Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az igazán férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazán férfias férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szép estét!


Én sajnos azt veszem észre, hogy a korosztályomban a fiúk elpuhultak (természetesen vannak kivételek is). Nincsenek meg az igazi férfias külső és belső tulajdonságaik és ezt szörnyű látni! Mi lesz 10-20 év múlva?


Talán be kéne vezetni újra a sorozást...


(Korosztály = 20 év körül)

(Persze, a nőkről is lehetne mit írni, hogy nincs bennük tartás- vagy legalábbis egyre kevesebb, stb... De most maradjunk a férfiaknál).


2013. máj. 8. 20:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
én csak a mondatokat nem szoktam a válaszoknál nagybetűvel kezdeni, illetve a mondatvégi írásjeleket hagyom le (egymondatos válaszoknál szerintem redundáns)
2013. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Öhhm köszönöm, de inkább ne vegyen példát rólam senki. Mert akkor kihalna az emberi faj. :D

Pedig örültem volna, ha akkora tehetségem lenne, hogy ilyen távolról is orgazmust tudjak biztosítani egy nőnek. De akkor maradnom kell a hagyományos módszernél. Bár tény, hogy élvezem... :D

Te pedig szólj a párodnak, hogy csináljon valamit, hogy átéld amit most nem sikerült. :P

2013. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Drek!


És megint!!! :)))


(Nem vagyok ám őrült! A mai estém azzal telt, hogy próbáltam kihámozni a leggyatrább helyesírással rendelkező kérdezők kérdéseinek mondanivalóját, mert azt hittem az szórakoztató. :D Hát nem. Idegrohamot kaptam tőlük. De már jobban vagyok. :D)

2013. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Drek, köszönöm. : )


Fogadjunk, hogy már privátban leveleztek..! :) Egyébként én is felfigyeltem a helyesírásodra!

2013. máj. 8. 22:15
 35/40 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nem levelezünk, úgyhogy csapj le rá! ;)

2013. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van a férfias férfid :D


amúgy nem olyan könnyű mindig marha királynak szuper-férfinak lenni, csak egyszer próbálnád ki... meglepődnél

A gátlások kiennék a szívedet is szerintem :P

f19

2013. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
nekem is az overly manly man memmememé jutott eszembe XDXDXD
2013. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Nem pont rá gondoltam... :-P

Elhiszem, hogy nem könnyű... Egyik nemnek sem könnyű megfelelni az elvárásoknak.

2013. máj. 9. 21:43
 39/40 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy bárkivel is leveznék az itt válaszolók közül. :D Mint ahogy a kérdezővel se teszem. :) Bár azt hiszem, nem csak rajtam múlik...

Egyébként nem értem, miért olyan nagy dolog, hogy így írok... Valahogy számomra ez természetes.

Azt viszont elhiszem, hogy néha eléggé fárasztó olyan kérdéseket elolvasni, ahol az ember a szavak felét teljesen értelmetlenül írja. De a legtöbb hibát észre se veszem. Már automatán javítom őket olvasás közben, így van, hogy fel se tűnik, hogy hibás a mondat. :D

2013. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Én úgy tenném fel a kérdést, hol vannak a nőies nők. Az igazi nők, akik othonná varázsolták a házat. Hogy a munkából hazatérő megfáradt férfi boldogan térjen haza. Ma már ott tartunk, hogy a nő már zacskós levest se tud főzni. Vagy teljesen elfogadott, ha egyszerre több pasival k..fél. Azelőtt kur..a lett volna, most meg jó nő. Azt kérded hol vannak a férfias férfiak? Kihaltak abban a pillanatban, amikor megengették, hogy a nők diktáljanak. Azelőtt is a nők irányítottak, de legalább meghagyták a férfiaknak azt az érzést hogy ők az urak. A mostani viselkedésükkel kiölik a férfiakból ezt az érzést. Aztán meg azt kérdik hol vannak a férfias férfiak. Ez jó. Eldurvult a világ. A nők a férfiak fejére sz..rnak. És utána elvárják, hogy a férfi bocsálatot kérjen. Sok esetet tudok, amikor a nők visszaéltek a törvény adta lehetőségükkel, hogy a férfit lehetetlen helyzetbe hozzák. Ott van Boris Becker: a csaj elcsábította. Orálisan kielégítette. Majd a spermát elvitte az orvosához aki megtermékenyítette. Majd bíróságra adta. És a bíróság olyan tartásdíjat itélt meg, hogy a nőnek élete végéig nem kell dolgozni és luxusban élhet. A nő a gyereket használta fel, hogy jobb élete legyen. A bíróságot nem érdekelte, hogy a nő milyen módon esett teherbe. Ismerek olyan hajléktalan nőt, aki alkoholista volt. És rávette a lányát, hogy vádolja meg az apát erőszakkal. Az apát lecsukták. A nő eladta a házat és elivott mindent. 5 évire rá vallotta be a lány, hogy nem történt semmi! Az ismerősöm megházasodott. Tudtán kívül a felesége felvett 100000 € kölcsönt majd lelépett a szeretőjével. A bank vitte a házat. A férfi hajléktalan lett. Aztán felakasztotta magát. A Damu Roland ügy se tiszta! A szerepek már megváltoztak."Egyenjogúság"

van!

2013. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!