Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak itt az oldalon a lányok olyan bőszen?

Figyelt kérdés
Azt mondják itt az oldalon, hogy elég, ha normális és van némi esze, plusz egy átlagos külseje és akkor már megpróbálják vele. Én nem ezt vettem észre, hanem azt, hogy nagyon durván végigmérik az embert és ha nem felel meg a követelményeknek, akkor nagyon durván utasítják el. Ha viszont ez így van, akkor miért nem lehet beismerni? mindjárt tisztábban látna mindenki és hamarabb tehetné meg az ellenintézkedéseket.
2013. márc. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, az őszinteség valahogy hiányzik a lányok életéből, felfogásából! Nekem is mindig kitérő válaszokat adnak, pl "túl jó vagy" meg hasonló hülye dumák...
2013. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert már elegem lett a sok zöldségből, amiket olvasok itt. Főleg, amikor olyanokat olvasok, hogy olyan nincs, hogy xy fiú, férfi ne találjon párra. Közben meg van és milyen sok! De ha ezzel nyíltan szembesítek egy nőt, akkor csak hebeg-habog. Itt neten már bátrabbak, elmondják, hogy ha nem sikerül, akkor biztosan valami nagyon nagy gáz van veled. De hogy mi, azt nem tudják megmondani, de még élőben sem. Max. elismétlik ezredszerre is, hogy nem értem, neked miért nincs barátnőd. Ettől még nem lesz jobb senkinek.
2013. márc. 22. 22:20
 23/83 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, akkor hogy lehet, hogy sok teljesen átlagos srácnak meg van barátnője? Mit csinálnak ők jobban? Mert körülöttem igenis van nekik is barátnőjük.
2013. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
66%
#16: Az átlagos pasikra sajnos sokszor az átlagos lányok se buknak. Másrészt meg hogyan legyen sikerélménye egy olyan srácnak, akit mindig mindenki visszautasít, és így ráerősítenek az esetleg eleve meglévő problémáira? Hogyan törjön ki az ördögi körből? Tegyük fel, hogy dobálják ide-oda, folyton lerázzák, meg azt mondogatják, hogy "ne aggódj, majd neked is összejön, de én nem érzek irántad semmit, ne haragudj", akkor mégis miből épüljön önbizalma? A fiúk legyenek toleránsak, fogadják el, hogy egy lány hisztis, kövér, pénzmániás stb., de ha a srácnak van hibája, akkor nagyon sokszor elfordulnak tőle.
2013. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
Mert ők se tudják pontosan szavakkal megfogalmazni, mi a gond, csak azt érzik, hogy valami nem stimmel, ezért utasítanak el.
2013. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:

pl "túl jó vagy" meg hasonló hülye dumák...


Erről olvastam valamit. Az a bajuk állítólag a kedves, értelmes, normális, tehát úgymond "túl jó" férfiakkal, hogy az ő logikájuk szerint ezekkel a jellemzőkkel egészen biztosan a hiányosságaikat akarják takargatni, magyarán értéktelenek a fickók. Ellenben, aki bunkó, az már valaki, mert megteheti, hogy bunkó legyen a lánnyal a kedvesség helyett. Elég idióta egy gondolkodásmód...

2013. márc. 22. 22:24
 27/83 A kérdező kommentje:
24-es, gőzöm nincs. Nekik összejött, mások meg hosszú évekig sínylődnek egyedül. Rengeteg a szingli férfi, ez nem lehet véletlen.
2013. márc. 22. 22:25
 28/83 anonim ***** válasza:

[link]


Ha tudsz jól angolul, olvasd végig.

2013. márc. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
Kérdező megértem a gondod. Én is ugyanebben a cipőben voltam sokáig, de egyszerűen tényleg beleszarok. Nem érdekel semmi féle süket női duma, nem vagyok paraszt velük, épp csak elnézek mellettük, aki korrekt, azzal én is az vagyok. Szerinted én hányszor kaptam elutasítást annak ellenére, hogy volt már két, nálam 4 évvel idősebb barátnőm is? Azért voltak, mert nekik épp bejöttem, tény, hogy nem vagyok a nők bálványa, egy Cristiano Ronaldo, de akik vették a fáradtságot, hogy jobban megismerjenek, azok rájöttek, hogy sosem akarnak elengedni. Más kérdés, hogy egyéb okok miatt aztán elengedtek. Ilyen az élet. Sajnos ez egy ilyen világ, ahol mindenki azt csinál, amit akar, abban hisz, amiben akar (ami még oké is), ott hazudik, ahol nem kéne, és ott mond igazat, ahol nem kéne. Megfordult a világ a feje tetejére állt minden, de ennek is vége lesz előbb-utóbb. Most lehet, hogy az adonisokat keresik, és perse jogosan teheted fel a kérdést, hogy akkor a kopaszodó, pocakosodó középkorú férfiaknál hogy-hogy akadnak bombanő feleségek? Ott is lehet az, hogy a nő a korral nem komolyodik meg, csak a pénz miatt marad a pasival, vagy a másik véglet, hogy igenis miután kiélte magát a nő, végre megállapodik egy megbízható férfi mellett, aki nem biztos, hogy egy adonisz, de férjnek tökéletes. Tudom, most kell élnünk, amíg fiatalok vagyunk, de nézd a jó oldalát is az egyedül létnek: nem kell elszámolnod mindig, hogy hova és kivel, mikor mész. Nem kell cirkuszokat átélned oktalanul, nem kell lelki betegnek lenned, hogy mit vegyél valentin napra meg ilyenek...
2013. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 A kérdező kommentje:
92 %, ebben vastagon benne van a média is. Én pl. tudom, hogy nem Alessandra Ambrosio lesz a barátnőm, de a csajok elvárnák, hogy egy görög félisten legyen a fickó.
2013. márc. 22. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!