Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aha, csak a kutyák játszanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aha, csak a kutyák játszanak csontokkal, a férfiak a formás nőket kedvelik. Mire fel ez a nagy hazudozás?

Figyelt kérdés

Fogyózom, és örülök, hogy már lement 4 kg, egyre szebbnek látom magam.

Erre meglátom a neten képet: ducin is lehetsz csinos!

és kiraknak egy teljesen átlagos lányt...


Tehát aki 170 cm-hez van 70 kg, az már KÖVÉR.

Jó tudni...

A 170 cm/50 kg meg a normális...hát annyi sose leszek, nem is akarok. 65 kg-re akarok lefogyni, de ha nektek már az is sok...

Na mindegy, engem nem is érdekel ez az egész, vannak fontosabb, értékesebb dolgok is az életben, mint egy párkapcsolat.



2013. máj. 18. 12:52
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Én amúgy ismerek normális lányokat magamon kívül is.


Tényleg ez a ritkább, aláírom, mert olyanból több van, akik úgy nyilatkoznak másokról, hogy kedvem lenne pofonb*szni őket egy szívlapáttal, de azért vannak normális lányok, hidd el. :)

2013. máj. 18. 14:03
 32/48 anonim ***** válasza:

áh hagyjad már nekem tetszenél :P

f19

2013. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

azok a normális lányok, már biztos foglaltak!


én még egy normális szingli lánnyal nem találkoztam...

2013. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
igazad van, akinek van párja az mind normális, akinek nincs az meg nem!
2013. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Jó, én se vagyok épp szabad. :D

Mármint van már szerelmem, de nem vagyok vele együtt, értitek.

2013. máj. 18. 15:16
 36/48 anonim ***** válasza:
55%

Amíg nem látok egy nőt személyesen, esetleg képen, addig nem tudok mit mondani rá. Az, hogy te leírod milyen magas vagy, meg ehhez milyen súly párosul semmit nem jelent.


Volt husis barátnőm, nekem nagyon bejött az alakja, pedig egyáltalán nem volt vékony... Szerintem neked is ilyesmi testalkatod lehet a leírtak alapján.


A fogyással pedig 60 kiló alá semmi esetre se menj. A 65 szerintem egy nagyon jó súly lenne a te magasságodhoz, de kétlem, hogy most kövér lennél...

2013. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Leonardo Dicaprio-ra gondolsz?o.O
2013. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Köszi Drek! Igen, a 65 remek lenne, a mostani tempómmal júliusra el is fogom érni.


37. Nem, az nem is tetszik. Ne ilyenekre gondoljatok már >.>

Látjátok, ha csúnya lányos kérdés van, akkor biztos az a gond, hogy valami címlapfiú kell neki... most akkor mi is írjuk a csúnya fiús kérdésekhez, hogy nektek biztos Megan Fox kell? :O

2013. máj. 18. 16:21
 39/48 anonim ***** válasza:

Az kicsoda? :D

Egyébként igazán nincs mit. Sok sikert hozzá. :))

2013. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

[link]


Az egyik legszebbnek tartott nő.

2013. máj. 18. 17:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!