Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudnak itt az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak itt az oldalon a lányok olyan bőszen?

Figyelt kérdés
Azt mondják itt az oldalon, hogy elég, ha normális és van némi esze, plusz egy átlagos külseje és akkor már megpróbálják vele. Én nem ezt vettem észre, hanem azt, hogy nagyon durván végigmérik az embert és ha nem felel meg a követelményeknek, akkor nagyon durván utasítják el. Ha viszont ez így van, akkor miért nem lehet beismerni? mindjárt tisztábban látna mindenki és hamarabb tehetné meg az ellenintézkedéseket.
2013. márc. 22. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
Akkor menj el onnan! Én is jártam már ebben a cipőben, akkor jártam csak sikerrel, amikor több emberrel kezdtem el találkozni. Elmentem fősulira. Neked is javasolnék valami hasonlót, akár magát a sulit vagy pár hasonló havert.
2013. márc. 22. 23:00
 52/83 anonim ***** válasza:
Saját történet: gyerekkortól megvolt az észre nem vett és nem kezelt depresszióm, sose volt önbizalmam, így nagyon sokáig nem is mertem kezdeményezni a lányoknál. Amikor meg próbálkoztam, akkor eleve, hogy béna voltam, sok mindentől féltem, el is utasítottak rendesen. Volt, aki még hozzá is tette, hogy "majd eljön a te időd is", de azért eldobott, mint egy rongyot, úgy, hogy meg se ismert. Oké, béna voltam, önbizalomhiányos voltam, nem úgy próbálkoztam, mint egy "normális" srác. De kérdem én: honnan lett volna önbizalmam, ha eleve negatívan álltak hozzám ezek miatt? (Ja, hogy ezt nem lehet elfogadni, míg ha én beszélgetni se állnék le egy kövér, buta stb. lánnyal, akkor elítélendő lenne.) Végül aztán elmentem egy dokihoz, ott kezdtem helyrerázódni. Tetszik, nem tetszik, ez van. A lényeg: marha sz*rul esett az, hogy a bénaságom miatt még beszélgetni/ismerkedni se nagyon akartak velem, általában negatív visszajelzéseket kaptam, így aztán hogyan épült volna az önbizalmam? Sajnos csak két választási lehetőség van: vagy benne maradsz a sz*rban, vagy ha elég erőd van, akkor saját magadat húzod ki belőle.
2013. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 A kérdező kommentje:
92 %, milyen dokihoz mentél el, Ha itt nem akarod leírni, akkor privátban!
2013. márc. 22. 23:02
 54/83 anonim ***** válasza:
Kezdtem egy pszichónál, ő javasolta, hogy próbáljuk meg a gyógyszeres kezelést is, így párhuzamosan jártam egy pszichiáterhez is, de aztán leléptem. A pszichiátert otthagytam, mert a gyógyszer nem segített, a pszichó meg elment máshová, úgyhogy kénytelen vagyok a saját lábamon megállni. :)
2013. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:

Értem. Én három pszichológusnál voltam, egy kineziológusnál, meg egy lélekgyógyásznál. Az utóbbi még segített is egy kicsit, de igazából olyan volt, mint egy fájdalomcsillapító. Beveszed, pár óráig jól vagy, azután ismét fájdalmaid vannak.

Majd kiderül, mi lesz.

2013. márc. 22. 23:09
 56/83 anonim ***** válasza:
azért mert neked is akarnod kell. nem másoktól várni a megoldást a gondokra.....
2013. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:
A 43-ashoz fűznék még hozzá annyit, hogy a lányok ma tényleg így élnek. Éppen ezért nem is értem, hogy mit panaszkodnak itt annyit, hogy bezzeg a fiúknak lehet! Pont, hogy nem lehet, az ő szemükben az a maroknyi alfa-hím jelenti az összes fiút. Pedig az az igazság, hogy manapság egy lány annyit kefél, amennyit csak akar, egy srác meg örül, ha néhanapján sikerül. Senkit nem feszítenek keresztre érte, a sokat emlegetett ribancozás sem szökött menni, ha valaki nem dicsekszik vele. Egyébként a magam részéről úgy vagyok vele, hogy inkább nevezzenek hímribancnak, mint lúzer balféknek. Egyik sem szép jelző, de legalább az elsőhöz tartozik nem csekély élvezet is.
2013. márc. 22. 23:15
 58/83 A kérdező kommentje:
Akarom én, csak a jelek szerint nem vagyok elég jó.
2013. márc. 22. 23:16
 59/83 anonim ***** válasza:
De jó vagy. nézd, én lány vok. már fenyegettek h megölnek, volt részeges pasim, egyszer kis híján meg is erőszakoltak. aztán jött egy másik pasi, aki betegesen féltékeny volt. szóval, ha én nem vesztettem el a reményt:D akkor senki....
2013. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:

"De jó vagy. nézd, én lány vok. már fenyegettek h megölnek, volt részeges pasim, egyszer kis híján meg is erőszakoltak. aztán jött egy másik pasi, aki betegesen féltékeny volt."


És ezt te most képes voltál ilyen lazán leírni? Istenem...

Egy rakás normális, szeretetre éhes fiú várná, hogy járjál vele, de neked az ilyen elmebetegek kellettek!

Tudod, mi szoktunk nyomulni, de a döntést ti hozzátok meg. Kíváncsi lennék rá, vajon mennyi fiúnak mondtad azt, hogy "te nagyon jó, értékes ember vagy, nem én kellek neked." Mert általában ezek a válaszok szoktak érkezni.

2013. márc. 22. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!