Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aha, csak a kutyák játszanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aha, csak a kutyák játszanak csontokkal, a férfiak a formás nőket kedvelik. Mire fel ez a nagy hazudozás?

Figyelt kérdés

Fogyózom, és örülök, hogy már lement 4 kg, egyre szebbnek látom magam.

Erre meglátom a neten képet: ducin is lehetsz csinos!

és kiraknak egy teljesen átlagos lányt...


Tehát aki 170 cm-hez van 70 kg, az már KÖVÉR.

Jó tudni...

A 170 cm/50 kg meg a normális...hát annyi sose leszek, nem is akarok. 65 kg-re akarok lefogyni, de ha nektek már az is sok...

Na mindegy, engem nem is érdekel ez az egész, vannak fontosabb, értékesebb dolgok is az életben, mint egy párkapcsolat.



2013. máj. 18. 12:52
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
15. Ismersz talán? :O Találkoztunk már valahol?
2013. máj. 18. 13:24
 22/48 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, minek írtad ki? Tartsd magadban, ennyi. Minket az nem érdekel, hogy neked mi a véleményed.
2013. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Akkor meg ne kattints rá a kérdésre. :D
2013. máj. 18. 13:27
 24/48 A kérdező kommentje:

Amúgy szerintem hülyeség amiatt nem megmondani névtelenül(!), hogy mi tetszik és mi nem, mert jajj, lepontoznak. :D


Mondjuk van egy olyan kérdés, hogy olvastad már a Száll a kakukk c. fészkére könyvet? Odaírod, hogy igen, és nagyon tetszett, arra is simán megy a lepontozás. :D

Mert a másik biztos jobban tudja, hogy olvasta-e az illető, és tetszett-e neki. :) XD

2013. máj. 18. 13:30
 25/48 anonim ***** válasza:
55%

Embere válogatja! Ha 170-hez 65kg vagy akkor csodás lehetsz! Nekem biztosan!

F.

2013. máj. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Egyébként ez nagyon érdekes, hogy miért nincsenek férfi prostituáltak. Az is, hogy miért vannak a társkeresők tömve szingli pasikkal, akik ott se találnak párt. Az is, hogy miért van a gyakori tele szingli pasikkal, és miért van az, hogy eddig kaptam bőven privátot pasiktól, mert azt hitték nő vagyok és indokolatlanul meg akartak ismerni. De ha egy lány ír ki egy kérdést szintén őt rohamozzák meg a levelek.


Ezek miatt az az érzésem, hogy igazságtalanul álszent egy lánynak amiatt nyafogni, hogy nincsenek normális pasik a láthatáron. K.URVÁRA VANNAK, lányok nincsenek, fogjátok már fel! :@ (<- az értelmezési tartomány a normálisakra esik)

2013. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 Dreed ***** válasza:

ez dúrva hozzászólás volt,de van benne valami,habár én 1 privit se küldtem senkinek mert felesleges.


21/f

2013. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

15ös: igen, azt hiszem neten keresztül ismerlek...

kiírtam egy kérdést, amibe belekontárkodtál. bár ott azt hazudtad, hogy van pasid :P


(most még dolgozol, hogy tanulhass. és azt hiszem képet is cseréltünk. küldtél a pasijaidról képeket...)

2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
mármint hogy 15ös vagyok...
2013. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

28. Keversz valakivel, még senkinek se küldtem képet itt.


Bevallom, nem is szeretnék, vagy talán akkor, ha megbizonyosodtam róla, hogy véletlenül nem egy olyannal írogatok, aki esetleg ismer személyesen is, és most röhög rajtam. X"D


Lehet, hogy egy olyan lánnyal beszéltél, aki hasonló problémákkal küzd, vagy hasonlóan gondolkozik.

2013. máj. 18. 14:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!