Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az igazán férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazán férfias férfiak?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szép estét!


Én sajnos azt veszem észre, hogy a korosztályomban a fiúk elpuhultak (természetesen vannak kivételek is). Nincsenek meg az igazi férfias külső és belső tulajdonságaik és ezt szörnyű látni! Mi lesz 10-20 év múlva?


Talán be kéne vezetni újra a sorozást...


(Korosztály = 20 év körül)

(Persze, a nőkről is lehetne mit írni, hogy nincs bennük tartás- vagy legalábbis egyre kevesebb, stb... De most maradjunk a férfiaknál).


2013. máj. 8. 20:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Erre nem igen lehet válaszolni.Mindenhol vannak.De már nem annyi mint régen.

Hogy mi lesz 10-20 év múlva azt megint nem lehet megmondani.De remélem ennél csak jobb!

2013. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
64%

a kamionokban találsz :D

én pl edzett vagyok és rózsaszínt is hordok, viszont nincs b*zihajam, és csak az ilyen szakatt rokkerluvnyák próbáltak oltani, dehát egy vastelep véleménye szerintem értéktelen :DDD

2013. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet... :P :D
2013. máj. 8. 20:47
 24/40 anonim ***** válasza:

Látom nem érted a szarkazmust... :)

Nézd, az, hogy én férfiasnak tartom magam, mind külsőre, meg belsőre is, nem jelenti, hogy számodra, vagy bárki számára az lennék, bár van olyan aki annak tart.

Innentől kezdve a teljes kérdésed felesleges, mert a saját megítélésed alapján hoznád meg a döntést rólam és bárki másról is. Ami egyáltalán nem biztos, hogy megegyezne egy másik nőével.

Majd ha egyszer a véletlen úgy hozza, hogy megismerjük egymást, eldöntheted hogy én az vagyok-e... Addig meg ugyanúgy megteheted ezt másokkal is.

Eleve nem értem a gondod. Ha valaki nem tetszik, ne foglalkozz vele. Mivel van benned egy kép a férfias férfiról, így úgyis észreveszed ha ilyet látsz. Mi meg bármit mondhatunk bármelyik nőnek, ha annak egyszerűen nem jövünk be.

2013. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
ÁLLok rendelkezésedre :DDDDDD:P
2013. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
46%
mit értesz azon h elpuhultak ?:D nem díszkö-csögkkel kell ismerkedni meg nem itt kell picsogni...-.-.a nőket meg inkább hagyjuk most....:DD
2013. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
IstenZeus: Szerintem már a sok ":D"-nél elbuktál
2013. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

20:56: tökéletesen eltaláltad! :)


"nem díszkö-csögkkel kell ismerkedni meg nem itt kell picsogni...-.-"- köszönöm ezt a szép választ!


Drek: igazad van. : )

2013. máj. 8. 21:14
 29/40 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sűrűn van igazam. :D Viszont megértem, hogy miért van ilyen téren hiányérzeted. Elég értelmes nőnek tűnsz, így természetes, hogy ilyen férfit akarsz magad mellé. :D
2013. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Drek!


Érezd magad virtuálisan hátba veregetve!

Végre egy férfi, aki tud helyesen írni! És mindez még semmi... a vesszők is a helyén vannak és a mondatoknak van alanya, állítmánya. Lehet, hogy fanatikus vagyok de most volt egy spontán orgazmusom. (Na, jó! Nem. De majdnem!:D) Uraim, kicsik és nagyok, öregek és fiatalok! Követendő példa, ha netes csajozásra adjátok a fejeteket! :)

23L

2013. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!