Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolom rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul, vagy másnak sem férne az értékrendjébe ez már bele?

Figyelt kérdés

Van egy csomó lány ismerősöm, aki hagyja,hogy fiúk perverzkedjenek vele.

pl: Hátulról/előről, ülve,fekve mintha közösülnének...

1)Szerintem egy lány ne csak arra keljen

2)Régen rossz,ha egy lány megelégszik azzal,hogy kell szexre és kész,érzelem meg semmi.

3)Nem hinném,hogy 16-17 éves korban eddig kellene csak eljutni...


Most velem van a baj,hogy én nem érzek ez iránt semmi vonzalmat?

Velem mondjuk nem csinálják, más úgy fogná fel,biztos csúnya vagyok,de nekem őszíntén nem adna önbizalmat ez a fajta 'játék'.

Vannak emberek akiknek a közösségébe hasonló emberek fordulnak elő?


2013. márc. 22. 17:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Jajóó oké,mindössze ennyi érdekelt,hogy más környezetébe is vannak-e olyanok, akik ilyennel viccelődnek/ilyet produkálnak, ha van valakijük.

Furcsán fogalmaztam az igaz,mert a történetet valóban nem tudtam leírni,úgy,hogy ti is értsétek..:D

Az utolsóba fejtettem ki,azt,hogy hogyan csinálják pedig először azt gondoltam nem kell elmagyarázni,igazából ugyanúgy mint a norma szexet,csak ruhán keresztül a másiknak dusiznak-->erre írtam azt,hogy merev vagyok,de szerintem durva vicc egy HAVERSRÁCCAL.

Oké,ha megbököm,megcsipem,'megrángatom',de nem kell szerintem semmi szexuális dolgokat beletenni egy pusztán baráti/haveri kapcsolatban az én értékrendem szerint...

Valóban furának tartom,hogy ez a világban normálisnak mondható, bár nem a másik élete érdekel,csak az érdekelt,hogy ez manapság tényleg normális mód lett-e:)

Köszi a válaszokat:)

2013. márc. 22. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!