Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lúzereken a pszichológusok/p...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzereken a pszichológusok/párkapcsolati tanácsadók stb. sem tudnak segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet olyan, amikor valaki lelkileg, meg nyilván külsőre is annyira mélyen van, hogy Csernus Imre sem tud rajta segíteni, mert semmiképp nem lehet barátnője?

2013. ápr. 25. 11:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20: Én büszke vagyok rá, hogy én vagyok a világ legrondább embere. csak azt bánom, hogy emiatt sosem lesz csajom.
2013. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázzunk valamit, sokan vannak akik nem is kapcsolatban élnek, egyszerűen csak csajoznak és pasiznak, másfelől meg lúzerségről akkor beszélhetünk, ha valakinek nulla az önbizalma, meg rondának képzeli magát..... mert ilyen férfi melyik nőnek kéne? Nem nagyon, ugye...... ellenben hány ronda és kövér srác van akiknek van nem is akármilyen barátnőjük, pedig még lehet hogy bunkók is, pénzük sincs, ez azért úgy mégis csak elgondolkodtató, meg amikor valaki nem csajozik, lehet egy abszolút jó kiállású srác a csajok nem fognak maguktól az ölébe hullani maximum kap néhány mosolyt meg köszönést ettől még lehet valakinek jó stílusa meg önbizalma, csak nem minden srác egy kurógép...... ellenben lehet olyan is akiből ki sem nézné az ember, mert első ránézésre valahogy olyan "szürkének" tűnik, aztán olyan önbizalommal csajozik meg sokan bírják a stílusát hogy hullanak az ölébe a lányok...... Megjegyezném azt is hogy már én is voltam ronda valaki szemében, de azért mégis kaptam már nem egy biztató akármit nem is kicsit szép lányoktól, tehát a kérdés mintha "csúsztatott" lenne kissé....... A nők szemében sem egyformán van a külső/belső fontossága és azokon belül is valójában mindenkinek más a jó, de valójában az önbizalom hiány meg aki saját magát leértékeli, hogy ő így meg úgy ronda, meg kevesebbnek tartja magát a többi embernél és ezt ha érzi egy lány egy fiún, olyankor vannak a problémák! Ezek azok a dolgok leginkább amiktől úgy tényleg minden csaj rosszul van. Az rendben van hogy nem minden nőnek tetszik ha egy pasi bunkó, viszont ha valakinek nincs semmi önbizalma, az szinte kivétel nélkül senkinek nem tetszik.... tehát ha valaki nem bunkó, az talán még több nőnek tetszik mint aki bunkó, feltéve ha van önbizalma, meg stílusa.
2013. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!