Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aha, csak a kutyák játszanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aha, csak a kutyák játszanak csontokkal, a férfiak a formás nőket kedvelik. Mire fel ez a nagy hazudozás?

Figyelt kérdés

Fogyózom, és örülök, hogy már lement 4 kg, egyre szebbnek látom magam.

Erre meglátom a neten képet: ducin is lehetsz csinos!

és kiraknak egy teljesen átlagos lányt...


Tehát aki 170 cm-hez van 70 kg, az már KÖVÉR.

Jó tudni...

A 170 cm/50 kg meg a normális...hát annyi sose leszek, nem is akarok. 65 kg-re akarok lefogyni, de ha nektek már az is sok...

Na mindegy, engem nem is érdekel ez az egész, vannak fontosabb, értékesebb dolgok is az életben, mint egy párkapcsolat.



2013. máj. 18. 12:52
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
én 170cm vagyok 55kg van hozzá mellem, fenekem, edzek rendszeresen és hidd el nem kevés. Voltam 65kg is, nem volt az igazi...
2013. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el minden választ.

De az tény, hogy az egész elmélet teljességgel megbukik, itt a szemléletes példa: [link]

.... komolyan kérdem, MILYEN HÜLYESÉG EZ?! Melyik barom csinálhatta ezt a posztot úgy, hogy kirak szemléltetésnek egy BOMBA, TÖKÉLETES TESTŰ nőt képnek és erre mondja, hogy "csak a kutyák játszanak csontokkal". De az a csaj NEM KÖVÉR, nem így néz ki: [link] (jobb oldali) és nem is így: [link]


Nos, a divatlapok photoshop által való karcsú nők tovább vékonyítása undorító dolog, mert ezzel megvezetik az odafigyelő lányok identitástudatát, hozzájárulnak az anorexiához.

De én azt mondom, amikor egy karcsú ideált szerető pasi azt kamuzza egy lánynak, hogy "igenis nincs gond a túlsúllyal, mi azt szeretjük" szintén rettentően undorító, álszent és hazug dolog. Ez szintén megvezetés és egy elhízott lány képzavarban fog élni. Az önfejlesztést megalázónak érzik, gátolja őket a tudat, hogy az a helyes, hogy nem változtat magán, mert ettől nem a megfelelő valaki fogja őt elfogadni. Erre is gondoljatok, kedves bírálók, az önelfogadtatás miatti jófejkedés itt önzőség. Persze hogy jobb érzés azt mondani, hogy "én nem ítélek el senkit, én mindenkit úgy fogadok el, ahogy van, nem is szeretem azt, aki karcsú, pont inkább olyanokat szeretem, mint te, aki elfogadja magát" <- ezek után szerez egy olyan barátnőt, aki karcsú és úgy fogadja el magát. Ez normális?!


Én nem először lépek fel ezek ellen, mert a túlzott túlsúly is egy probléma, amiben az alany aligha leli örömét, és ő is hazugságokat sző magának, hogy ettől ő boldog. Pedig ez egy teher, ami mindig kísérti őket és csak a tüneteit érzékelik (pl a pasik csak egymás között sörözés közben merik kibeszélni a háta mögött, frontálisan nem, mert ügye frontálisan ők is elítélik az egészet társadalmilag elfogadott jófej emberek)


Ez a társadalmi forma van jelen itt az oldalon is. Pl senki nem mer ilyenekről őszintén írni, csakis az, aki a "mindent elfogadó rendes ember" képe alatt tud megnyilvánulni. Nekem továbbra is feltett szándékom, hogy fellépjek a tömegpszichózis ellen, mert ezt nem a pontozgató jólfésült - ugyanakkor mélységesen ártó - személyeknek írom, hanem azoknak, akiknek ez szól és akiket érint. Mert ők azok, akik okulhatnak belőle, ha szándékukban áll.

2013. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom megnyitni a képed, amit linkeltél, kaptam egy hibaüzenetet, hogy hozzáférés megtagadva... :D

Egyébként meg, ha van párod, akkor mi a bús ....ért érdekel ez az egész téged, ha szeret? :)

2013. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
én 170cm magas vagyok és jelenleg 57kg. Decemberben még 68kg voltam. De nem ez a lényeg. Hanem az előző súllyal is én voltam a legvékonyabb a csapatban, mindkét barátnőm sokkal teltebb nálam, súlyra sosem kérdeztem rá, de sokkal szebbek és boldogabbak, mint én és mindig volt kapcsolatuk. Nem egy két hetes, hanem itt évekről beszélünk. Oké, nekem is, de valahogy soha nem voltam elégedett magammal és mindig olyan kapcsolatra vágytam, mint az övéké.
2013. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Csak úgy mellékesen kérdem, ha eléred az áhított testsúlyt, honnan tudod, hogy nem akarsz lejjebb menni? Fiúknál is amúgy van ez a dolog, hogy elkezd valaki gyúrni, és onnantól kezdve csak egy vékony senkinek érzi magát, sosincs megelégedve.

Szóval, miért pont ott akarsz megállni és kész?

2013. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Most jónak találom a 65-öt, lehet, hogy ez később változni fog.


Amúgy igen! Engem is az ijeszt meg, hogy ilyen lányokat neveznek kövérnek, mint a demotiválós képen!

2013. máj. 18. 20:22
 47/48 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Szimplán csak a zöld kézért.
2013. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!