Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam? [HOSSZÚ]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam? [HOSSZÚ]

Figyelt kérdés

Szóval van 1 lány, akivel elég régóta beszélgettem, és amikor megismertem, akkor leszögeztük, hogy csak barátok, és semmi több. Teltek a hónapok, voltak pasi ügyei, de semmi komolyabb, nekem is volt pár barátnő jelöltem, de egyikkel sem jött össze, mert a lány lebeszélt róluk, mindig talált valamit, ami "neki nem tetszett a lányokban" (ugyanis vele beszéltem meg ezeket a dolgokat, ő pedig velem a fiúkkal kapcsolatos dolgokat). Tudván, hogy csak baráti viszony lehet köztünk, én nem is feszegettem, de néha megfordult a fejemben, hogy milyen jó lenne most vele lenni, és hogy szeretem.. kicsit jobban, mint egy barátot.. A lényeg az, hogy pár napja beszélgettünk, és mondtam egy dolgot, amire ő válaszként azt írta, hogy "velem kapcsolatos?".. erre azt mondtam, hogy "igen, úgy érzem belédszerettem", ezután 20 perc kínos, komoly beszélgetés következett, és én már csak azért is folytattam, ő pedig kérdéseket tett fel, és ezzel arra utalt, hogy bizonytalan velem szemben. Miután megmondtam neki, hogy csak vicc volt, nem beszéltünk, és a rákövetkező napon sem. Ráírtam, összevesztünk, letiltottam. Úgy érzem, hogy szeretem, hogy kell nekem.. csak Ő kell..


Hogyan tudnám megszerezni?



2013. ápr. 21. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy "viccet csináltál" a dologból tényleg eléggé elcseszted, főleg, hogy valószínűleg a csaj is érzett irántad valamit (elvégre akkor nem beszélt volna le direkt a többi csajról). Úgyhogy bizonyára nagyon megbánthattad. Szerintem hagynod kéne leülepedni a dolgokat és talán később beszélhetnél vele ha már mindketten "lehiggadtatok". Viszont ha tényleg nagyon megbántottad a lányt, akkor ennyi volt :/ 19/L
2013. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!