Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak itt az oldalon a lányok olyan bőszen?

Figyelt kérdés
Azt mondják itt az oldalon, hogy elég, ha normális és van némi esze, plusz egy átlagos külseje és akkor már megpróbálják vele. Én nem ezt vettem észre, hanem azt, hogy nagyon durván végigmérik az embert és ha nem felel meg a követelményeknek, akkor nagyon durván utasítják el. Ha viszont ez így van, akkor miért nem lehet beismerni? mindjárt tisztábban látna mindenki és hamarabb tehetné meg az ellenintézkedéseket.
2013. márc. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
28%
naná h elutasítanak..attól függetlenül h hogyan nézel ki...csak várnak a nagy ő-re és ha elsőre nem vagy neki szimpi, egy cseppnyi esélyt sem ad arra h megismerjed
2013. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
nem az a baj hogy valaki nem jön be nektek, inkább az hogy esélyt se adtok
2013. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
Sajnos az a helyzet, hogy elvben mindenki a legjobb, legbecsületesebb stb., a gyakorlatban meg néha kiderül az ellenkezője. Ez olyan, mint a rasszizmus. 10 emberből 7-8 elvben toleráns, de a gyakorlatban meg nem biztos, hogy örülne, ha a szomszédjába telepítenének egy lepukkant, antiszociális családot. Elvben a legtöbb lány is beéri egy "átlagos" sráccal, de "élesben" már nem ennyire egyszerű a dolog. Általánosságban kimondani mindent egyszerűbb, mint konkrétan meg is tenni. Nem minden lány ilyen, de nagyon sokan sajnos azok.
2013. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
72%

nekem eddig akárhányszor visszautasítottam valakit, mindig lelkiismeret furdalásom volt :(

de azt meg senki nem várhatja el tölem, hogy olyannal járjak, akibe nem vagyok szerelmes...

2013. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom, hogy az embernek meg kell találnia a "célközönségét". Ennyi az egész. Ha átlagos az ember, akkor nagyon nem valószínű, hogy a legjobb bombázó csajok bukni fognak rá. Ez van. Nem állítom, hogy te is ilyen vagy, de a legtöbb sikertelen sráccal vagy az a baj, hogy túl magasra céloz, vagy pedig komoly gondok vannak a személyiségével (észrevehetően sérült, ismerek ilyet is eleget).


21/L

2013. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, hazudnék, ha azt írnám, hogy rám sosem volt negatív, romboló hatással az, ha elküldött egy lány, de azt mondom neked kell erősebbnek lenned mentálisan. Mi van ha elküld? Semmi. Ő csak egy a sok közül. Nem hagyhatod, hogy ez letörjön. Inkább fogd fel úgy, hogy nem méltó hozzád, ha csak így lekoccol. Tudom nem vígasztal, de el kell jutni egy olyan szintre, hogy ne a lányok visszajelzéseitől függjön, hogy Te kinek érzed magad.
2013. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy a kérdező írja, velem is azt csinálják a csajok, hogy a randi első pár percében felmérik, hogy nézek ki külsőre, és elutasítanak AZONNAL! Még csak el se beszélgetnek velem, ismeretségi körömben haverjaim ugyanerre panaszkodnak, hogy a belső egyáltalán nem érdekli a csajokat!
2013. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 A kérdező kommentje:
Kiittiiii, nagyon sok i-vel! Nem ilyen egyszerű ez a dolog, mert különben nem létezne a probléma sem. De most te tényleg komolyan gondolod azt, hogy x szintű csaj túl jó, akkor annál nem próbálkozunk, akkor menjünk y-hoz, aki biztosan nem így reagál. Holott nagyon nem ez a helyzet, gyakran a szebb lányok még kedvesebbek is, mert nem érzik úgy, hogy bunkósággal kellene bizonyítaniuk felsőbbrendű mivoltukat.
2013. márc. 22. 22:13
 19/83 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a csúnyább lányok is ugyanúgy a menő csávókra hajtanak, minket le se tojnak ők sem!


egy átlagos pasi

2013. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 A kérdező kommentje:
72 %, de ha több tucatszor megkapod a nem-et, az nagyon romboló tud lenni. Ha most azt válaszolod, hogy akkor el kell gondolkodni, mi a gond, a következőt tudom felelni: Nem tudok elgondolkodni, mivel nem vagyok nő, ők pedig sosem mondják el őszintén.
2013. márc. 22. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!