Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kihasznált, és lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihasznált, és lehet terhes vagyok, és nem ír, nem hív, felvegyem vele a kapcs-t, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

tudja nagyon jól, hogy mi történt, még úgy volt, hogy megyünk együtt dokihoz, de ugye másnaptól kezdve ejtett, szóval nemhogy dokihoz nem mentünk, a kontakt is megszűnt.

ráadásul nem is vagyok a városban, ami bizti feltűnt neki (egy helyre járunk) és még arról sem kérdezett hol vagyok, megyek e vissza, szóval egyáltalán semmi.

amiket írtam, elolvassa, nem reagál.


ha nem is veszem fel vele a kapcsolatot, de ha találkozunk véletlen, most menjek el mellette az utcán is? vagy mit kell ilyen helyzetben tenni?


és ha terhes lennék is, vagy gyerek lenne, akkor is felejtős a srác?


2013. máj. 12. 17:31
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
vagy ha nem szólok neki, de mondjuk megtalál 5-10 év múlva. tagadjam le, hogy van egy 5-10 éves gyerekem? a gyereknek meg az apját? vagy hogy?
2013. máj. 12. 18:40
 32/37 A kérdező kommentje:
vagy megtalál amikor szülök? vagy én nem is tudom. éljek hazugságban?
2013. máj. 12. 18:42
 33/37 A kérdező kommentje:

van egy ötletem!!!!

erre választ léégyszi!


megkérdezem tőle, ha terhes lennék, vagy ha nem vagyok az, bármiről is, akarja e tudni, hogy szóljak, vagy nem?

és ha nem-et reagál, egyértelmű minden.


ez milyen

2013. máj. 12. 18:44
 34/37 anonim ***** válasza:

Sz*r ötlet. Várd meg a pozitív eredményt, majd keresd meg a tagot és mondd el neki! Ennyi. Ha durva lesz veled vagy megpofoz, ne csodálkozz. Sajnos az ilyen "lelépek, mert terhes" emberektől ez kitelik.


Szeritnem egyre több oylan férfi él ebben az országban, aki nem tudja, hogy van gyereke.

2013. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

rendben.

amúgy szerintem első reakciója lenne, hogy nem hiszi el, második hogy letagadja, de bármi legyen nem fog érdekelni.

2013. máj. 12. 18:59
 36/37 anonim ***** válasza:
terhes voltál végül? mi lett a pasival amúgy?
2014. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

nem lettem terhes.

kis idő múlva találkoztunk, én annyit kérdeztem tőle, hogy érdekes hogy eltűntél, nem is érdekelt, mi van, ha terhes lennék???hogy mi van velem, meg ezzel a helyzettel?

és ha terhes lettem volna?

csak húzogatta a vállát, mosolygott és ennyi.

2014. ápr. 9. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!