Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kihasznált, és lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihasznált, és lehet terhes vagyok, és nem ír, nem hív, felvegyem vele a kapcs-t, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

tudja nagyon jól, hogy mi történt, még úgy volt, hogy megyünk együtt dokihoz, de ugye másnaptól kezdve ejtett, szóval nemhogy dokihoz nem mentünk, a kontakt is megszűnt.

ráadásul nem is vagyok a városban, ami bizti feltűnt neki (egy helyre járunk) és még arról sem kérdezett hol vagyok, megyek e vissza, szóval egyáltalán semmi.

amiket írtam, elolvassa, nem reagál.


ha nem is veszem fel vele a kapcsolatot, de ha találkozunk véletlen, most menjek el mellette az utcán is? vagy mit kell ilyen helyzetben tenni?


és ha terhes lennék is, vagy gyerek lenne, akkor is felejtős a srác?


2013. máj. 12. 17:31
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

először megerőszakoltak...


de mindenki egy dögkeselyű effekt...nem is gondoltam volna

2013. máj. 12. 18:08
 12/37 A kérdező kommentje:

segítő válaszokat szívesen fogadok

köszönöm

2013. máj. 12. 18:12
 13/37 anonim ***** válasza:
7 Joga annak van tudni, aki nem hagyja cserben a másik embert, és nem menti a bőrét máson áttaposva.Annak van joga tudni.
2013. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
89%

Hatos vagyok, és azért beszélek így veled, mert ezt érdemled!

Szerelemből feküdtél le, oké...

De miért nem védekeztetek?

Az ilyen embereket nem fogom soha megérteni...

2013. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

mert azt mondta, hogy majd kiveszi. én meg bíztam benne.

ennyi a történet.


amúgy is addig gyönyörű volt minden.

nem is gondoltam volna, hogy ejteni fog.

2013. máj. 12. 18:17
 16/37 A kérdező kommentje:
és a beszédstílusodra nincs magyarázat. az igazából nem engem tükröz, hanem téged jellemez. érdekes más nem ilyen stílusban fejezi ki magát...
2013. máj. 12. 18:18
 17/37 anonim ***** válasza:
15 Megtanulod majd az életed folyamán, hogy mondani mindent lehet, de mindig a cselekedetek számitanak.Ezért sose ülj fel egy jól hangzó szövegnek. Csak a cselekedetek számitsanak.
2013. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
a védekezést sose bízd másra de ezt egy érett felnőtt ember tudhatná, továbbra se szüld meg a gyereket.
2013. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
6 Ment a mínusz neked-mindkét primkó hozzászólásodra.
2013. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

#13

aki homokba dugja a fejét,annak nincs joga..


attól még van gyereke...

2013. máj. 12. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!