Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak itt az oldalon a lányok olyan bőszen?

Figyelt kérdés
Azt mondják itt az oldalon, hogy elég, ha normális és van némi esze, plusz egy átlagos külseje és akkor már megpróbálják vele. Én nem ezt vettem észre, hanem azt, hogy nagyon durván végigmérik az embert és ha nem felel meg a követelményeknek, akkor nagyon durván utasítják el. Ha viszont ez így van, akkor miért nem lehet beismerni? mindjárt tisztábban látna mindenki és hamarabb tehetné meg az ellenintézkedéseket.
2013. márc. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
Engem el sem utasítanak. Mivel nem kapok választ. :D Pedig kajak nem rossz képű vagyok. :D
2013. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy ugyanazok a személyek utasítottak el, akik itt az oldalon az ellenkezőjét írják?
2013. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:
Nem kapsz választ? az sem rossz, elég jellegzetes megoldás szintén.
2013. márc. 22. 22:00
 4/83 anonim ***** válasza:
azért ne általánosítsunk ...
2013. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Ezt nem állítottam kettes, viszont tény, hogy messze nem olyan rózsás a helyzet, mint ahogy itt az oldalon állítják.
2013. márc. 22. 22:02
 6/83 anonim ***** válasza:

Azért mert a net mögül mindenki megteheti sajnos, hogy csak úgy kihagy embereket, életben azért ez sokkal kifinomultabb. Nekem is nehéz volt megértenem, de már beleszarok. Nem török meg emiatt. TÉnyleg nem vagyok ronda férfi, de tudod, hiába nyújtanál maradandót, ha nincs meg az esélyed rá. Ez olyan, mint egy felpörgött motor, ha nem váltasz, nem lehetsz gyorsabb. A nő a váltó, te a motor.

Amúgy nem szoktam választ kapni.

2013. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
86%
tudod vannak olyan lányok akik " bombázónak " mondhatóak és ha ránézel az első szó ami eszedbe jut "k*rva"... nah most nem olyanoknál kéne próbálkozni és lehet egy átlagos lány nem utasítana el.
2013. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
77%

Én meg azt utálom hogy így általánosítotok. Vannak olyan lanyok akik durvan utasitanak el. Az őket minősíti. Ès az a baj hogy azzal :atlagos kulseju kedves őszinte fiú mar jo..ez tag gogalom.igy is gondolom...de ezt nem lehet igy kimondani..mert rengeteg példa van arra hogy egynagyon nemhelyes sracot szerettem meg stb....épp ezert ezzel a szöveggel csak azt akarjuk bizonygatni hogy nem minden a görögisten pasi..... Csak van olyan amikor tenyleg nem tetszik a srac nem tudnank vonzodni hozza! De a lenyeg amit mar mondtam hogy ezzel azt akarjuk tudatni nem vagyunk olyan izek hogy csak a tokeletrs kulseju pasival....bar ez relativ hogy mi a tokeletes

15,5/l

2013. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 A kérdező kommentje:
22.04, ez sajnos igaz. Engem az zavar nagyon, amikor minket ítélnek meg emiatt, hogy milyen senkik vagyunk.Holott nem feltétlenül mi tehetünk róla.
2013. márc. 22. 22:07
 10/83 anonim ***** válasza:
74%
es a pasik?:DDD
2013. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!