Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak itt az oldalon a lányok olyan bőszen?

Figyelt kérdés
Azt mondják itt az oldalon, hogy elég, ha normális és van némi esze, plusz egy átlagos külseje és akkor már megpróbálják vele. Én nem ezt vettem észre, hanem azt, hogy nagyon durván végigmérik az embert és ha nem felel meg a követelményeknek, akkor nagyon durván utasítják el. Ha viszont ez így van, akkor miért nem lehet beismerni? mindjárt tisztábban látna mindenki és hamarabb tehetné meg az ellenintézkedéseket.
2013. márc. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Jó, rendben. De lehet az akármilyen hobbi, a barátnő, társ hiányát nem tudja elfeledtetni. Főleg, ha már évek óta nincs senkid, akkor fokozottan megérzed.
2013. márc. 22. 22:47
 42/83 anonim ***** válasza:
4 éve nincs senkim. Na? :)
2013. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
40%

ezen az oldalon mindenki gyúrni küld el.mivel az internet világában ez természetesen gyógyír minden problémára.Nah meg a jó duma.

A férfiakra mondják mindig a nők h mekkora disznók mindenkivel összefeküsznek.Miután leérettségiztem az osztályban a lányok már 1 kivételével(a kivétel kövér volt és távolságtartó)mind elvesztették a szüzességüket,míg a fiúk 80%-a szűz volt.pedig nem mondhatnám h csúnya fiúk lettek volna.1-szer hallottam miközben a csajok kibeszélték a fiúkat.Mindenkibe,a legapróbb hibákba is belekötöttek.(pl h túl szőrös :O--szerintem tejesen normális volt a fazon akire mondták,kicsit sötétebb hajjal ezért picit jobban látszódtak a szőrszálak.De nem ez a háta közepéig szőrös)1 szóval nem volt olyan egyén akin ne találtak volna vmi testi hibát.Ez ilyen ez olyan.közben ők se voltak vmi istennők.1-kel se jártam volna.Aki az elmegy kategória volt,az meg már annyira pökhendin viselkedett,h még a "jó pasik" is csak megdugták és lepattintották.(máig nincs kapcsolatban)A tapasztalatom,h a csajok 80%(fiatalok közül) mérhetetlenül beképzelt.Nem tudom hol élnek.Milyen világban.De felképelném mindet 1-től egyig.

2013. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
50%
mi lenne, ha abbahagynátok a sok rinyát??
2013. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
22%
43: maximal respect!
2013. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:
Elég baj az, hogy 4 éve nincs. Nekem sincs évek óta, de semmilyen hobbi nem tudja feledtetni a hiányát.
2013. márc. 22. 22:54
 47/83 A kérdező kommentje:
43, ez egy nagyon tiszta és őszinte válasz volt. Tiszteletem érte.
2013. márc. 22. 22:56
 48/83 anonim ***** válasza:
Hát de mit csináljak? Kisvárosban élek, nem nagy a társasági köröm, huszonéves vagyok már, és nem a beb@szás a célom minden hétvégén. Hiába érdekel sok minden, egyszerűen szopás van. De az nagyon. :D
2013. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
71%
felképelnéd.. aztamindenit, de "férfias" viselkedés:D
2013. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 A kérdező kommentje:
44, ezt inkább te mondd meg! Mi lenne, ha nem beszélnénk erről? Akkor kb. az lenne, mint egy diktatúrában, minden szép és minden jó Közben meg a felszín alatt ott a mocsok.
2013. márc. 22. 22:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!