, dobog a szívem,remegek ha találkozok vele,annyira szeretem, de közben alkalom adtán,mással is viccelődök..:D Nekem max vállba bökés, meglökés,hajborzolás, arccsipkedés férne bele ilyen helyzetben haversrác esetében:)
2013. márc. 22. 18:28
 20/21 anonim ***** válasza:

Azt eddig egy szóval nem írtad, hogy van valakijük, és úgy szórakoznak másokkal. Elég furán fogalmazol...


De nem a világ változott meg, ilyen évődések már 100 éve is voltak... olvasd el pl. Illyés Gyula: Puszták népét, és kiderül, hogy már 5 évesen is foglalkoztak a gyerekek a szexualitással, 100 évvel ezelőtt!

2013. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!