Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az igazán férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazán férfias férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szép estét!


Én sajnos azt veszem észre, hogy a korosztályomban a fiúk elpuhultak (természetesen vannak kivételek is). Nincsenek meg az igazi férfias külső és belső tulajdonságaik és ezt szörnyű látni! Mi lesz 10-20 év múlva?


Talán be kéne vezetni újra a sorozást...


(Korosztály = 20 év körül)

(Persze, a nőkről is lehetne mit írni, hogy nincs bennük tartás- vagy legalábbis egyre kevesebb, stb... De most maradjunk a férfiaknál).


2013. máj. 8. 20:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Igen az is a probléma hogy manapság pénz-centrikus lett a világ és az emberek java, azelőtt nem ezen alapultak a dolgok de ma sajnos több esetben igen.
2013. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
49%
ne haragudj, de nem leszek katona csak azért, hogy a hülyeségeidet kielégítsem
2013. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Mi számít neked annak? Mert az én külsőm nem sok csajnak szokott tetszeni... :D kb 178cm, 80kg, szinte mindig borostás pofa, rövid haj... Emellett elég szőrös vagyok, egy kicsit a mellkasom meg a hasam is az, az a csík is ott van ami a kettőt összeköti... Bár tény, hogy az utóbbi időben, kicsit pocakos lettem, mert mióta otthagytam a rendvédelmi "ágat", nem nagyon edzettem. Inkább csak akkor mozogtam ha fizikai melóm volt. :D Manapság csak a napi 8-10km sétám van meg, az meg nem nagyon alakformáló. xD

A belsőről meg inkább ne beszéljünk, mert az őszinteség, nyíltság meg egyebek, manapság már nem "menők".


A sorozás ezeken a valamiken meg nem változtatna. Nem a sorozás eltűnése okozta a gondot, hanem a média és a nézetek olyan szintű változása, ami azt hirdeti, hogy legyél díszbuz.i mer' akkó' te vagy a király csávó...


Ahogy mondtad, a nőkről meg inkább ne beszéljünk. :D

2013. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
A pénzcentrikusság miért magyarázat a "puhulásra"?
2013. máj. 8. 20:32
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
nálam ezek a mély dekoltázzsal rendelkező v nyakú "izom"pólók csapják ki a biztosítékot még egy férfiasan kinéző férfit is ellangyítanak, a hajviseletekről meg ne is beszéljünk
2013. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Mondjuk engem olcsó munkásnak néztek amikor sima fekete pólóban és farmerban és barna bakancsban leszólítottam egy lányt :O

Ennyit a normális öltözködésről

2013. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Nem azért mondtam a nőket, mert ők rosszabbak, hanem mert ez nem az a kérdés. :D


Férfias külső alatt edzett testet értek, borostát (!), rövid hajat (bár valakinek a hosszabb is jól áll). Az öltözetről csak annyit tudok mondani, hogy ne lógjon ki a boxere a nadrágjából úgy, hogy látszódjon a fél feneke... És tudjátok, a többi... Rózsaszín feszes póló és hasonló "vonzó" ruhadarabok kerülése.

A belső: udvarias, gáláns, komoly, megbízható (ami ezeken kívül még eszembe jut, az a humor, őszinteség és hasonló tulajdonságok, de ezek nem feltétlenül ehhez kapcsolódnak).

2013. máj. 8. 20:38
 18/40 anonim ***** válasza:

A póló farmer nem menyőőőő xD abba csak a lúzerek öltöznek. :D Mint én. xD

Majd ha lesz nőies nő a közelembe, talán érte megerőltetem magam, kedves kérdező. De amíg csak plázalotyók vannak mindenfelé, meg divatbarbik, addig feleslegesnek érzem, hogy megpróbáljak bárhogy is fellépni, hogy megismerjem. /Mert szerintem ez is hozzátartozik a férfiassághoz valamilyen szinten.../

2013. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

19.

Ez igaz.De néha őket is kell dugni :D

2013. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam, hogy csak ott lehet megtanulni.


Nem mondtam, hogy nem "menő". A farmerrel semmi bajom.


De látom, nem értitek a kérdést...

2013. máj. 8. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!