Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak itt az oldalon a lányok olyan bőszen?

Figyelt kérdés
Azt mondják itt az oldalon, hogy elég, ha normális és van némi esze, plusz egy átlagos külseje és akkor már megpróbálják vele. Én nem ezt vettem észre, hanem azt, hogy nagyon durván végigmérik az embert és ha nem felel meg a követelményeknek, akkor nagyon durván utasítják el. Ha viszont ez így van, akkor miért nem lehet beismerni? mindjárt tisztábban látna mindenki és hamarabb tehetné meg az ellenintézkedéseket.
2013. márc. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
24%
A lányoknak az alfahímek kellenek, aztán meg sírnak, hogy szemét az összes férfi... Szánalmas!
2013. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
60%

Én nekem magasan van a léc mind külsőleg mind belsőleg, bevallom. Sosem kamuztam azt, hogy megelégszem az átéaggal.

puszi

21L

2013. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 A kérdező kommentje:
De legalább őszinte vagy. Egyébként képes vagy ugyanezt nyújtani a partnerednek is?
2013. márc. 22. 23:29
 64/83 anonim ***** válasza:

Szia. Itt egy lány vélemény, le lehet köpni, de ez az igazság:


Lehet hogy szenyón hangzik,de igaz . Minden lánynak más jön be ha nem jössz be neki külsőleg akkor keress egy másikat, lehet hogy neki pont TE kellesz,és azért mondják pl: nem érdemelsz meg, te jó vagy.. stb.. Azért mondják, (mondjuk) mert lelkiismeret furdalásunk van mert elutasitottunk titeket és nem akartuk a ti önbizalmatokat a béka fenekealá tolni. A külső a legelső vélemény. Ha mondjuk éppen külsőleg nem jössz be lehet hogy tulajdonságaid tetszenének de nem dobban a szív.DE EZT NEM AZT JELENTI , HOGY NEM NÉZEL KI JÓL!!! Akiknek ilyen kreált nyálgép kell és durván utasitanak el, azok meg is érdemlik!! És itt van egy nagyon ezekre az esetekre illő mondás "külső ami megfog, de belső ami megtart" ...


Szóval úgy ennyi köszi ,hogy elolvastátok és remélem Kérdező ,hogy megtalálod a megfelelő lányt. :)

2013. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
de épp ezzel teszitek tönkre szerencsétleneket b+ hogy nem megmondjátok hogy mi a helyzet csak ostobán utalgattok mindenféle hülyeséget
2013. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a baráti társaságom totál átlagos emberekből áll, a lányok nem vágynak adoniszra, az átlagos pasiknak vannak barátnőik.

A lényeg nem a kinézeteddel van, hanem azzal, hogy valószínűleg olyan csajoknál próbálkozol, akik nem hozzád valóak. Panaszkodtok arra, hogy nem egyenesen küldenek el titeket, csak habognak a lányok, ezen igazából nem kell csodálkozni. Az egyik válaszoló lány leírta, hogy bántalmazták, majdnem meg is erpszakolták, és valljuk be, nagyon sok férfi utálja a nőket, bárki bármit mond, és a lányok ezt tudják is. Kicsi koruktól kezdve úgy tanítják őket, hogyan kerüljék el, hogy a pasik bántsák őket, nem csoda, hogyha elutasításra kerül a sor, nem mernek határozottan fellépni, mert honnan tudják, hogy pont a a pasi lesz-e az, akinek eldurran az agya a visszautasítástól és bántani fogja őket. Szerinted a lányoknak olyan baromi jó érzés mindenkire mosolyogni, még akkor is, ha nincsen kedvük? Ez csupa elővigyázatosság.

Valamelyik válaszoló írta, hogy Ballagás utána lányok már lefeküdtek valakivel, a fiúk nagy része meg nem. És? A szexuális életük hogy jön ide? Egyáltalán nem másra tartozik, és az, hogy ki hogyan éli a szexuális életét nem mutatja meg, hogy amúgy milyen ember.

Persze, mindig vannak olyanok, akik csak a külsőt nézik fiúknál is, lányoknál is. A valóság azonban az, hogy körülöttem még soha egy ismerősöm se mondta, hogy "fúúh, nem jövök össze vele, mert átlagos külsejű vagy átlagon aluli". És miért? Mert valójában engem NORMÁLIS emberek vesznek körül, és ha ismerkedni akarsz, akkor ne egy olyan lányhoz menjél, akiről messziről lesír, hogy csak azért ment a pénteki buliba, hogy a polgármester fia meghívja egy viszkikólára aztán megdöntse otthon.

Az egyik 21L azt írta, hogy neki magas elvárásai vannak, erre te egyből viszsakérdeztél, hogy "miért, te tudod ezeket nyújtani cserébe?" Már elnézést, de egy embernek külsőtől függetlenül minden joga megvan rá, hogy elvárásai legyenek. Ha magasak, és kb senki nem tud neki megfelelni, az az ő baja, de a élet és a párkapcsolatok egyáltalán nem úgy működik, hogy te szép vagy, én meg ronda, ezáltal nem is jöhetünk össze. Ha jól nézek ki, hadd döntsem már el, kivel szeretnék lenni, ha átlagossal, olyannal, ha jobbal, olyannal, ha pedig ronda vagyok, hadd legyen már meg ugyanez a jogom. Ne a külsőm befolyásolja már azt, hogy mit szabad mások szerint az élettől és az emberi kapcsolatoktól várnom, ugyanis az életemet nem a külsőm határozza meg, hanem a döntéseim és a személyiségem.

És EZ a legnagyobb probléma, hogy ti próbáljátok bekategorizálni az embereket külső alapján, meghatározni, hogy a kinézete alapján mit lehet neki és mit nem lehet, ahelyett, hogy a felszín alá néznétek, és éppenséggel próbálnátok valakit az alapján megítélni, hogy milyen ember.

El fognak még utasítani párszor, mindenkit utasítottak már el, nem kell tőle földhöz vágódni. Nem fogsz tetszeni a világ összes emberének, lesz olyan, aki kedvesen küld el, lesz olyan, aki nem is fog válaszolni, de olyan is lehet, hogy lesz, aki mindent megadna, hogy veled legyen, csak éppen neked nem kell.

2013. márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
71%
Az elöttem levőnek zöld pacsi ! :P
2013. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:
Lányok, holnap válaszolok, a 80 és 91 %-os hozzászólások nagyon jók.
2013. márc. 23. 00:22
 69/83 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:

62-es vagyok. Igen, ugyanezt nyújtom. Szép vagyok, jó az alakom.

Megtudom nevettetni a pasikat, olvasott vagyok, egyetemre járok("manapság már bárki járhat egyetemre semmit nem számít bla bla tudom -.-").

21L

2013. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!