Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak itt az oldalon a lányok olyan bőszen?

Figyelt kérdés
Azt mondják itt az oldalon, hogy elég, ha normális és van némi esze, plusz egy átlagos külseje és akkor már megpróbálják vele. Én nem ezt vettem észre, hanem azt, hogy nagyon durván végigmérik az embert és ha nem felel meg a követelményeknek, akkor nagyon durván utasítják el. Ha viszont ez így van, akkor miért nem lehet beismerni? mindjárt tisztábban látna mindenki és hamarabb tehetné meg az ellenintézkedéseket.
2013. márc. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
75%
Nekem átlagos a párom. A barátok is átlagosak mindnek van barátnője, hol a probléma?
2013. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
12%

". Az a bajuk állítólag a kedves, értelmes, normális, tehát úgymond "túl jó" férfiakkal, hogy az ő logikájuk szerint ezekkel a jellemzőkkel egészen biztosan a hiányosságaikat akarják takargatni, magyarán értéktelenek a fickók. Ellenben, aki bunkó, az már valaki, mert megteheti, hogy bunkó legyen a lánnyal a kedvesség helyett. Elég idióta egy gondolkodásmód...

"


Ennek a gondolkodáshoz semmi köze, ez ösztönszinten működik. Nem csak mi férfiak "gondolkodunk" azzal a bizonyossal. Csak nekünk a "Jancsi" azt mondja: "Minél többet meg szépet, formásat". Nekik meg a "Mindzsi" azt, hogy "Az a legjobb, amelyik független, arra lehet támaszkodni".

2013. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
71%

ez általánosítás

nem mindegy ki merre lakik

ne olvasgassatok már cikkeket, mert azok csak felmérések, a stat meg nem a valóságot tükrözi

mindenkinek van hibája, senki nem tökéletes mind a két oldalon ez van

ja és a csajok között is sok a szingli, csak ezt sokan nem tudják

én ismerek feltűnő csajt, nincs pasija, sajnos pontosan tudom miért, a viselkedése miatt, de nem tud változni

erre itt nem lesz válasz, sajnos a keresés formáján, módján kell változtatni, ami tudom nem egyszerű N

2013. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
Amúgy meg érdekes, a nők és a férfiak is egyaránt erre panaszkodnak, és a másik nemet hibáztatják. Hogy a férfiaknak miért csak a plázap*csák kellenek, a lányoknak meg miért az adoniszok. Aztán ha bebizonyosul az ellenkezője, akkor meg ő biztos hazudik, vagy szerencséje volt. Mindkét nem teljesen ugyanolyan ebben a tekintetben, mindkét nemből vannak őszintétlen, felszínes és egoista emberek.
2013. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 A kérdező kommentje:

72 %, ezt ugye nem gondolod komolyan? Szóval a nő élje világát, én meg éljek egyedül évekig, aztán majd jó leszek neki, ha már férjet keres? Ne is haragudjál már, de ez nem így működik! Én is ember vagyok, vágyakkal és szükségletekkel és soha az életben nem fogok ilyenbe belemenni. Ha csak arra kellenék, akkor inkább maradjak egyedül! Ez kb. olyan, mint amikor az emberek ülnek az asztalnál, lerágják a húst a kajáról, aztán odadobják a lábuknál lebzselő kutyának. Csak ebben az esetben az emberek az ún. menő fickók, a hús a nő élete zenitjén, a lebzselő kutyák mi vagyunk, a lerágott csont pedig a 30-as nő, aki már pánikol, hogy senkinek nem kell majd, ki van égve és már bárki jó lenne neki.

Ne is haragudj, de ebből én nem kérek, én nem vagyok kutya, ember vagyok és sokkal jobb, mint azok a nagyképű, agyonajnározott fickók, akik ma istencsászárnak vannak kikiáltva!

2013. márc. 22. 22:37
 36/83 anonim ***** válasza:
Aaron21: már nem az első kommented, amit olvasok. ok, h csalódtál a barátnődben, elhisszük itt mind. én is csalódtam az exemben, a földbedöngölt, megalázott, és megbántott nem is egyszer. de attól még nem szólok le minden pasit.
2013. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 A kérdező kommentje:
78 %, ezt hogy érted, hogy nem mindegy, ki merre lakik? Fejtsd ki bővebben!
2013. márc. 22. 22:41
 38/83 anonim ***** válasza:

35-ös: szerintem ezek az általánosítások, mármint nem Rád értem, hanem a férfiaknak a pláza pi..ák kellenek, a nőknek meg az adosniszok, megölnek minden emberi törekvést.

Kell egyfajta érzelmi intelligencia ahhoz, hogy átlássunk az ilyen megközelítéseken. Most persze jöhet a kérdés, hogy mit ér a Te intelligens megközelítésed, ha annál akinél próbálkozni szeretnél (mondjuk már sokadik lány), egyszerűen nem képviseli a megismerés szándékát. Itt arról van szó, ha egy lány akar igazán egy férfit, akkor ne legyen rest őszintének lenni, odaállni és finoman közölni, hogy ő erre gondol. A kommunikáció megakadt manapság, mindenki csak utalgat és célozgat, ritkán beszélnek egyenesen, célravezetően egymással a felek. Pedig sokszor kifizetődőbb. Lehet, hogy ez az én keresztem, én nem kamuzok, ha szeretnék valamit a lánytól, ha nem, közlöm kulturált formában, de egyenesen. Alapvető bizalmatlanság van az emberekben, ami valahol érthető, de mint mondtam, kell egyfajta emberismeret, egyfajta érzékelő szenzor bennünk, hogy na, lehet, ő nem ilyen, jó lenne megismerni kicsit jobban. Csak ez hiányzik nagyon sok emberből, mert annyira idealisztikus rózsaszín léggömb tetején akarnak ülni, hogy mindent kizárnak, ami a szűk elképzelésüknek nem felel meg.

2013. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 A kérdező kommentje:
39, ebben nagyon sok igazság van.
2013. márc. 22. 22:44
 40/83 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem így értettem, én csak felvázoltam a jellemző szitukat. Persze, hogy teljesen egyetértek Veled, nem akaro kkonc lenni én sem. Nekünk is jogunk van fiatalon boldognak lenni. Én épp a dobolásban találom meg ezt majd hamarosan :)
2013. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!