Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aha, csak a kutyák játszanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aha, csak a kutyák játszanak csontokkal, a férfiak a formás nőket kedvelik. Mire fel ez a nagy hazudozás?

Figyelt kérdés

Fogyózom, és örülök, hogy már lement 4 kg, egyre szebbnek látom magam.

Erre meglátom a neten képet: ducin is lehetsz csinos!

és kiraknak egy teljesen átlagos lányt...


Tehát aki 170 cm-hez van 70 kg, az már KÖVÉR.

Jó tudni...

A 170 cm/50 kg meg a normális...hát annyi sose leszek, nem is akarok. 65 kg-re akarok lefogyni, de ha nektek már az is sok...

Na mindegy, engem nem is érdekel ez az egész, vannak fontosabb, értékesebb dolgok is az életben, mint egy párkapcsolat.



2013. máj. 18. 12:52
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
8. Pedig én nem vagyok olyan, csak kár, hogy ezt senki se fogja meglátni. :DD
2013. máj. 18. 13:02
 12/48 A kérdező kommentje:

10. Én nem tudom.

Lehet ebben is valami, ugyanis láttam már, hogy osztályon belül is összetartóbbak a fiúk, míg a lányok még a barátnőikkel is nagyon szemetek tudnak lenni.


Lehet, hogy akkor az a becsapós, hogy folyton a fiúk osztják meg a meztelen jó csajokat, és pasiknak szóló fotókkal van tele a net, míg nem olyan nagy számban megy az izmos, magas palik fotózása. Sok fiútól hallottam, hogy élőben mégis a lányok a válogatósabbak.

2013. máj. 18. 13:06
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled, hogy 170 centihez az 50 kg kevés... én 163 centi vagyok, és 50-52 kg (mikor hogy, kaja előtt vagy után mértem-e magam :P ), de kb így vagyok még okés. Nem túl vékony és nem is telt.

Olvastam valahol, hogy az ideális testsúly a férfiaknál a magasság mínusz 100 (és ez kg-ben), a nőknél meg a magasság mínusz 110 (és az eredmény kg-ben).

De azért az nem mindegy, hogy a súlyod hogyan oszlik el- ha pl úgy állsz vele, mint én, hogy az ideálisnak mondott 50 kg körül ingadozol, de ennek nagyobb része a lenti régiókba csúszik (barátom néha mondogatja, milyen jó combos vagyok), akkor lehet, nem lesz olyan tökéletes alakod (nekem sem az, cicim pl nem valami hatalmasság).

A sport jó dolog, a testmozgás nem csak azért egészséges, mert fogysz tőle. Meg az egészséges táplálkozás dettó. De a legfontosabb az egészben, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Ha boldog vagy úgy, ahogy vagy, önbizalmad is akad egy cseppnyi, akkor az a 70 kg, vagy 65, vagy akármennyi, amit szeretnél és vagy, a legkevésbé sem számít. Legalábbis, a normálisabbjánál.

2013. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
93%

Ok, akkor én válaszolok és őszinte is vagyok. Első észrevétel, itt a gyakorin AZÉRT nem meri senki se bevallani, hogy a karcsú lányok felé vonzódik, mert a magadfajták tábora nullára szavazza őt és elítélik csontig sértődve mindenkit, aki ki meri mondani a véleményét és ez egyeseknek ellentmond. Ezért ehelyett mindenki játssza itt a "mindenkit elfogadok" szerepet, ami minden túlzás nélkül hazugság, ez nyilvánvaló.

Másik, nem tudom hogy nézel ki, de sikerült javítanod magadon és szebbnek is látod magad? Döntsd el, tényleg szebb lettél? Ha igen, akkor mi a baj ezzel? Ez elvileg nem kudarcélmény, gyanús hogy siránkozol meg hülyeségek mögé rejtőzöl. (Holnap is azon fogsz nyavalyogni, hogy nem érdekel a párkapcsolat, egy hét múlva is, egy hónap múlva is - álszent baromság, mind tudjuk)

Sajnos egy dolgot el kell mondanom: nem fog rajtad segíteni senki. Vagy célokat tűzöl ki magadnak és aszerint élsz, vagy itt fogsz tartani egy év múlva is és majd kiraksz egy hasonló kérdést. Gondolkozz el rajta, mit szeretnél.

2013. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

Dehogynem vagy olyan :)


különben meg ha tényleg 70 kiló lennél, egészen biztos vagyok benne, hogy találnál pasit. (noha nem egy kisportolt testű címlapfiúra vágysz te is, mint a többiek...)

lehet hogy itt van a kutya elásva?


Hogy miért van tele a net szexi dögös nőkkel? azért amiért vannak női prostituáltak. férfi prostik alig vannak. vajon miért? :)


Sajnos nagyon válogatósak vagytok. Ezért adtam már fel. Hiába vagyok "helyes", ha nem vagyok macsó, férfias, címlapfiú.


Látod-látod, férfiaknál már ez sem jó. Akkor mit szóljanak a kövér esetleg ronda férfiak?

2013. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 Dreed ***** válasza:

A test alkatodtól is függ.

Lehetsz te 70 kiló ha csak 50et néznek ki belőled.

Magasságodhoz képest nem olyan sok az, valamint sok múlik a csontozaton,izmokon is.

Kép nélkül nem tudok rá mást mondani,de az biztos hogy dagadt nem vagy :)

Ma már volt egy ilyen kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__43..

Ő picit magasabb és mégsem kövér.

A neten meg hogy mit raknak ki az téged ne érdekeljen,Elvégre is nem a net irányít téged,legalábbis remélhetőleg nem.

Az meg hogy direkt jókat mondanak hogy bevágódjanak marhaság. Sokan megmondják az őszintét és az nem is teljesen ép aki itt akar "bevágódni".


21/f

2013. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
55%
Ne azzal foglalkozz, ami az interneten van írva (sokszor baromság), meg a tv-ben szajkóznak (az is hülyeség). Nem mindenkinek jönnek be az 50 kg-os nők. Az a lényeg,hogy te jól érezd magad a bőrödben,ha ezt eléred, szinte már nyert ügyed van. Egyébként ismerek duci lányokat,akiknek van kapcsolatuk, biztos lesz majd neked is.
2013. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
55%
He? Én meg azt tapasztalom mekkora idióták járnak ide fel. Valaki nem vonzódhat a teltebb nőkre? Az már hazudik? Biztos így van.....-.-"
2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

"csak a kutyák játszanak csontokkal, a férfiak a formás nőket kedvelik"

Ezt csak a tényleg dagadt nők találták ki, hogy ne érezzék annyira gáznak a helyzetüket. Ba**nak fogyózni.


Az már jó, ha te elkezdtél, még ha nem is akarsz 50 kiló alá menni, nem is feltétlen kell, jöhetnék az ilyen fogadd el magad szarságokkal, de felesleges, úgyis magadnak akarsz tetszeni. Érd el azt a szintet ahol jól érzed magad (aki meg mossa az agyad az ilyen fogaddelmagad dumákkal, csak lusta volt elmenni futni, vagy csak nem tudta megállni, h ne zabáljon folyton)


De ígyis úgyis lesz pasi, aki úgy szeret amilyen vagy, szal itt most tényleg rólad van szó

2013. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

14. Igen, én szebbnek látom magam. Minden nap tornázom amúgy.


Igen is, vannak céljaim. Főiskola vagy egyetem, megtanulni PROFIN rajzolni(arra is minden nap gyakorlok), profi szinten elsajátítani az angol nyelvet.


Az a lány a másik kérdésből tök szép, mivel nem lóg rajta a zsír/bőr.

Van egy nálam sokkal vékonyabb osztálytársam, de ő plöttyedt, lóg rajta a zsír, pedig sokkal kevesebb a cm/kg aránya, mint azé a lányé.

2013. máj. 18. 13:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!