Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lúzereken a pszichológusok/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzereken a pszichológusok/párkapcsolati tanácsadók stb. sem tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet olyan, amikor valaki lelkileg, meg nyilván külsőre is annyira mélyen van, hogy Csernus Imre sem tud rajta segíteni, mert semmiképp nem lehet barátnője?

2013. ápr. 25. 11:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csernus nem hogy segíteni nem tud, de még ront is az alaphelyzeten.
2013. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mindenki csak saját magán segíthet. Vagy így, vagy úgy.
2013. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk: a párkapcsolati tanácsadó nevében is benne van, hogy csak tanácsokat ad. Magadon segíteni csak te tudsz, ő csak abban segít, hogy ezt meg tudd tenni.


Csernust pedig nem fikáznám azért így. Az a fazon nagyon is jó dolgokat mond, csak éppen stílusa vérlázító. Ellenben pontosan ez a stílus tette őt sikeres médiaszemélyiséggé, de ez a kvalitásaiból nem von le. Szerintem nagyon is tud ő segíteni az embereknek, a különbség annyi, hogy ha azt várják tőle, hogy oldja meg a problémájukat helyettük, akkor rendkívül megalázóan viselkedik velük.


Én pedig ezzel egyet is értek: a sok panaszkodó, önsajnáltató szerencsétlennel nehéz is bármit kezdeni. Egy alternatíva erre, hogy beléjük rúg egy jó nagyot, hátha ez felrázza őket. Persze van, akinek ez csak jobban árt, de pro és kontra. Mindenesetre nem árul zsákbamacskát az ürge, az egész biztos. Cserébe viszont nagyon is hétköznapian írja le a dolgokat, csak éppen a mondandóra kell figyelni, nem az arroganciára. Csak éppen az emberek többségénél nem az számít, mit mond valaki, hanem, hogy hogyan mondja, ezt a saját bőrömön is érzem.

2013. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 David82 ***** válasza:
Mindenkin lehet segíteni. Sok csajozás szakértő van a világban, meg vannak ilyen weboldalak is, ahol nagyjából megtanítják, hogyan szerezhetsz magadnak barátnőt.
2013. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem CSAK a csajozásban kellene segítség, hanem úgy általában a stílus kialakításában. Én egy stylist/coach párosítást javasolnék minden panaszkodónak.
2013. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nyilván, aki olyan ronda és ocsmány, mint én, az sosem fog kelleni a csajoknak, ez tény. Ezen nem lehet segíteni.
2013. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Na pl, neked, előző, elkel a pszichológus. Nem mondom, hogy vén róka vagyok, de közel járok már a harminchoz, és tudnék nem egy cimborát mutatni, akik baromira nem voltak szépek, mégsem voltak sikertelenek a nőknél.


NAGYON sokat segít, ha jól néz ki az ember, de tényleg nem ezen múlik. A felszínes, utcán, szórakozóhelyen leszólítás nyilván halálra van ítélve, és nyilván több munka kell az eredményhez, de ettől még megy az.


Egyik legjobb cimborám pl hasonló. A srác nem túl magas, az a fajta, aki nyeszlett, de mégis kövérkés (semmi izomzat, csak a vékonyka testén egy kis nőies zsírréteg). Mindezt úgy, hogy ha felszed pár kilót, az egyből csöcsre megy neki, és rendes női melleket növeszt. Nem is jóképű, nem is nagy dumás, pénze sincs, de a kiegyensúlyozottság és magabiztosság mégis süt róla. És igen: van neki barátnője, nem is az első, ráadaásul mindezt úgy, hogy az előző párkapcsolata és ez között maximum pár hét telt el.


Sok hasonló embert tudnék sorolni, de volt olyan cimborám is, akit a külsejéért, szövegéért mindenki irigyelne. Igazi kisportolt, jóképű, intelligens figura, akit a diszkókban körülugrálnak a csajok. Egy időben négyen laktunk srácok, és éppen ő volt az, aki mindig panaszkodott, hogy sosem jön össze a neki egy nő. Mindig rinyált, hogy nincs elég pénze csajozni, miközben mindannyiunknál jobban állt anyagilag, toronymagasan ő nézett ki a legjobban, mégis ő volt az egyetlen, aki évekig nem szexelt.


Remélem, érted, mit akarok mondani ;).

2013. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amit leírtad, cimborád esete attól még lehet, hogy csak átlagos. Én viszont annyira átlag alatti vagyok, hogy lelógok a skáláról.
2013. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire ronda vagy, akkor legalább a lelked legyen szép! Ápolj betegeket, menj el misszionáriusnak Afrikába, vagy csinálj BÁRMIT, de erre az önsajnáltatásra senki nem kíváncsi!
2013. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, a 78%-os csak trollkodik, minden kérdéshez beírja, milyen ocsmány. :D
2013. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!